2024. Szeptember 25. - 17:15:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149168 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 10. - 14:07:26
Válasz #135
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem szándékoztam. Mindent tudok!  ;D Plussz külön speciális sajtótájékozatót kapok majd Bécsben.  ;D

Egy kicsit a profi versenyekre is térjünk ki:

Vörös Zoliért és Kocsis Csabáért is szoríthatunk október 13.-án az Oslóban megrendezésre kerülő versenyen.

Csabáról az első riport itt volt és nagyon jól esett amit mondott: http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_02_dkg435_svedvero_magyar.php

Továbi infó és képgaléria itt az indulókról: http://www.battleofgiants.com/gallery.html

2007. Október 10. - 15:42:58
Válasz #136
Nem elérhető

MuscleTeam




A tavaszal Köflachban Dorina is ott volt, (ne feledjétek!!)
...akiről több fotót (Köflachban készültek) nézhettek meg,
ha az alábbi linkre kattintotok.

http://www.pulzus-fitness.hu/Dorina_2007_09_kepsorozat.htm

http://www.pulzus-fitness.hu/kepek/Csapo_Dorina_07_09_18/Csapo_Dorina_008.jpg

2007. Október 10. - 15:58:04
Válasz #137
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A teljesség kedvéért említsük meg Dorina balján elhelyezkedő Évit is...alias "badikultfőnökasszonyt".  ;)

2007. Október 11. - 09:17:40
Válasz #138
Nem elérhető

powerbeco


no..büszkén kijelenthetem, hogy túl vagyok az ausztria kupa felkészülés utolsó 1 órás kardióedzésén is(kocogás)..még vár rám du egy súlyzó..holnaptól töltök edzés nélkül és vízelvonás is indul...azért írom mert nagy megkönnyebbülés..minden nap 5 kor kelés, 8tól este 8 ig meló, súlyzós edzés, 10 re haza, főzés, tisztálkodás, készülődés és egy kis barátnő..12 körül fekvés vagy kicsit utána heti 6 nap...soha ilyen fáradt nem voltam életemben a felkészülés alatt...horror, testi és lelki totális kimerülés és összeomlás határán mozgok napok , hetek óta...de megcsinálom!!!!!!!!!!! mert muszájjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!

2007. Október 11. - 10:43:59
Válasz #139
Nem elérhető

Skorpió


Gyerünk Béci!!!!!!!!!  :-!

2007. Október 11. - 10:49:28
Válasz #140
Nem elérhető

tomi


Veled vagyunk Béci. Tarts ki, Lacival majd tarolni fogtok!!!  @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 11. - 11:46:48
Válasz #141
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Újabb friss Tozó klón képek:Farda Krisztián


2007. Október 11. - 14:11:46
Válasz #142
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nakérem akik az Ausztria Kupára készülnek bizony már a nehéz részéhez közelednek vagy egyeseknek el is indult a rémálom. Van aki már szénhidráttöltésen van és sokan bizony a vízmegvonás részét is kezdik már alkalmazni.

Egyperces néma üléssel tisztelegjünk a harcosok szellemének és kívánjunk nekik sok sikert a további felkészüléshez.  :-! :-):-):: ;D

2007. Október 11. - 14:37:22
Válasz #143
Nem elérhető

MuscleTeam


Ácsi!!!!
Az érmeket nem kell már is szétosztani. Nyugi van gyerekek!!
Azért számoljatok Péterrel is!!! Ugye már is más a felállás?!

Egy-két kép a meggyőzés kedvéért.
A többi képsor ja meg edzés/backstage/riport/home video meg a muscleteam honlapon




2007. Október 11. - 15:02:53
Válasz #144
Nem elérhető

hopika


Ácsi!!!!
Az érmeket nem kell már is szétosztani. Nyugi van gyerekek!!
Azért számoljatok Péterrel is!!! Ugye már is más a felállás?!

Egy-két kép a meggyőzés kedvéért.
A többi képsor ja meg edzés/backstage/riport/home video meg a muscleteam honlapon





Vazze'!
Hogy a picsába lehet valakinek ekkora dereka??? :-/- :-Đ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 11. - 15:14:35
Válasz #145
Nem elérhető

tomi


Aztakurva!! Idén Wolf után Petin lepődtem meg a legjobban. Hatalmas fejlődés! A múltévi superbody nem nagyon jött össze neki. 2 évvel ezelőtt már hatalmas karokkal és jó mellel rendelkezett, de most minden egyebet sikerült felhozni. Maximális tiszteletem és nagyon szurkolok neki.
u.i.: A fizikumhoz meglepően kellemes mentalitás párosul. 1-2 éve találkoztam vele és elmondhatom hogy segítőkész, szerény és kedves ember. És amikor én láttam évközben voltunk és abszolút nem volt bedagadva. (:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 11. - 16:03:05
Válasz #146
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Kitartás Béci!

Nekem is szar, épp most jöttúnk anyukával egy FHM fotózásról!(persze Esztit fotózták nem engem)!A novemberi számban láthatjátok!
Nagyon durva, de csajos képek lettek! Nekem mos a du.-i súlyzós edzés, aztán csak pózolások! =/+'
Köszi mindenkinek a biztatást, mindent megteszünk!!!!
Hajrá Béci!!!!! Megcsináljuk, mert meg kell!!!
 d:)

2007. Október 11. - 18:39:56
Válasz #147
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Molnár Petivel tartom a kapcsolatot és csak megerősíthetem hogy a legjobb sportemberek egyike és nekem személy szerint az egyik kedvenc testépítőm!  :-)!

2007. Október 11. - 19:35:19
Válasz #148
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...csak az a fránya víztelenítés és a lábak leszárítása jönne neki össze egyszer rendesen,akkor aztán lehet hogy valóban életbe lépne Remzső Feri első számú mondása:
”EGY JÓ GENETIKÁT,KEVÉSBÉ JÓ ADOTTSÁGOKKAL ÉS TÖBB MUNKÁVAL SEM LEHET LEGYŐZNI!”

2007. Október 12. - 04:30:38
Válasz #149
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
..és akkor közkívánatra Balla Yvette!!!!  :-)!
 Ez a tegnapi nap a 4. szénhidrátmentes napon.  @-o  Kicsit be is laposodtunk meg gyengültünk,de innentől jön a felemelkedés. ;)
Mától töltjük vissza a szenet.  ;D Olyan kerek és vastag lesz mint még soha. Itt épp a szabadgyaki néma változatát nézhetitek meg. A felvételen 66 kila.

A hasat érdemes megnézni. Napi 6-8 liter víz megy még itt...meg a jó kis halacska.  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=YC7qV8_a72I