2024. Szeptember 25. - 11:19:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149130 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. Október 15. - 11:56:11
Válasz #225
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
90 kiló eredményhirdetés

2007. Október 15. - 11:57:26
Válasz #226
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....+100 eredményhirdetés

2007. Október 15. - 11:58:50
Válasz #227
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
.....+100

Jenei-Kathi

2007. Október 15. - 12:01:43
Válasz #228
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...Jenei-Kathi
...Bánkuti-Kathi  ;D


Egyenlőre itt a vége fuss el véle! A www.bodybuilding.hu csapata minden versenyzőnek gratulál az elért eredményekhez!
További eredményes felkészülést mindenkinek!

2007. Október 15. - 12:05:12
Válasz #229
Nem elérhető

Bubee


Gratulálok mindenkinek az eredményekhez!

Két megjegyzésem lenne:

1. Balla Yvette nagyon durván néz ki  :-O Maximális respect  :-){

2. Sztereó, te nem dagadt kertitörpe vagy vazze hanem egy marhára jóllakott napközis  ;D Legalábbis a fejed alapján  Łł=  --)

Ja és kösz a képeket!  /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 15. - 12:27:04
Válasz #230
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kedves vagy bubee! ...én is szeretlek  :-/-- ;D

2007. Október 15. - 12:28:32
Válasz #231
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 15. - 12:29:14
Válasz #232
Nem elérhető

God Vazzeg


Gratulálok mindenkinek az eredményekhez!

Két megjegyzésem lenne:

1. Balla Yvette nagyon durván néz ki  :-O Maximális respect  :-){

2. Sztereó, te nem dagadt kertitörpe vagy vazze hanem egy marhára jóllakott napközis  ;D Legalábbis a fejed alapján  Łł=  --)

Ja és kösz a képeket!  /:-)

Nana, nem bántani a vízfejűeket  :-/-(-:  8-)

2007. Október 15. - 12:38:57
Válasz #233
Nem elérhető

tomi


Köszönjük a beszámolót Sztereó, nagyon jó lett. Én Molnár Petinek adtam volna a -90-t, nagyon jó volt, csak a lába nem volt elég száraz. Béci lábai megdöbbentőek. Laci pedig a következőn jobb lesz.  /7% Pisti, jó a melegítőtök :)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 15. - 12:51:17
Válasz #234
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gratulálok mindenkinek az eredményekhez!

Két megjegyzésem lenne:

1. Balla Yvette nagyon durván néz ki  :-O Maximális respect  :-){

2. Sztereó, te nem dagadt kertitörpe vagy vazze hanem egy marhára jóllakott napközis  ;D Legalábbis a fejed alapján  Łł=  --)

Ja és kösz a képeket!  /:-)

Nana, nem bántani a vízfejűeket  :-/-(-:  8-)


...a víz azért kell,mert ha szaladok akkor az eszem nem tud belekoppanni semmibe.  !+"% ;D

Kicsit emésztitek a képeket aztán adagolom az új képeket és infókat.  ;)

2007. Október 15. - 13:40:13
Válasz #235

tozo

Vendég
Itt Gabcsika! #:-)

Mindenkinek nagyon-nagyon gratulálunk. Azt hiszem kitettünk megint magunkért. Łł= Łł= Łł=
Csak egy kis infó, remélem jól emlékszem: 25 magyar delegált jelent meg a 35jelentkezőből, 20osztrák résztvevő volt, és kb.10-15 lengyel, szlovák, cseh versenyző.  A 9 bíróból  álló csapatot 7 osztrák bíró, és 2 magyar ( ZITA és Huberúr) alkotta.
Véleményem szerint  a pontozás és értékelés a legtöbb helyen helyénvaló volt. Bár a magyar csapat tagjait néhány esetben előrébb tettem volna. Mert elfogult vagyok??? :-)(-:Egyébként ilyen még nem volt IFBB versenyen, hogy a meghívók kevesebben voltak, mint a delegáltak.
 :-):-)::Ebből is látszik, hogy bár kicsiny ország vagyunk, de ott tudunk  lenni  mindíg az elsők között.
Sztereónak köszönjük a képeket, nagyon szuperek.
Mindenkinek további eredményes készülést kívánok.
 =/+'

 



2007. Október 15. - 13:46:20
Válasz #236
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagy gratula Vörös Zolinak is a PDI Battle of Giants versenyen elért 4.helyezéséhez!!!

2007. Október 15. - 13:51:44
Válasz #237
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hú!Egy-két versenyzőt kivéve nekem az a véleményem,hogy nem ez volt az a verseny amire a csúcsformát időzítették a többiek..Berkes Laci gyomra a túltöltést,az izomzata a túlvíztelenítést szimbolizálta,most nem jól időzített,de van még esélye,ahol javíthat.Kati Béci (legalábbis a képeken) nagyon nem tudja megmutatni azt hogy 120kg a súlya és ahogy telik az idő lassan puhul és egyre vizesebb,még meg kell tanulnia az időzítést.A képek alapján a 2. helyet a kemény és hatalmas lábával,szép,szimmetrikus hasával nyerte el és az 1. helyről a a háta és a kötelező pózai bemutatásaival maradt le.De még ő is javíthat...Szerintem.. 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Október 15. - 18:34:38
Válasz #238
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hüha nem semmi képek....
Yvette-ről azok a szabadtéri fotók nagyon jól sikerültek!!! de csoda ,hogy szegény nem fagyott meg  @-o

....Sztereóval lefotóztuk egymást  ;D
....A büszke edző és sikeres tanítványa

2007. Október 15. - 19:09:08
Válasz #239
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...azta napközis fejet...tényleg diétáznom kéne de olyan fincsi az up your mass fahéjas.  ;D
Én itt töröm magam hogy legyenek képek a versenyről erre melyik képet nézik meg a legtöbben: Steve Namat double biceps.  :-p ;D

Linda! Egyébként megfagytak kint meg nyafogtak is hogy milyen hideg a fű...de csak konszolidáltan finoman közöltem hogy:  :-Đ   Valamilyé egyik sem tiltakozott.  ;D