2024. Szeptember 25. - 21:28:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149191 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 01. - 12:27:16
Válasz #75
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
AUSZTRIA KUPA

Nemsokára ittvan 14.-e  Megdöbbentő indulói létszámot kaptam a kupára 24 (!) magyar versenyző nevezett be!!!
Köztük olyan visszatérők mint Serfőző Tomi....stb stb....estefelé konkrét indulói névsort írok kategóriákra lebontva.

2007. Október 02. - 12:44:36
Válasz #76
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na kérem: AUSZTRIA KUPA  október 14 Bécs

Első kézből!!! Ekkora magyar mezőny még nem volt az Ausztria Kupán. A sógorok javasolták is a Kupa átkeresztelését Magyar-Osztrák Kupának.  ;D

A teljes indulók névsora egy-két feltételes indulóval kiegészítve:

Testépítés:
Jenei István
Berkes László
Tóth József
Serfőző Tamás
Kathy Béla
Farda Krisztián
Kiszti Roland
Németh Attila
Debreceni Gábor
Major Attila
Nagy Ferenc Gábor
Molnár Péter
Vargha Attila
Karácsonyi Krisztián
Nadrai József
Farkas László?
Priskin Gyula?
 
Klasszikus testépítés:
Ádám Zoltán
Frész Ferenc
Kelemen Dániel
Lesti Zoltán
Hajdú Gábor
 
Bodyfitness:
Farkas Andrea
Csige Katalin
Borka Katalin
Kovács Nóra Mária
 
Női testépítés:
Marai Brigitta
Berkes Eszter
Balla Ivett
 
Női Fitness
Bérdi Szandra
Szántai Dóra
 
Páros:
Jenei - Csige
Berkes - Berkes
Nadrai - Kovács


Mindenkinek nagyon sok sikert kíván a bodybuilding.hu csapata!
A névsorból kiderül hogy igen sok olyan versenyző is ismét kedvet kapott akik még a 1-2 éve pihenő üzemmódban voltak.

 :-):-):: ;-oo-; @:-) ;D

2007. Október 02. - 20:11:00
Válasz #77
Nem elérhető

tomi


Szegény osztrákok......... Szerintem jovőre már nem lesz ilyen, mert minden díjat a mi versenyzőink fognak elhozni. Hajrá mindenki!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 02. - 20:25:22
Válasz #78
Nem elérhető

fLeSs


A Serfőző alkata hasonlít a Wolféra, kíváncsi leszek rá, remélem lesznek képek.

2007. Október 02. - 20:44:17
Válasz #79
Nem elérhető

tomi


Csak kb fele olyan "magas".
Up the dose, lift the most!

2007. Október 02. - 21:12:41
Válasz #80
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A képeket és a beszámolót amilyen gyorsan magamhoz térek másnap adagolom felfelé.  ;)

2007. Október 02. - 21:20:50
Válasz #81
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy kiket valószínűsíthetünk 100 kiló felett? Kathi Béci és Varga Attila....kicsit lejjebb (mondjuk egy súlycsoportal) Berkes Laci,Serfőző Tamás,Jenei István,Nagy Ferenc Gábor.

Lesz meccs az biztos...de mivel én már tudom a végeredményt így már nem olyan izgalmas.  ;D  De nem írom le ha nem baj hogy tudjatok izgulni.  ))=/ ;D

2007. Október 03. - 22:49:52
Válasz #82
Nem elérhető

Raptor


MIÓTA LÁTOD A JÖVŐT???

hihetetlenül hangzik, de jó lenne nkünk is látni!

 ˝=/

2007. Október 04. - 15:03:44
Válasz #83
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Régóta.  ;D  Azért egy lépéssel előbbre járnánk ha már most kiadnánk az Extremefit magazínt az őszi szezon versenyeinek eredményeivel és beszámolójával.  !+"% ;D


2007. Október 04. - 16:39:10
Válasz #84
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
No nézzük a bodysport oldaláról is az infókat.

Nagyon jó formában lévő versenyzők készülnek ismét a szezonban. Kozaróczy Tibi valóban remek formát fog hozni ez már a mostani formáján is látszik.  ;-oo-;

A másik fiatalember Karácsonyi Krisztián akit ha jól emlékszem 2005-ben láttunk utoljára versenyezni és az infók szerint 8 kilóval nehezebben lép most színpadra ami 86 kiló körüli kész formát jelent. Nagyon esztétikus felépítésű versenyző és még igen fiatal.  :-):-)::

A harmadik úriember Kiszty Roland akit ha jól emlékszem pár napja a mentorával Tozóval láthattunk a fókusz című műsorban.Azok a vállak magukért beszéltek azthiszem!  @:-) ( Ja és asszem egy levágott újjú bodybuilding.hu póló volt Rolandon amiért külön köszönet )

Roland és Krisztián első versenye (gondolom) az Ausztria Kupa lesz ha már leadták a nevezésüket. Sok sikert nekik!

Egy hölgyet is had mutassak be Pál Mónikát akit láthattunk már naptárban modellként,bíróként a versenyeken,és most ismét visszatér a színpadra az egykori juniorbajnok. Sok sikert kívánunk Móni!

A bodybuilding.hu csapata

2007. Október 04. - 16:48:25
Válasz #85
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....egy kicsit még had dicsekedjek magyar vonatkozású hírrel...én baromira örülök hogy a spanyolországi (....jó-jó tudom ez a spanyolföld nekünk nembejön és bojkottáljuk  ;D ) Elite versenysorozaton részt vesz Jenei Pisti is!

2007. Október 04. - 17:08:24
Válasz #86
Nem elérhető

God Vazzeg


Húú nekem nagyon tetszik a Móni!  :-):-):: Külön szorítok neki, ha szabad ilyet   <3!

2007. Október 04. - 17:18:59
Válasz #87
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és közben Tozó frissben küldött nekem képeket a 80 kg-os (!) Farda Krisztiánról és Major Attiláról. Nagyon jól felkészült versenyzők.Attilára eddig is jellemző volt a precíz és esztétikus felkészülés és forma.  ;-oo-;

2007. Október 04. - 17:54:01
Válasz #88

tozo

Vendég
És akkor még az ismeretlenekkel nem is számoltál....megy a team is---Farda,Debreczeni,Kiszty,Karácsonyi nem várt meglepi lesz #:-)

2007. Október 04. - 18:41:41
Válasz #89
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nemoda buda.... ;D.....az Eszteró Team is képviselteti magát 3 minőségi fizikummal.  ;) ;D

Akkor majd együtt hangoskodunk lentről!  ;D

Én szurkolok nektek!