2024. Július 03. - 01:08:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 785040 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 20. - 15:45:39
Válasz #1125
Nem elérhető

Kola


új termék az ON házatáján
ami a változatosság kedvéért 1 új protein lesz a :  Nitro Core 24 , adagonként 24gramm time released proteinnel és 5 gramm rosttal. tartalmaz még adagonként 4gramm eszenciális zsírsavat( omega3,6,9 és MCT (közepes láncú triglicerid)  lenmagolaj,napraforgóolaj)
a fehérjerésze 7 fehérjeforrásból épül fel. illetve 14gramm CH-t tartalmaz(a rost is bele van számolva)
illetve 35mg emésztőenzim is helyet kapott. nem semmi ksi fehérjetermék... 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 20. - 15:55:58
Válasz #1126
Nem elérhető

God Vazzeg


új termék az ON házatáján
ami a változatosság kedvéért 1 új protein lesz a :  Nitro Core 24 , adagonként 24gramm time released proteinnel és 5 gramm rosttal. tartalmaz még adagonként 4gramm eszenciális zsírsavat( omega3,6,9 és MCT (közepes láncú triglicerid)  lenmagolaj,napraforgóolaj)
a fehérjerésze 7 fehérjeforrásból épül fel. illetve 14gramm CH-t tartalmaz(a rost is bele van számolva)
illetve 35mg emésztőenzim is helyet kapott. nem semmi ksi fehérjetermék... 8-)

És egyre jobbak lesznek  /7%  :-oD  @:-)

2008. Április 20. - 20:32:11
Válasz #1127
Nem elérhető

Geronimo


Kipróbálnám a Jungle Warfar-t és utánna helyreállításnak egy Restore-t ahogy Darknight is javasolta.Annyi lenne a kérdésem,hogy a Restore-t emnnyi ideig kell szedni,hogy a hormon termelés teljesen visszaálljon 4 vagy 8 hétig,mert azt találtam az Extremefit.hu-n hogy 8 hétszedés után 4 hét szünetet kell tartani és nem tudom,hogy ez akkor egyben azt is jelenti hogy 8 hét alatt álltja helyre a hormontermelést?Mert ha 4 hét alatt helyreáll akkor egyáltalán miylért szedné valaki is 8 hétig.Szóval most nem tudom hogy 1 vagy 2 dobozal rendeljek belőle.
A választ előre is köszönöm.

2008. Április 20. - 20:45:12
Válasz #1128
Nem elérhető

Geronimo


Kipróbálnám a Jungle Warfar-t és utánna helyreállításnak egy Restore-t ahogy Darknight is javasolta.Annyi lenne a kérdésem,hogy a Restore-t emnnyi ideig kell szedni,hogy a hormon termelés teljesen visszaálljon 4 vagy 8 hétig,mert azt találtam az Extremefit.hu-n hogy 8 hétszedés után 4 hét szünetet kell tartani és nem tudom,hogy ez akkor egyben azt is jelenti hogy 8 hét alatt álltja helyre a hormontermelést?Mert ha 4 hét alatt helyreáll akkor egyáltalán miylért szedné valaki is 8 hétig.Szóval most nem tudom hogy 1 vagy 2 dobozal rendeljek belőle.
A választ előre is köszönöm.

Én inkább 2 Junglet vennék a pénzből a Restorenak nem sok értelmét láttam ,legalábbis nálam nem ért semmit...és a jungelnél is sokkal jobb volt nekem a hyperdrol,de ez csak az én véleményem

2008. Április 20. - 22:07:16
Válasz #1129
Nem elérhető

NaturalBoy


Köszönöm a sok segítséget midnenkinek.Ha mázlim lesz és bekerülök a tavszi tesztbe akkor kipróbálhatom a Hyperdrol-t is és a Jungle warfare-t is és elválik hogy enkem melyik a jobb.Még egyiket se próbáltam,de biztos jól fog hatni.darknight egy nagyon informatív és részletes tesztet írt az Alri termékekről illetve amikor segítésget kértem tőle ő is az tanácsolta,hogy egy Warfare és egy Restore,akkor ennél maradnék és meglátjuk az én szervezetem mekkora növekedéssel reagál majd.
Mégegyszer köszi midnenkinek  a segítséget

2008. Április 21. - 20:48:25
Válasz #1130
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efit! szerinted az Anabol-5 után szükséges PCT-t tartani???

Na, itt van az 1 millió dolláros kérdés. :D

Ami persze egyszerűnek tűnik, de mégsem teljesen az.

Miért?

Mert attól, hogy valami növényből készül még nem biztos, hogy nem működhet úgy mint egy hormon és ezáltal az sem biztos, hogy nem okozhat hormon-egyensúly változásokat, rosszat vagy jót akár.(Kinek mi a célja éppen.)

A sportcélú táplálkozásnál, és főleg a testépítésben, egyáltalán nem biztos, hogy rossz az, ha egy bizonyos hormon-egyensúly a tesztoszteron javára változik stb...

Szóval, szteroidszerűen működő növényi kivonatok, fűszerek és egyéb élelmiszerek nagyon is léteznek, de csak kevesen vannak tisztában ezzel, mivel nem sok ember foglalkozik ezekkel a dolgokkal.

Itt van például a pregnenolone, amit úgy is hívnak, hogy "minden szteroid hormonok nagyanyja".(Hormon, de amerikában mégis táplálék-kiegészítőként kapható. És Szójababból szintetizálják) Vagy az ösztrogén...Sokan hallottak már az úgynevezett phyto-ösztrogénekről például(isoflavonok). Szója alapú élelmiszerek, vagy mint pl. , black cohosh(indiánasszony gyökér), wild yam (yamgyökér - Dioscorea), vagy pl. diosgenin(amit progeszteron előanyagnak is tartanak pl. Bár az is igaz, hogy kb. 600 különféle változata létezik a diosgeninnek)

Talán egyszer, ha több időnk lesz, akkor egy sokkal sokkal részletesebb leírást felteszek ide a bodybuilding.hu -ra erről, de annyit mindenképpen javasolnék, hogy érdemes a MassFX, Hyperdrol, JungleWarfare, BadAssMass, ProAnabol és ezekből következően az Anabol5 után is egy ALRI-Restore-t vagy Advanced PCT-t szedni 2-4 hétig.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 21. - 20:54:50
Válasz #1131
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Látom az Anabol-5-bel is van 25R-doil,akkor meg nem túl jó lenne MassFx2-vel párosítanom ahogy kérdésemben tettem fel,vagy esetleg miért ne?Túl sok lenne a 2-ben lévő hatóanyag mennyisége?

Nem vagyok benne biztos, de ahogy sejtem, az új MassFx-ben több 25R-diol van, mint az Anabol5-ben.
Az Anabol 5-öt érdemesebb Hyperdrollal vagy SuperdrolNG-vel párosítani.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 21. - 21:03:32
Válasz #1132
Nem elérhető

madinorbi


Személyes tapasztalataim alapján hyperdrol és jungle után nem szükséges pct a többi után kell mert van egy kis libidóesés érezhető visszaesés viszont ha a stackedben benne van a hyperdrol akkor nicsen semmi gond. (a hyperdrol és a restore is a 6-bromo játékkal operál ) a hyper jobb sztem !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 21. - 21:22:13
Válasz #1133
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Személyes tapasztalataim alapján hyperdrol és jungle után nem szükséges pct a többi után kell mert van egy kis libidóesés érezhető visszaesés viszont ha a stackedben benne van a hyperdrol akkor nicsen semmi gond. (a hyperdrol és a restore is a 6-bromo játékkal operál ) a hyper jobb sztem !

Én is szívesen rávágnám, hogy nem kell a Hyperdrol és a Jungle Warfare után utókúra, de a megfejtés nem ilyen egyszerű. Természetesen ez mindig attól is függ ki szedi, milyen hosszú ideig, mennyit stb...

Kb. 2 hónapja valaki beírta(megkérdezte), hogy mi a Jungle hatóanyaga és most újra idemásolom:

Idézet
1. A Jungle Warfare hatóanyaga ADED, ami (6-dehydromethyltestosterone), ami egyenlő ADED, ami az ATD egyik (nem androgén metabolitja).

Legalább 10 oldal leírás kellene, hogy kiderüljön, hogy ez most elnyomja a természetes tesztoszteron termelést, vagy segíti...

Ezért biztos, ami biztos alapon, nem árt a PCT, if you know what I mean.. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 21. - 21:24:46
Válasz #1134
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 21. - 22:01:49
Válasz #1135
Nem elérhető

Lalika85


Szia!  Nagyon fáj a fejem...
A superdroll ng befejezése miatt van?  vagy a special tactics-ot nem bírom..... ????...
Ma fáj rettenetesen. (sosem szokott fájni)
A superdroll tegnap fogyott el. Ma meg a special tacticot kezdtem el szedni (2x2).
Köszönöm a segítséget...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 21. - 22:01:59
Válasz #1136
Nem elérhető

parrre


Spec nekem a jw mindent megdobott, libidót, erőt, keménységet, stb. Király cucc !  @:-)

2008. Április 22. - 00:35:09
Válasz #1137
Nem elérhető

duraCELL


efitmaster,

az Anabolic Xtreme honlapján találtam ezt a nem egyszerű kombinációt. Itt aztán mindenki mindenkivel.
Próbálta ezt már vki a környezetedben, vagy van rá vmi tapasztalat?
Mert lehet, hogy hegyi gorilláknak való, nem pedig olyan nyápicnak mint nekem...  :-}
Köszi

2008. Április 22. - 06:59:04
Válasz #1138
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Látom az Anabol-5-bel is van 25R-doil,akkor meg nem túl jó lenne MassFx2-vel párosítanom ahogy kérdésemben tettem fel,vagy esetleg miért ne?Túl sok lenne a 2-ben lévő hatóanyag mennyisége?

Nem vagyok benne biztos, de ahogy sejtem, az új MassFx-ben több 25R-diol van, mint az Anabol5-ben.
Az Anabol 5-öt érdemesebb Hyperdrollal vagy SuperdrolNG-vel párosítani.
Köszönöm a választ.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 22. - 08:02:06
Válasz #1139
Nem elérhető

fastor


Hello efitmester O0
infón ülök olvasom az árakat és azt nnéztem hogy a BSN dessert protein nagyon olcsó!
ha jól számoltam akkor ez 1kg és 4671 ft :o
ami így olcsóbb mint az Elite whey ami nálatok az árbajnok a jó minöségüek között...
kérdésem az lenne hogy ez ugyanúgy megfelel mint az Elite whey? mert akkor lehet ilyet vennék heylette.
edzés után használnám...
esetleg nagyobb kiszerelés nincs ebböl? ;D
szerinted melyiket érdemesebb, és miért?
válaszodat elöre is köszönnöm

üdv
Fastor
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó