2024. Szeptember 25. - 15:23:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149152 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Október 12. - 08:40:37
Válasz #150
Nem elérhető

Bubee


..és akkor közkívánatra Balla Yvette!!!!  :-)!
 Ez a tegnapi nap a 4. szénhidrátmentes napon.  @-o  Kicsit be is laposodtunk meg gyengültünk,de innentől jön a felemelkedés. ;)
Mától töltjük vissza a szenet.  ;D Olyan kerek és vastag lesz mint még soha. Itt épp a szabadgyaki néma változatát nézhetitek meg. A felvételen 66 kila.

A hasat érdemes megnézni. Napi 6-8 liter víz megy még itt...meg a jó kis halacska.  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=YC7qV8_a72I

 :-O :-O :-O
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 12. - 12:28:09
Válasz #151
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kaptam egy jogos reklamációt így pótlom a mulasztásomat: Pál Móni, Kozaróczy Tibi és Major Zsolt képei a bodysport oldalról valók.  ;D

2007. Október 12. - 12:40:24
Válasz #152
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és készülnek még szögedről de Kecskés Gáborunk a hétvégén készít új képeket így most a júliusi tömegelt képét tudjuk megtekinteni.Gábor szeptember 1 óta diétázik és vélhetőleg 90 kiló körül lesz a versenysúlya. A végső cél pedig a superbody open kategória.

Hétfőn már egy definiáltabb fotót kapok így nyomon tudjuk követni a felkészülést és fejlődését.

2007. Október 12. - 12:40:50
Válasz #153
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt a reklamációt kaptad, hogy nem reklámoztad az oldalukat kellően itt a bodybuilding.hu-n? ;D Valami hihetetlen értékű jogdíjas fotókat tettél fel onnan, úgyhogy kitagadlak. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 12. - 12:42:25
Válasz #154
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. Október 12. - 12:47:51
Válasz #155
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
cserébe feldobhatnának egy www.bodybuilding.hu linket ők is mostmár igazán, de igazán. ;D Vagy javaslok egy logót is nekik, így a virtuális téren át, a főoldalukra, ha már így reklámozunk... :-!!!

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 12. - 12:59:02
Válasz #156
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy apró helyreigazítás az ottani oldalon is kell majd. Balla Yvette neve helyesen "Y"-nal és "e"-vel a végén íródik,másrészt Yvette a Fitparádén szeretné megmutatni magát a nagyközönségnek.
Nagyon szeretne találkozni Yaxeni-vel a Miss Olimpiával!

Tehát az Ausztria Kupa után minden szurkolót vár a debreceni Fitparádén és szeretné megmutatni hogy a női testépítés igenis él és virul.

2007. Október 12. - 22:29:34
Válasz #157
Nem elérhető

Raptor


Hali Yvette!

Állat a videó!!!!!!! :-)!
Képeket lehet kérni, mert én sajna nem tudok kimenni vasárnap, de szeretném látni Yvettet!!! :-):-):: :-):-)::

KÖszi!!!

2007. Október 13. - 07:58:12
Válasz #158
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ausztriában igyekszem mindenkiről sok képet készíteni! Lesz a leányokról,skacokról.
Ígértem Kecskés Gábor friss képeket.Tegnapi.

Valljuk be azért alakulgat a manus.  :-):-)::

2007. Október 13. - 08:50:53
Válasz #159
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Esztim tegnap ünnepelte 2. 20-éves (40) szülinagját!

Minden barátunk!- a verseny után Bécsbe iszunk rá egy kortyot!
Eszti igazi sportember, mikor bulit akartam neki szervezni, azt mondta-most versenyem lesz utnna ünneplünk.
Pedig az ember nem minden nap ünnepel kerek évfordulót!
64kg, nagyon száraz(mint mindig), hatalmasat nőtt a háta- válla-karja!!!+8kg tavaszi versenysúlyához képest!
Az új kürlje lélegzetelállító! Bécsbe meglátjátok! Nagyon büszke vagyok rá!
 d:)

2007. Október 13. - 09:10:56
Válasz #160
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-):-):: :-):-)::

Boldog szülinapot! Majd kint eléneklem Laci! Remélem vágytok rá!
Hajár Eszti! Hajrá csajok...hogy kinyer most mindegy...mert ugyan ide nem hoztuk fel még, de üröm az örömben hogy Eszti és Yvette egymás ellen is harcba szállnak bécsben.

Én azt mondom ők mindketten:  (:-)


2007. Október 13. - 11:14:24
Válasz #161
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Október 13. - 11:23:33
Válasz #162
Nem elérhető

pókerarc



Hajrá bizony!!! (:-)

Sztereó!Kapunk majd élő laptopos közvetítést? ::) ;D :-}

2007. Október 13. - 11:29:08
Válasz #163
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sok sikert kíván a Gyurma stáb O0
Hajrá Magyarország Hajrá Magyarok!

2007. Október 13. - 11:32:32
Válasz #164
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gondoltam rá...de komolyan. Egyetlen komoly ellenérvet találtam...3 éve 80 ezer minusszal zártam a magyar bajnokságot mert valaki lenyúlta a fotómasinámat. Bele se merek gondolni...ha drágább dolgot elviszek.
Ha esetleg egész nap ott ülnék mellette egye fene...de szaladgálnom kell. Barnítás,színpad,bedurrantás,kaja...bla-bla-bla Így semmire nem tudok úgy figyelni...a fényképező a nyakamba lesz az biztos.