2024. Július 01. - 04:19:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784940 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Április 22. - 17:59:47
Válasz #1155
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pedig nemrég akartam még berakni új smiley-kat csak szarakodott a rendszer...de akkor még jó, hogy nem raktam be többet...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 22. - 18:08:03
Válasz #1156
Nem elérhető

endre66


 :angry:  ez nem jó játék

2008. Április 22. - 18:18:57
Válasz #1157
Nem elérhető

ViCtor


Ne add fel Endre! Fel a fejjel!  ;)

(srácok ne csesszük szét a helpdesk topikot!) kösz, mod
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 18:53:52
Válasz #1158
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 19:02:08
Válasz #1159
Nem elérhető

darknight


Faszikám  8), hol olvastál 30 adagról, kis álmodban éccaka? A kis köcsögös LEAN D. csak 18 adagos (Servings Per Container: 18) És mennyi 35x18~=...?  8)

Talán csak nem a termékleírásban olvasta, akár itt a shop-ban, akár az extremefit.hu oldalán ????...?

Az oké, hogy 630 gramm egy doboz, de kiszerelésként mindkét helyen 30 adag van írva, és adagonként 35 gramm. Fastor-t talán ez tévesztette meg egy "kicsit". Ja, amúgy a shop-ban nincs feltüntetve az sem, hogy egy doboz 630 gramm.

Na erről ennyit, Faszikám...

              >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 22. - 19:08:25
Válasz #1160
Nem elérhető

ViCtor


 :-oD
Fogyasszátok, higgyétek el, a Dessert protein úgyis baromi hamar el fog fogyni. Egy kis unikumról van szó amúgy is!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 19:10:17
Válasz #1161
Nem elérhető

ViCtor


...és én kérek akkor elnézést!  :-}
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 19:20:47
Válasz #1162
Nem elérhető

bandus


talán nem kéne így szétbaszni a topikot... meg nem tűnik olyan fontosnak a mondanivalód, hogy ki kelljen emelni, meg 50-es betűméretet használni :-!!!
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 22. - 19:25:59
Válasz #1163
Nem elérhető

sany80


Na szoval jovo het hetfore jon meg a Pct es a Retain adigra nem kesso elkezdeni szedni?Amugy nem vagyok tul jol lehet nem etol van faradt vagyok meg ver a viz.Ez csak ma kezdot mivel tudnam helyetesiteni ezeket?

2008. Április 22. - 19:40:05
Válasz #1164
Nem elérhető

NaturalBoy


talán nem kéne így szétbaszni a topikot... meg nem tűnik olyan fontosnak a mondanivalód, hogy ki kelljen emelni, meg 50-es betűméretet használni :-!!!

Ebben maximálisan igaza van bandusnak (+)

2008. Április 22. - 19:58:57
Válasz #1165
Nem elérhető

ViCtor


Mindenki úgy ír, ahogy jólesik neki.  #:-) Ez egy szabad fórum. Az abszolút moralistákat meg csókoltatom. :-!!!


ViCtor
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 20:45:40
Válasz #1166
Nem elérhető

parrre


VIC !!!! AZONNAL HAGYD ABBA A STIMULANT SZEDÉSÉT !!!!!  AGGÓDOM ÉRTED !!!!

 @:-) @:-) @:-)

 @-o

2008. Április 22. - 21:34:01
Válasz #1167
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 22. - 21:49:03
Válasz #1168
Nem elérhető

hopika


VIC !!!! AZONNAL HAGYD ABBA A STIMULANT SZEDÉSÉT !!!!!  AGGÓDOM ÉRTED !!!!

 @:-) @:-) @:-)

 @-o
@-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 22. - 21:51:21
Válasz #1169
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.garden_flypage&product_id=774&category_id=70&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=773

nézd meg.
am ha meg 600 gramm akkor tárgytalan
a többiek segítségét köszönöm


600 gramm....két falat az egész...de ízben közel hozza azt mint a Muscle Milk. Ha olcsót,megbízhatót és jót akarsz akkor vegyél mellé Dymatize Elite Wheyt vagy ON zsákosat.Ezzel jössz ki legjobban árban,ízben,minőségben!  ;)