2024. Szeptember 29. - 01:31:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800687 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2009. Április 12. - 13:19:45
Válasz #2385
Nem elérhető

NaturalBoy


Érdeklődnék hogy érkezett e Plasmajet vagy még nem jött?

2009. Április 12. - 15:06:33
Válasz #2386
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Érdeklődnék hogy érkezett e Plasmajet vagy még nem jött?

Nem érkezett még Gaspari.

2009. Április 14. - 19:48:19
Válasz #2387
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:'( :'(Pécsen is levetették a Cell-Techet.Sajnálom,kezdték megkedvelni.Mellettem a "konkurrens" F.Pont pezsgőt bontott,végre igaza lett az évek óta szajkózott kedves beszólásainak.Annyit mondtam csak neki.-Ami jó az életben az vagy illegális,vagy erkölcstelen, vagy hízlal.
De hát minden cégnek van olyan terméke amiben van betain a konkurencia termékeiben is,attól még nem lesz rossz a táplálékkiegészítő,sőt...már volt szó erről,de sportoló leterhelt szervezetű embereknek kifejezetten hasznos a betain.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 14. - 21:19:33
Válasz #2388
Nem elérhető

Rob


Halihó!

Egy kis segítséget kérnék Tőletek. Kinek melyik ízületvédő jött be a legjobban?
A bal vállam fáj már 1 ideje,voltam dokinál is. 2 hét kényszerpihenőt ajánlott+DICLAC 75ID gyulladáscsökkentő gyógyszer.
 ?:-/ ?:-/
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Április 14. - 22:12:35
Válasz #2389

csery

Vendég
Animal flex... sztem bőven kurvajó.


2009. Április 14. - 22:48:17
Válasz #2391
Nem elérhető

Gabe


Nekem kib@szottul fájt a vállam, fekvenyomni szinte nem is bírtam!
Egy doboz animal flex rendbe tette, nem olcsó, de 40napig elég!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 14. - 22:57:23
Válasz #2392
Nem elérhető

Rob


Köszi a segítséget!
Ahogy most olvasgattam neten nekem az a probléma,hogy vállcsúcs és a felkar csont összeér,így összenyomják a supraspinatus ínt. Pl ha súly nélkül csinálok egy vállból nyomást akkor érzem,hogy a vállamba összeér vmi,olyan mintha 2 csont összenyomna 1 ideget ami végigfut a karomon ????... Ezért gondoltam erre a " betegségre" .
Itt van a cikk: http://www.doki.net/tarsasag/mra/upload/mra/document/reuma_hirado_2008_3.pdf
Arra még nem igazán sikerült rájönni,hogy tudnám orvosolni. Talán rotátorköpeny gyakorlatokkal.
Sorry az OFFért.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Április 14. - 23:00:11
Válasz #2393
Nem elérhető

Gabe


A rendszeresen végzett rotátorköpeny erősítő gyakorlatok egyébként is nagyon hasznosak, én mindig csinálom mellezés és vállazás előtt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 17. - 17:53:25
Válasz #2394
Nem elérhető

God Vazzeg


Van egy ilyen menüpont, hogy "akciós termékek március 31-ig". Na most, abban találtam Up your masst sütis ízben (  <3! ) 9790-ért. Ez még van? Lehet rendelni? Márcsak mert április közepe van, 15k-ért meg nem rendelnék, kevés a kess  :-\

Itt találtam-e:
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=52

2009. Április 17. - 18:30:30
Válasz #2395
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Van egy ilyen menüpont, hogy "akciós termékek március 31-ig". Na most, abban találtam Up your masst sütis ízben (  <3! ) 9790-ért. Ez még van? Lehet rendelni? Márcsak mert április közepe van, 15k-ért meg nem rendelnék, kevés a kess  :-\

Itt találtam-e:
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=52

Szerintem nincs sajnos. De majd valaki talán megerősit vagy megcáfol a Lurdy-ból.

2009. Április 18. - 18:42:24
Válasz #2396
Nem elérhető

mariobully


sziasztok... nemlátom hol kell itt sima hozzászólást írni sajna de így is jó... hülye voltam ..rendeltem egy mass fx et anélkül h. kérdezősködtem vna h. jó lessz e magában a hyperdroll nélkül... mit várhatok tőlle az edzéseim alatt?

2009. Április 19. - 10:50:57
Válasz #2397
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sziasztok... nemlátom hol kell itt sima hozzászólást írni sajna de így is jó... hülye voltam ..rendeltem egy mass fx et anélkül h. kérdezősködtem vna h. jó lessz e magában a hyperdroll nélkül... mit várhatok tőlle az edzéseim alatt?
A legfontosabb,egyél sok fehérjét mellé,ez nem csak fehérjekiegészítőt jelent,inkább a szilárd táplálékokra gondoltam.
Fokozottabb tesztoszteron termelés,jobb bedurranás,anabolikusabb állapot az alap állapothoz képest,de egyél rendesen mellé,mert a zsömléből ez sem épít izmot.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 20. - 10:46:04
Válasz #2398
Nem elérhető

ashtrax


Érdekelne, hogy Stimulant X most van raktáron?
Kösz

2009. Április 20. - 10:51:52
Válasz #2399
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Érdekelne, hogy Stimulant X most van raktáron?
Kösz

Nincs sajnos. De van Hydroxycut és Arson, mind a kettő nagyon erős zsirégető és a pörgető hatásuk sem gyenge.  ;)