2024. Szeptember 25. - 07:23:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149095 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2007. Október 19. - 20:13:36
Válasz #285
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Akit még esetleg érdekel verseny az kiruccanhat Temesvárra október 28.-án:

http://www.pronutrition.ro/stire.aspx?nID=26

Itt tud rákuksizni akit érdekel hogy milyen mezőny szokott kint lenni: http://www.videosport.ro/categorie.php?cat=43

Vannak aranyos kis videók.  ;D

Középen van egy ismerős lány: Szántai Dóri  :-)!


2007. Október 20. - 03:53:51
Válasz #286
Nem elérhető

powerbeco


jól olvasom, hogy az első helyezett 1500 euró kápét kap???
ha ez tényleg így van akkor én megyek mert annyi tartozásom összegyült  a versenyfelkészülés alatt, hogy muszáj lesz dobogóra kerülnöm ott...
tavaly én nyertem az abszolútat akkor a a másnapi profik kapták a nagy dohányt...

2007. Október 21. - 13:25:33
Válasz #287
Nem elérhető

tomi


Gyerünk Béci, ott a helyed!!! Jó voltál Debiben
Up the dose, lift the most!

2007. Október 21. - 19:02:46
Válasz #288
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bár a mezőny kettévált egy kicsit a két verseny miatt,de úgy gondolom remek versenyzői gárda gyűlt össze a Bodysport Kupán és a Fitparádén is. Ha a két verseny versenyzőit egyesíteni tudtuk volna egy minden eddiginél komolyabb mezőny gyűlt volna össze. És ez a két tábor bizony a Superbodyn fog legközelebb találkozni.

Külön gratula a két helyszín két kiemelkedő győztesének: A Fitparádé abszolút bajnokának Kathi Bélának és a Bodysport Kupa favoritjának Kozaróczy Tibinek!

Bizony a női testépítésben 7 versenyző mérhette volna össze az erejét ami egy nagy előrelépés lehetett volna.( Megjegyzem Balla Yvette nagyon jól teljesített és gondolom a másik oldalon Pál Móni szintúgy,ezért hatalmas elismerés nekik.)
A női fitness forma gondolom Kovács Nóri és Farkas Andi között dőlt volna el,ismervén a lányok felkészültségét.
Próbálgattam találgatni hogy ki hová került volna a másik versenyen de ez így bizony elég nehéz téma.

Privát gartula Molnár Petinek! Peti én megmondtam előre! Ez még csak a kezdet! ;) :-!
Így tovább!

2007. Október 21. - 19:25:01
Válasz #289
Nem elérhető

pedro0


nagyon jok a videok ilyenkor hatalmas eröt ad nekem is mikor ilyeneket látok egyszer még eljutok ide én is.
winner :-!

2007. Október 21. - 19:25:01
Válasz #290
Nem elérhető

Raymond


Eljött aFitparádé napja...sajna nem tudok ott lenni de minden versenyzőnek sok sikert kívánok a szerepléshez........
 ;-oo-; :-){

2007. Október 21. - 19:25:01
Válasz #291
Nem elérhető

pedro0


remélem jol sikerültek a mai versenyek tudna mondani valaki a versenyről valamit:)

2007. Október 21. - 19:25:01
Válasz #292
Nem elérhető

pedro0


valaki meg tudná mondani milyen volt a tegnapi verseny nö kat. hogy végzett?

2007. Október 22. - 16:12:18
Válasz #293
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mivel Sztereónak mindig igaza van,elmondom hogy az Superbodyn ki lesz a Grand Prix top 3 befutó: Remzső Feri,Kozaróczy Tibi,Kathi Béla. Egyenlőre nem mondom meg a végső sorrendet de én már tudom!  ;) ;D

Molnár Peti nem tudom hová fér be majd...de ha az openbe igen akkor ő viszi!
Teenager ugye Karácsonyi Krisztián.

Szerintem ilyesmi lesz a dolog.

2007. Október 22. - 16:40:07
Válasz #294
Nem elérhető

Béla


Nem értem Bélus!

Senki nem bántja Majort, nagyon normális embernek ismertem meg!

Szia Laci!

A képeket nem én, hanem TOZO rakta fel az én jelszavammal, mert az Ő felhasználói nevével bejelentkezve valamilyen oknál fogva nem lehetett képeket felrakni.

2007. Október 22. - 16:42:59
Válasz #295
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na Béla, akkor mégsem fagytál meg Debrecen és Budapest között az út szélén tegnap éjszaka. ;D Ennek tiszta szívből örülök!! Üdv az élők között a föld bolygón. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 22. - 17:06:53
Válasz #296
Nem elérhető

Béla


Szia Efit!

Hála a csapatodnak és a sárga angyalnak köszönhetően épségben hazaértem igaz csak hajnal 2-re. Külön köszönöm Juditnak a segítséget és Viktornak a mellényt.  :-):-)::
Ezek szerint mindent tudsz már.
Nézőként és kiállítóként is elmondhatom, hogy remek volt a szervezés a Fitparádén.  :-! Sajnálhatja aki lemaradt róla. Minden profi volt!!! :-)!

2007. Október 22. - 18:09:49
Válasz #297
Nem elérhető

pedro0


én már láttam ejavascript:void(0);
bravogy pár video felvételt nagyon jo lehetett ismételten csak gratulálni tudok Yvettnek és bécinek is szép volt.

2007. Október 23. - 00:26:05
Válasz #298
Nem elérhető

powerbeco


lehet lesz itt nagy verseny a superbody előtt is...
temesvár kupa:
várható indulók: román elit, törökök is, én, Remzső rettentőenjóferi, és Kozaróczky brutálszáraz Tibi és a nagy meglepetés Jenei Brutáljólett Pisti..no meg még egy fenomenális versenyző, de őt nem írom ki mert lehet nem publikus illetve legyen meglepetés:)

2007. Október 23. - 08:08:46
Válasz #299
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!