2024. Szeptember 25. - 11:14:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149127 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. December 24. - 16:29:35
Válasz #615
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én is ott néztem és tátottam a számat...nem hittem a szememnek.

2007. December 24. - 18:07:01
Válasz #616
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Berkes Család! (Eszti,Laci)

2007. December 27. - 22:04:08
Válasz #617
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hai,JOHNNY! Áruld el légyszíves Johnny,hogy ennyi pofon után honnan a fenéből merítesz erőt a fojtatáshoz???? A legtöbb embernek a tizede is elég lett volna(köztük nekem is)ahhoz hogy egy életre elvegyék a kedvét a versenyzéstől.... MINDEN TISZTELETEM a TIÉD!!!!!  :-){  :-){  :-){
BOLDOG KARÁCSONYT mindenkinek!
Nem tudom,hogy honnan merítek erőt.Valószínű,hogy mindig bizakodik az ember és bízik..No meg azért rengeteg jó is történt velem a sok szar mellett,ami állandóan feltölt és erőben tart.De megmonndom őszintén tizedét sem írtam le a sok igazságtalanságnak,ami történt velem akár verseny ,akár felkészülés közben,de én is mint minden sportoló harcosnak érzem magam,olyannak aki nem adhatja fel és küzd amíg bír.
De egyszer mindenki meg fog tudni mindent,mert tervezem ezen jó és rossz dolgokat egyszer összefogva kiadatni egy könyvben.Talán sokakat fog érdekelni,talán néhányan változtatnak majd a hozzáálásaikon és talán néhányan tanulni is fognak belőle
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 27. - 22:06:42
Válasz #618
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
a world gamest leadta annak idején az eurosport is vagy más csatorna!! JÓL EMLÉKSZEM!!!!! főlényesen nyerned kellett volna!!! messze jobb voltál, struktúra, tömeg, definíció....melleted a német csak egy nagy tönk volt...akkor én azt ott a tévé előtt nem értettem..még zöldfülű voltam...haverokat is felhívtam nézzék..ők se értették!!! olyan magasan jobb voltál hogy hónapokig arról beszéltünk a pinceedzőteremben....majdnem annyit beszéltünk róla mint Kiss Jenő VB címéről! Számunkra ti istenek voltatok!nem e világi lényeg ...:):):)
Például ez utólag kárpótol,hogy olyan sportember,mint Te is és Sztereo is emlékeztek erre a nem mostanság történt eseményre.Ez tényleg kurvajól esik ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 28. - 09:39:06
Válasz #619
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
a world gamest leadta annak idején az eurosport is vagy más csatorna!! JÓL EMLÉKSZEM!!!!! főlényesen nyerned kellett volna!!! messze jobb voltál, struktúra, tömeg, definíció....melleted a német csak egy nagy tönk volt...akkor én azt ott a tévé előtt nem értettem..még zöldfülű voltam...haverokat is felhívtam nézzék..ők se értették!!! olyan magasan jobb voltál hogy hónapokig arról beszéltünk a pinceedzőteremben....majdnem annyit beszéltünk róla mint Kiss Jenő VB címéről! Számunkra ti istenek voltatok!nem e világi lényeg ...:):):)
Ja és a fő poént a World Game-szel kapcsolatban nem is mondtam..A verseny után odajött hozzám a németek akkori vezetője,Albert Busek(Arnold egyik felfedezője) és azt mondta:Gratulálok,Te voltál magasan a legjobb,de ennek most így kellett történnie ˝=/.DE fájdalomdíjként  meghívlak Németországba,edzél ott a termemben,készülj fel jövőre ott és mindent megnyersz.Megköszöntem a meghívását,de mondtam hogy túl régen történik már velem az hogy bocs,de ennek most így kellett történni,ezért nem kaphatom meg a megérdemelt helyezést,ezért itt és most befejeztem a versenyzést .Meghívott egy fotózásra egy tópartra,amit elfogadtam,aztán búcsút intve egymásnak elköszöntünk,Ő tőlem én pedig akkor 5 évre a versenyektől.Talán jól döntöttem akkor hirtelen felindultságomban,talán nem ,ezt mindenki saját magát ideképzelve eldöntheti ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 28. - 11:55:12
Válasz #620
Nem elérhető

gurkha


Nem kell szerintem nagy jóstehetség ahhoz hogy előre lássuk a könyved sikerét!!! Türelmetlenül várjuk!!!  :-OO  Addig is iszunk egy turmixot! :-){

2007. December 28. - 12:51:58
Válasz #621
Nem elérhető

Woodslave


bár biztos nem lesz akkor siker, mint egy senkiházi villaszökevény nevében bértollnok által írt fércmű.  :-< :-/-

2007. December 28. - 13:04:36
Válasz #622
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már meg is van . A cím adott (csatolva)...avagy egy sport árnyoldala  ;D

 !+"%

2007. December 28. - 23:06:16
Válasz #623
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member


 
Nem rossz,de a velem történt jó dolgokat is vázolni fogom.Ha az általad említett címet adnám a könyvnek,akkor megértenék az emberek,hogy hol is köttött ki néhány ember a bezárt "lipót" zártosztályáról. @-o.Nem hasonlítanám magam sem depressziós sem skizofrén embertársaimhoz   --)Aki ismer tudja,hogy alapvetően vidám ember vagyok. =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 28. - 23:17:02
Válasz #624
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bár Fastor-nak a Pistivel való vitájához idézném kedvenc költőm,Ady Endre dekadens hangvételű versét,amely e vitához kapcsolódna...
          ADY Endre-A Hortobágy Poétája

  Kúnfajta,nagyszemű legény volt,kínzottja sok-sok méla vágynak
  Csordát őrzött és neki vágott a híres magyar Hortobágynak
  Alkonyatok,délibábok megfogták százszor is a lelkét,
  De ha virág nőtt szívében, a csorda népek lelegelték.
 Ezerszer gondolt csodaszépet,gondolt halálra,borra,nőre,
  Minden táján e világnak szent dalnok lett volna belőle.
  De ha a piszkos,gatyás,bamba társakra és a csordára nézett,
  Eltemette rögtön a nótát,káromkodott vagy fütyörészett... o:)

Nos gondolom érti mindenki.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 29. - 08:35:47
Válasz #625
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. December 29. - 22:37:19
Válasz #626
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No,találtam képet az említett versenyről.Sajnos többet nem :-[.Tehát World Games 1997.verseny után valamikor
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 29. - 23:50:51
Válasz #627
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2007. December 30. - 11:05:42
Válasz #628
Nem elérhető

RolandFi


No,találtam képet az említett versenyről.Sajnos többet nem :-[.Tehát World Games 1997.verseny után valamikor

 :-! :-)! :-!

2007. December 30. - 22:58:09
Válasz #629
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Bár Fastor-nak a Pistivel való vitájához idézném kedvenc költőm,Ady Endre dekadens hangvételű versét,amely e vitához kapcsolódna...
          ADY Endre-A Hortobágy Poétája

  Kúnfajta,nagyszemű legény volt,kínzottja sok-sok méla vágynak
  Csordát őrzött és neki vágott a híres magyar Hortobágynak
  Alkonyatok,délibábok megfogták százszor is a lelkét,
  De ha virág nőtt szívében, a csorda népek lelegelték.
 Ezerszer gondolt csodaszépet,gondolt halálra,borra,nőre,
  Minden táján e világnak szent dalnok lett volna belőle.
  De ha a piszkos,gatyás,bamba társakra és a csordára nézett,
  Eltemette rögtön a nótát,káromkodott vagy fütyörészett... o:)

Nos gondolom érti mindenki.


Johnny!


Egyre jobban felnézek rád! Ne érts félre, tudod én aztán nem vagyok egy nyalógép típus!
Tudod soha nem volt példaképem, mindig magam akartam maradni nem másra hasonlítani. De te minden tiszteletet megérdemelsz, és nem csak mint sportoló, hanem mint ember is.

BÚÉK!!!! Mindenkinek!!!

B. Laci  d:)