2024. Szeptember 25. - 09:27:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149113 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2007. Október 17. - 01:17:53
Válasz #255
Nem elérhető

50hideg


Nem akarom feszegetni a témát, mert még úgy jönne le, mintha lejárató kampányt szerveznék a Laci ellen.
Viszont nem a barnítózásra gondoltam, hanem a formára..

Ha "hol ilyen a bíráskodás, hol olyan", akkor mi a gond a mostani eredménnyel? Vagy csak az a helyes bíráskodás, ami nektek kedvez?
 
Gondolom Ronnie-nak fogalma sem volt, hogy a Laci Extremefit-es versenyző..

(És most részemről lezárnám ezt a "párbajt", írj még vmit, elolvasom, aztán annyi..)

2007. Október 17. - 09:30:47
Válasz #256
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Fenn van a rövid és velős beszámoló is már.  O0 Kattints ide!

50hideg

bocs, hogy beleszólok és lehet, hogy sértő lesz, de

csak annyit jegyeznék meg a kissé naívan buta véleményedhez a tavaszi BSN versennyel kapcsolatban, hogy Ronnie Colemannel 16 óra repülőút után ketten betűztették újra és újra az extremefit nevét és Berkes Laci fotóját mutogatták neki, nehogy véletlenül elhibázza a választást, továbbá azt is beindoktrinálták Ronnie Colemannál, hogy ha nem Laci nyeri a BSN GP-t, akkor a BSN-t nem veszik az emberek Magyarországon többet. Ezért Ronnie büszkén, de kicsit félve rábökött végül Berkes Lacira és lezárult a verseny... ;D Nem véletlenül valaki(valami ismeretlen cég közeli jóbarátja) beadja neked ezeket a buta estimeséket, hogy megpróbáljon lejáratni egy másik céget ??? Ezt csak nagyon gáz emberek csinálják...

Szerintem inkább tényleg hagyjuk ezt a témát, mert tényleg rettentő ostoba téma, mégostobább forrásokból eredően...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 17. - 10:02:06
Válasz #257
Nem elérhető

tomi


Én úgy tudom, hogy Laci a verseny UTÁN lett Extremfit-es. Ez volt egyfajta "nyeremény" az abszolút győztes számára.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 17. - 10:05:33
Válasz #258
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én úgy tudom, hogy Laci a verseny UTÁN lett Extremfit-es. Ez volt egyfajta "nyeremény" az abszolút győztes számára.

Ez sem igaz. Laci 2006 szeptembertől extremefit szponzorált versenyző, függetlenül versenyeredményektől...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 17. - 10:19:50
Válasz #259
Nem elérhető

tomi


akkor töröld légyszi a hozzászólásom, köszi, bocs a tévedésért
Up the dose, lift the most!

2007. Október 17. - 12:12:24
Válasz #260
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és engem még hülyének néztek a fekve bicepszezés miatt.  ;D  Hát vannak akik jobban értenek a versenysporthoz na.
Mario Hemmer: http://www.youtube.com/watch?v=5uASjGY8G1w

...és friss versenyvideó a +100-as győztesről : http://www.youtube.com/watch?v=enh5frR5wGI


2007. Október 17. - 12:23:48
Válasz #261
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Van egy fiatalember,lehet hogy többen is emlékeznek rá egy tesztember volt. Szondi Csaba. Csaba most 88 kiló körül van. A junior kategóriákat célozta meg a szezonban. A superbodyra lesz kész...de szerintem nem rossz a fazon.20 éves most.


Forrás: www.bodybuilding.hu  ;D

2007. Október 17. - 14:50:41
Válasz #262
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én olyat természetesen tudok és hallottam ,hogy más összetételű bírói karnál más eredmény születik akár már egy nappal is később,de azt hiszem ez éppen a sport szuverenitása miatt is lehetséges ,de olyat hogy egyszer ezt kell pontozni,előtérbe helyezni(pl szárazságot minőséget,keménységet,ill.,másszor az alkatot,genetikát),még nem hallottam és bizton állíthatom,hogy a tavaszi BSN versenyen és a mostani Ausztria kupán is ugyanaz volt az értékelési szempont...És ez így van évek óta.Külön kérése nem lehet(hivatalosan!!)sem a hazai elnöknek,sem egy magánverseny rendezőjének(bár nem mondom hogy soha nem fordult még elő,de mégegyzer kihangsúlyoznám,hogy hivatalosan nem lehet).Van egy un. formaterv ami szerint pontozni köteles pl. egy IFBB bíró .Ebbe ugyanúgy beletartozik a jó genetika,az izomtömeg,a szárazság a póztudás,mozgásharmónia.Ezen dolgokat összevetve kell a már KIPRÓBÁLT,LEVIZSGÁZOTT,PÁRTATLAN bíróknak eldönteni és felállítani egy rangsort,amit összevetve a többiek eredményével egy jó átlagszámítással megszületnek a végleges helyezések.De olyan akkor sincs hogy most "ezt pontozzuk-egyszer azt pontozzuk",mert akkor felborul az egyensúly.
A tavaszi BSN formáját most az Ausztria kupán(még) nem sikerült elérnie Lacinak,de a Coleman-néknál maximálisan megérdemelte az abszolút bajnoki címet,ez így lett volna Bécsben is (kategoriát nézve),ha ...de most ott volt a ha.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Október 17. - 15:03:48
Válasz #263
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És mégegy fontos dolog:sohasem a neveket,elért eredményeket kell(kellene) pontozni a bíróknak,hanem a pillanatnyi formáját a színpadon álló versenyzőnek.Ezt ha éppen nem éri el,akkor az általa kiérdemelt hely illet meg minden "gladiátort".Ez így nagyon jól ki van találva mert ezzel együtt borzasztóan motiváló hatása van a bekészülésnek =/+'.Természetesen mindíg lesznek ellenvélemények és ezzel együtt nagyszerű az egész.
Sohasem hallottam még mondjuk egy újpest drukkert hogy azt mondja hogy valójában a fradinak kellet volna nyerni,mert én úgy láttam hogy az nem volt les :-\.De ha tényleg nem volt les,akkor ne intsen má be a partjelző és ne fujjon be a bíró :-/--.
További jó szurkolást :-OO
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Október 17. - 15:42:40
Válasz #264
Nem elérhető

50hideg


Efit!
Köszi a cinikus választ, jó volt! @:-)
Nem vonnám be a konkurenciát, mert nem erről volt szó! (Valszeg náluk is volt már értékelési hiba.. Ez előfordul)
Ez a személyes véleményem volt, tápkieg-forgalmazótól mentesen!
Szóval relax: nem belém sulykolták, v ilyesmi..

Lehet jobban jártam volna, ha a kis párbaj helyett inkább csak annyit írtam volna, hogy

Igyatok Endorusht! Akkor a karmám se mínuszba mozdult volna ˝=/

2007. Október 17. - 17:49:56
Válasz #265
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
Köszi a cinikus választ, jó volt! @:-)
Nem vonnám be a konkurenciát, mert nem erről volt szó! (Valszeg náluk is volt már értékelési hiba.. Ez előfordul)
Ez a személyes véleményem volt, tápkieg-forgalmazótól mentesen!
Szóval relax: nem belém sulykolták, v ilyesmi..

Lehet jobban jártam volna, ha a kis párbaj helyett inkább csak annyit írtam volna, hogy

Igyatok Endorusht! Akkor a karmám se mínuszba mozdult volna ˝=/

50hideg,

nem voltam cinikus, én nyílt ellenséges voltam veled az előző hozzászólásomban, ami sokkal gerincesebb, mint a cinikusság. Pár hozzászólással korábban te írtál burkolt, eléggé bután hangzó és cinikus célzásokat valamivel kapcsolatban, ahol a mi cégünk volt a szervező és fő szponzor...

Csak annyit még erről a témáról, hogy a sötétséget ezügyben is tisztítsam kicsit, hogy a szponzorok leszarják(mármint az értelmesebbje!), hogy egy versenynek mi a végeredménye, mivel a szponzornak a célja és az érdeke a versenyen való megjelenés, nem pedig a versenyekbe, sporteseményekbe történő belepofázás.(mármint az értelmesebb szponzornak.)

Miért?

Mert a termékháború nem a színpadon dől el.

Példa:

Az Optimum Nutrition, abszolut vezeti a protein eladást a világon pedig nem nagyon szponzorált korábban nagyon ismert, sikeres versenyzőket. Ugyanez igaz az Universal Nutrition-re, Natures Best-re stb...

A BSN sok helyen veri a MuscleTech-et eladásban pedig Jay Cutler mostmár kétszer is legyőzte Ronnie-t. A cégek harca abszolut nem a szinpadon dől el.

Pl. az extremefit által forgalmazott termékek már azelőtt bestsellerek voltak mindenhol a világon, mielőtt bármelyik extremefit-es sportoló azt használta volna és a termékek ugyanúgy bestsellerek maradnak akkor is, ha csak 3. vagy 4. vagy esetleg 15. lesz egy általunk támogatott sportoló. Nem ez a lényeg...

Leírok egy másik példát a magasabb IQ-júak kedvéért: A Gillette volt a foci VB főszponzora utoljára, ha jól emlékszem, és magasról leszarta/leszarja, hogy a Brazilok, Angolok, Németek, Törökök vagy egészen véletelnül, uram bocsá', a Magyarok nyerik meg a foci VB-t. Normális körökben ez alapvető. A szponzornak elsősorban a helyszini és TV-s nézettség számít, semmi más! A szponzorálás egészen más alapokon nyugszik, mint azt néhány gyengeelméjű képzeli. A szponzor azáltal, hogy támogat egy sporteseményt pl., elsősorban megajándékozza a vevőit vagy közönségét egy plussz dologgal, ami esetleg nélküle nem, vagy gyengébben jött volna létre...stb.

Ennyi még elfért ehhez a témához...

50 hideg, nekem semmi bajom nincs veled és nem is ismerlek, úgyhogy nem biztos, hogy azért innék endorush-t mert azt te itt mondod. Hidd el, százezer dobozokkal isszák azt anélkül is, hogy te ezt itt mondanád. Úgyhogy a cinikus megjegyzéseket te is elhagyhatnád...

Egyébként is kifogyott az Endorush készlet nálunk is, úgyhogy megkérek mindenkit, hogy igyon inkább RedBull-t, amíg nem érkezik új szállítmány...  ˝=/
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 17. - 18:09:08
Válasz #266
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok Srácok!

Nem tüntem el otthon sirdogálni, csak mivel én mélózom e melett, most elkapott a gépszíj és egy 24 majd egy 8 óra  után (amik közt szünet se volt) most értem haza a repülőtérről.

Természetesen az ausztria kupára győzni mentem, mint mindig minden versenyre! A bírók aznap nem így döntöttek sajnos!
Idén már számos viadalon(nem csak rendőrök közt) odatettem magam! Nekem nem ez a verseny volt a fŐversenyem, hiszen már 6x indultami eddig idei versenyen!
Aki olvasta az 54 címü cikkem, tudja nem is egy túl hosszú felkészűlésem volt. Mégis azt hiszem nem volt mit szégyelni a formámon hála az Extremefitnek, és persze az edzésmunkának is. Elsősorban a páros miatt készültem ide, amit vittünk is. Egyénibe is megállta a forma azért indultam abban is.( ismétlem már 6 versenyt megcsináltam, az előző szezonban és leengedésből szívtam fel magam hirtelen.)
Major és Molnár kiválló sportolók gratulálok nekik, teljesen más a fizikumunk, és a sport szubjektivitása miatt most nekik kedveztek.
 Nekik volt pár izomcsoportjuk ami nagyszerű volt, de vannak hiányosságaik is. Hogy értsétek mire gondolok, nekem is a hátam, combom, csukjám,vádlim elég jó de tudom a mellemen hasamon, karomon van mit javittani. Úgy éreztem nekem összeségébe kevesebb volt a hibám!
Az élesség kérdése: mivel alig-alig estem bele a 90-be nem tudtam jól betőlteni és a rostok nem feszültek ki eléggé, ezért nem látszottam annyira élesnek.
Ezek ellenére, én egy erős lábat, masszívságot követelő időszakba nőttem fel, ez volt a fontos, most nem egyértelmüen ez volt a szempont.
Idén nem terveztem több megmérettetést, bár Esztivel meghívtak minket a Nemzetközi  IFBB. Duna Kupára németországba, ami jövő héten lenne.Nekünk azonban most Eszti masters VB-je, és az erre való koncentrálás a legfontosabb.
Nakem pedig egy tömegelési időszak jön a -100 kg-ba, mert az jobban áll majd nekem!!!!
Major egyébként egy nagyon szinpatikus ember és sportoló, nem szeretném ha azt hinné neheztelek rá!
Molnár egy igéretes jövő elé néz, bár nekem az ő alkata nem elég masszív, én az érőemelő multam miatt a robosztusabb formákat kedvelem, de ez nem kritika, hanem az én szemléletem, nekem a szörnyetegek jönnek be a testépítésbe.
És végül zárszóként üzenem mindenkinek, ne vonjon le téves következtetéseket, 14.-én nem a 100%-os Berkes Laci állt a szinpadon, most nem tünök el, vonulok vissza, hanem egy minden eddigi formámat felülmúló masszát építek magamra, és visszatérek hamarosam!!!!!!!!!
Addig is a versenyszervezésbe, és az eddigi tapasztalataim átadásába élem ki magam!
A VB-n decemberben ott lesz a Berkes Team Esztivel, drukkoljatok neki a mastersek közt Body-ba.
Én pedig Már most hétvégén a Fitparade egyi főszervezőjeként az Extremefit Powerzónájába, a Pump end Run-on, a Muscletech Granprix-en, es az EXTREMEFIT standján ahol ott lesznek azok a tápkiegek amik ennyire gyorsan alakítottak versenyformába, 54 nap alatt.  Köszönet az EXTREMEFITNEK és CSAPATTÁRSAINKNAK(A zenénkért külön Viktornak)!!!!!
Búcsuzóul, egy közös fotó  az Osztrák BODYCULT csapatával Bécsben!
 d:)
Ja!!! És valóban igaza volt Tominak, kinőttem ezt a kategóriát, nehezen fértem bele, kerekebb lettem volna a -100-ba.

2007. Október 17. - 18:30:15
Válasz #267
Nem elérhető

Béla


Csakhogy Major Attist is védjem....

2007. Október 17. - 18:37:41
Válasz #268
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mitől kéne Major Attist védeni? Kitünő sportoló!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 17. - 18:40:52
Válasz #269
Nem elérhető

Béla


Megjegyzem,Magyarország legerősebb páros bicepsze hátulról Lacinak van,úgyhogy megértem a kételkedést,elismerésem.Nem  gyenge ez a kép-hogy lehet ezt elérni?