2024. Szeptember 28. - 23:22:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800623 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2007. November 13. - 13:43:11
Válasz #330
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Andro!

 Orastant szedem 2 hete(előtte Hyperdrolt),most kezdtem meg a 3 hetet és szerettem volna Novedexet mellé,de jellenleg nem kapható(állítólag kb. még 2hét amig megérkezik).A kérdésem a következő: várjak 2 hetet,addig kb.elfogy az Orastan és ha megérkezett a Novedex azzal folytassam vagy vásároljak Anabolic Extrem-PCTés szedjem most a 3 héttől?Válaszodat előre is köszönöm!

Hello,

Ne várjál. Az Anabolic Xtreme - PCT egy kicsivel jobb termék néhány ponton, mint a Gaspari - Novedex, ha engem kérdezel ;). Az Orastan mellé a 3. vagy 4. hét elejétől nyugodtan mehet  az AX - PCT.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 16:26:15
Válasz #331
Nem elérhető

Atesz


Hello Andro!

Segítségedet szeretném kérni. Száraz izomtömeg növelésére, melyik terméket ajánlod? Cell-Tech, CellMass, SizeOn, Nitrix???, vagy valami mást? :-)(-:
Jelenleg Alri N'gorge-t szedek, Nintro-Tech Hardcore és True-Mass kiséretében. Az N'gorge-val is meg vagyok elégedve, de más terméket is ki szeretnék próbálni.
Üdv,
Atesz

2007. November 13. - 17:24:55
Válasz #332
Nem elérhető

Cressler


Üdv!
Olyan "Train like a freak" pólót amiben Ronnie van az extremefit posztereken hol lehet kapni (lehet egyáltalán)?


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. November 13. - 19:27:41
Válasz #333
Nem elérhető

parrre


Hi Andro !

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerinted diéta zárásként  Hydroxycut Hardcore és Leukidrol vagy Shredded stack legyen? Illetőleg a Leukidrol-ról van-e valamilyen tapasztaladod/értesülésed ? Amiket írnak róla az elég impresszív.

Köszi előre

2007. November 13. - 23:09:33
Válasz #334
Nem elérhető

Geronimo


Andro- köszönöm a gyors választ! :-)!

2007. November 13. - 23:18:34
Válasz #335
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Andro!

Segítségedet szeretném kérni. Száraz izomtömeg növelésére, melyik terméket ajánlod? Cell-Tech, CellMass, SizeOn, Nitrix???, vagy valami mást? :-)(-:
Jelenleg Alri N'gorge-t szedek, Nintro-Tech Hardcore és True-Mass kiséretében. Az N'gorge-val is meg vagyok elégedve, de más terméket is ki szeretnék próbálni.
Üdv,
Atesz

Javasolnám neked a BSN - Ronnie Stack-et, ami No-Xplode, CellMass, Nitrix, Axis-HT, True Mass.

Vagy ha ezzel végeztél, akkor érdemes kipróbálni az Anabolic Xtreme - Mass FX +  Hyperdrol cuccot például és egy Cell Mass nem árt melléjük mondjuk.

Vagy ALRI Evolution Stack, megtalálod itt az áruházban is...és mellé akciós most az extremefit-en a Regeneration szintén az ALRI-tól, edzés utánra.

stb...rengeteg variáció van...

száraz izomtömeg = tartsd tisztán a kajálásod ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 23:22:22
Válasz #336
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv!
Olyan "Train like a freak" pólót amiben Ronnie van az extremefit posztereken hol lehet kapni (lehet egyáltalán)?




Europában még nem lehet kapni sajnos. Talán jövő év elején lesz nálunk.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 23:25:23
Válasz #337
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Andro !

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerinted diéta zárásként  Hydroxycut Hardcore és Leukidrol vagy Shredded stack legyen? Illetőleg a Leukidrol-ról van-e valamilyen tapasztaladod/értesülésed ? Amiket írnak róla az elég impresszív.

Köszi előre

Hydroxycut Hardcore egyenlő MuscleTech - HydroxyCut Hardcore, csak azért, hogy ne kelljen külön szótár a fórumhoz a végén. ;D

Én a shredded stacket választanám a helyedben, de simán a Hydroxycut Hardcore és a Leukidrol is kb ugyanaz.(kivéve, hogy nincs vízhajtó a végére, de szerintem az nem annyira fontos neked most.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 23:28:48
Válasz #338
Nem elérhető

hopika


Elnézést hogy behoztam a fórumba a Hydroxycut Hardcore elnevezést... @:-)

Efit:írtam privátba is,de lehez nem kaptad meg-nincs Attilánál ujjatlan piranha-s póló,csak sima(abból is hozattam-de kellene majd ujjatlan is).

THNX! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 13. - 23:36:45
Válasz #339
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Elnézést hogy behoztam a fórumba a Hydroxycut Hardcore elnevezést... @:-)

Efit:írtam privátba is,de lehez nem kaptad meg-nincs Attilánál ujjatlan piranha-s póló,csak sima(abból is hozattam-de kellene majd ujjatlan is).

THNX! ;-oo-;

A probléma a Hydroxycut Hardcore-vel az, hogy sok friss ember a fórumon nem tudja, mit jelent, így a további kommunikációd értelemetlenné válhat a számukra, mert azt hiszik, hogy egy földönkívüli edzésnaplóját olvassák, amellett, hogy lehet, hogy tényleg egy földönkívüli rockzenész vagy. ;D A lényeg, hogy egy idő után nem értik, hogy miről beszélsz és furcsa kérdésekkel fognak zaklatni. :D vagy csöndben kilépnek a topikodból...

Az ujjatlan pólóból csak néhány bodybuilding.hu csapatba tartozó sportoló kapott egyelőre, de majd pár hét és készítünk még. @:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 23:37:37
Válasz #340
Nem elérhető

hopika


Vettem tudomásul mester! :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 14. - 11:43:39
Válasz #341
Nem elérhető

Atesz


Tudom, hogy a kaja a lényeg, ha száraz izomtömeg növelése a cél, ez az, amit először rendbe tettem.
Köszönöm a segítséget.  Amire elfogy az N’gorge, addigra kitalálom a következőt, ami valószínű valamelyik Stack lesz. @:-) Addig is olvasom a termék teszteket  :-}

2007. November 15. - 14:35:09
Válasz #342
Nem elérhető

Kola


szewa andro :-){
mikro jönnke(ha jönnke) a Nutrex új termékei? thx for help
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 15. - 14:41:32
Válasz #343
Nem elérhető

Kola


Anabolic Androgenic Ratio of 33:1
hmmm... ez érdekesen hangzik... 8-)
lehet tuidni hoyg mi van benne???(ANABOL 5 )
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 15. - 14:43:13
Válasz #344
Nem elérhető

Kola


ahoyg nézem most dobbantani akar a Nutrex cég:
A lehetetlen méltatlan az emberhez...