2024. Szeptember 21. - 21:40:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799486 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Augusztus 25. - 15:30:47
Válasz #1560
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ja, és a tegnapi kérdésedre válaszolva, Dymatize Creatin 500g nincs, viszont kilós van!

2008. Augusztus 25. - 16:30:08
Válasz #1561
Nem elérhető

Johnnyx


Köszi  :-){
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 25. - 17:14:03
Válasz #1562
Nem elérhető

miki_nrg


most nézegetem az anabolic extreme oldalát. És nincs rajta a superdrol ng. Mi lett vele? talán betiltották?
Sőt a várva várt Lean FX sincs...

2008. Augusztus 25. - 19:28:19
Válasz #1563
Nem elérhető

God Vazzeg


most nézegetem az anabolic extreme oldalát. És nincs rajta a superdrol ng. Mi lett vele? talán betiltották?
Sőt a várva várt Lean FX sincs...

Ne bassz, a SDNG-t én még akartam tolni  :'(

2008. Augusztus 25. - 20:01:50
Válasz #1564
Nem elérhető

miki_nrg


hát én is  =/+'

2008. Augusztus 26. - 08:14:53
Válasz #1565
Nem elérhető

madinorbi


Toljatok 3ad t az ütősebb  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 26. - 08:58:25
Válasz #1566
Nem elérhető

miki_nrg


Azt majd jövő év elejére tervezem (ha addig még lesz)
Elvileg ma jön meg a hyperdroll, mass fx csomagom ugyhogy azokkal most elleszek egy ideig

2008. Augusztus 26. - 21:11:36
Válasz #1567
Nem elérhető

gasparrobi


Hello
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a NUTREX Lipo 6X szedése megmutatkozhat vérvételkor? És ha igen akkor az miben befolyásolja az eredményeket?
Még egy kérdés abban az esetben ha kimutatja, hogy mennyi idő után tisztul ki a szervezetből ( egyszóval nem mutatható ki a vérvételkor)

Egyébként a vérvétel egy sima háziorvosi és csak általános vizsgálatra készül.

Köszi a válaszokat előre is.

2008. Augusztus 27. - 23:22:54
Válasz #1568
Nem elérhető

Geronimo


Halihó! Anabol 5 Nutrex próbálta már valaki ? Vélemény ?
Én próbáltam az Anabol 5,de nem egymagában, hanem a 3AD-al együtt... igy véleményt csak erről nem tudok mondani,összességében keményebb,teltebb ,formásabb lett az  izomzatom. Tömegben nem hozott ,diétánál tudnám inkább elképzelni ott jó lehet...

2008. Augusztus 28. - 12:56:32
Válasz #1569
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hello
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a NUTREX Lipo 6X szedése megmutatkozhat vérvételkor? És ha igen akkor az miben befolyásolja az eredményeket?
Még egy kérdés abban az esetben ha kimutatja, hogy mennyi idő után tisztul ki a szervezetből ( egyszóval nem mutatható ki a vérvételkor)

Egyébként a vérvétel egy sima háziorvosi és csak általános vizsgálatra készül.

Köszi a válaszokat előre is.

Leszek az áruház.  ;D  Mire gondolsz hogy "megmutatkozhat-e"? Ezek nem drogok hanem étrendkiegészítők. A testépítő éltmód illetve a nagyobb fehérjebevitel egyébként okozhat eltéréseket bizonyos szintekben,de úgy gondolom hogy egy egészséges életmód mellett ezek felett a "megemelkedett" értékek mellett nyugodtan elsétálhatunk.

2008. Augusztus 28. - 14:03:34
Válasz #1570
Nem elérhető

gasparrobi


Hello
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a NUTREX Lipo 6X szedése megmutatkozhat vérvételkor? És ha igen akkor az miben befolyásolja az eredményeket?
Még egy kérdés abban az esetben ha kimutatja, hogy mennyi idő után tisztul ki a szervezetből ( egyszóval nem mutatható ki a vérvételkor)

Egyébként a vérvétel egy sima háziorvosi és csak általános vizsgálatra készül.

Köszi a válaszokat előre is.

Leszek az áruház.  ;D  Mire gondolsz hogy "megmutatkozhat-e"? Ezek nem drogok hanem étrendkiegészítők. A testépítő éltmód illetve a nagyobb fehérjebevitel egyébként okozhat eltéréseket bizonyos szintekben,de úgy gondolom hogy egy egészséges életmód mellett ezek felett a "megemelkedett" értékek mellett nyugodtan elsétálhatunk.

Köszönöm a választ

2008. Augusztus 28. - 17:46:04
Válasz #1571
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Halihó! Anabol 5 Nutrex próbálta már valaki ? Vélemény ?
Én próbáltam az Anabol 5,de nem egymagában, hanem a 3AD-al együtt... igy véleményt csak erről nem tudok mondani,összességében keményebb,teltebb ,formásabb lett az  izomzatom. Tömegben nem hozott ,diétánál tudnám inkább elképzelni ott jó lehet...
Sziasztok,
Szerintem az Anabol 5 gyengébb.
Én a 3AD-ről annyit,h közel 4 kg tömeget hozott,erőnönekedés is jelentős volt.De a kajára oda kell figyelni,mert annélkül csodákat nem lehet várni.

2008. Augusztus 30. - 21:14:46
Válasz #1572
Nem elérhető

Geronimo


Halihó! Anabol 5 Nutrex próbálta már valaki ? Vélemény ?
Én próbáltam az Anabol 5,de nem egymagában, hanem a 3AD-al együtt... igy véleményt csak erről nem tudok mondani,összességében keményebb,teltebb ,formásabb lett az  izomzatom. Tömegben nem hozott ,diétánál tudnám inkább elképzelni ott jó lehet...
Sziasztok,
Szerintem az Anabol 5 gyengébb.
Én a 3AD-ről annyit,h közel 4 kg tömeget hozott,erőnönekedés is jelentős volt.De a kajára oda kell figyelni,mert annélkül csodákat nem lehet várni.



...lehet,nálam pl. a Hyperdol jobban bevált tömegezni: 92-ről 96kg-ra mentem fel a segitségével ,mig a 3 AD nemigazán  hozott tömeget inkább formásitott ,pucolt...

2008. Augusztus 30. - 22:36:53
Válasz #1573
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Szerintetek a 3AD-t és a Superdrol NG-t lehet együtt szedni, pontosabban van értelme?

Köszi előre is  :-){

2008. Augusztus 30. - 23:14:36
Válasz #1574
Nem elérhető

miki_nrg


Én láttam valahol a neten valami akkora AX kúrát hogy az összes cucca benne volt... Mármint Mass, Hyper,Super, Lean, Trisorb, 3ad