2024. Július 05. - 04:51:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 785161 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 14. - 18:29:43
Válasz #1080
Nem elérhető

endre66


Vic, napok óta elemedben vagy! Muszáj elrontanom a karmádat, pedig már majdnem 50-50-en voltál...  @:-)

2008. Április 14. - 19:41:41
Válasz #1081
Nem elérhető

parrre


Mindegyik jó, de legjobb otthon!

 ˝=/

Vagy ahogy a kockafejűek mondják : There's no place like 127.0.0.1  @:-)

2008. Április 14. - 20:03:34
Válasz #1082
Nem elérhető

ViCtor


Hiába, 50 pontnál 15% örökös kedvezményem lett a boltba, köszönöm mindnyájatoknak barátaim.  o:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 14. - 21:54:32
Válasz #1083
Nem elérhető

doom


"Probléma az árakkal!"

Na most lett problémám az árakkal. Kössz a szivatást. Látom gyorsan reagáltok, mororfrisítés után nem árt ellenőrizni a dolgokat de időben!!!!

Hidd el, ez nekünk nagyobb szívás mint neked...
De Európában így is nálunk vannak a legjobb árak most!(A legális cégek között mindenképpen)


Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

2008. Április 15. - 14:19:06
Válasz #1084
Nem elérhető

miki_nrg


hát akkor ne dobd ki az üres dobozokat és egyszercsak tele lesz a polc :)

2008. Április 15. - 14:31:27
Válasz #1085
Nem elérhető

God Vazzeg


Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%

2008. Április 15. - 18:11:45
Válasz #1086
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Efit!
Nekem oylan kérdésem lenne,hogy a Trisorbagen után szükséges AnabolicXtreme PCT alaklmazni,mert az AnabolicXtreme Trisorbagen-nél ezt találtam az Extremefit.hu-n:

Ajánlott Felhasználás: Étrendkiegészítőként vegyél be 1 kapszulát naponta háromszor. Ne lépd túl a javasolt adagolást. Minden hormonális szert alkalmazó ciklust Anabolic Xtreme Advanced PCT-vel (Post Cycle Therapy - Ciklus Utáni Terápia) zárj le.

Ezt csak általánosságban írja vagy a trisorbagen alkalmaz valami hormonális szert?Szóval kipróbálnám a Trisorbagent csak nem tudom hogy rendeljek e hozá még egy PCT?

2008. Április 15. - 21:57:56
Válasz #1087
Nem elérhető

miki_nrg


Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%


A saját példámból kiindúlva úgy is lehet értelmezni hogy van egy csomó dolog ami nem rossz, de nem éri meg az árát az a kis plussz amit ad.

2008. Április 15. - 22:20:41
Válasz #1088
Nem elérhető

God Vazzeg


Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%


A saját példámból kiindúlva úgy is lehet értelmezni hogy van egy csomó dolog ami nem rossz, de nem éri meg az árát az a kis plussz amit ad.

Ja, így is lehet értelmezni  ;D

2008. Április 15. - 22:42:16
Válasz #1089
Nem elérhető

zsowesz


Hello...Vki segitene nekem és leirná a Hyperdol X2 -ről a tudnivalokat :)

e-mail:zsowesz@fonetcom.hu nagyon megköszönném !! ?:-/javascript:void(0);
help

2008. Április 15. - 22:42:16
Válasz #1090
Nem elérhető

doom


Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%

Nem számoltam de mintha többel lett volna olcsóbb.

Amit akartam nem is volt ugy sem, csak itt írnak 48 órás szállítási időt, csak tudnám hogy ha egy darab sincs.
Jó lenne nem bénázni ennyit ezzel az oldallal, nem beszélve az állandó hackelést.

2008. Április 15. - 23:13:31
Válasz #1091
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%

Nem számoltam de mintha többel lett volna olcsóbb.

Amit akartam nem is volt ugy sem, csak itt írnak 48 órás szállítási időt, csak tudnám hogy ha egy darab sincs.
Jó lenne nem bénázni ennyit ezzel az oldallal, nem beszélve az állandó hackelést.


Az áruház pár óráig, többel mutatott olcsóbb árakat, mint csak az ÁFA...valójában a kedvezmény mértékét írta ki a termék árának...és pár terméknél össze vissza...

Doom,

Ha ismernéd a webmotorokat és ezen túl a webáruházak, és általában a speciális termékekkel történő kereskedelem működédét kicsit, akkor értenéd is talán, hogy miről beszélsz...(főképpen ha speciális táplálék-kiegészítőkről beszélünk.)

kb. 450 féle termékünk van most kb., 20 különböző amerikai gyártótól, mind az USA-ból érkezik, átutazzák az egész világot és a legtöbb esetben a termékek 90%-át így is folyamatosan raktáron tudjuk tartani itt Magyarországon! Ezt hidd el, nem sokan csinálják(ták) meg ezen a területen, nemhogy itt Magyarországon, az EU-ban, de még az USA-ban sem!

Az amerikai gyártók képtelenek kiszolgálni az európai viszonteladókat sokszor, a MuscleTech(több száz millió dollár forgalmú cég) pár hónapja majdnem összeomlott a raktárkészlet hiánya miatt. Belegondoltál te abba valaha, hogy csak egy termék pl. a Nano Vapor 71 különböző összetevőből áll. Ha csak egy összetevő hiányzik a gyártónál, már több hétig nem tudja legyártani a terméket...és még kb. ezer apró dolog kell ahhoz, hogy valaki a seggedbe szállítsa neked ezeket a termékeket. Mi nem könyvet árulunk vagy DVD-t...

A termékeink 90%-ánál tudjuk tartani a 48 órás kiszállítást.

A webáruház gyorsabb frissítése pedig nem egy olcsó mulatság és azt is a vevőnek kell megfizetni...Hajlandó rá? Nem. Néhány vevő az anyját megfojtaná egy kanál vízben csak azért, hogy 200 forinttal olcsóbban kapjon meg valamit. Gondolod érdekli, hogy modjuk egy jobb webáruház személyzete, adminnal, programozókkal stb... több millió forintba kerül(ne) havonta? A szart érdekli. A legjobb szolgáltatást akarja és 5 forintot akar mindenért fizetni...
De bárki beszállhat a versenybe és csinálhatja jobban, ha képes rá...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 15. - 23:16:02
Válasz #1092
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Efit!
Nekem oylan kérdésem lenne,hogy a Trisorbagen után szükséges AnabolicXtreme PCT alaklmazni,mert az AnabolicXtreme Trisorbagen-nél ezt találtam az Extremefit.hu-n:

Ajánlott Felhasználás: Étrendkiegészítőként vegyél be 1 kapszulát naponta háromszor. Ne lépd túl a javasolt adagolást. Minden hormonális szert alkalmazó ciklust Anabolic Xtreme Advanced PCT-vel (Post Cycle Therapy - Ciklus Utáni Terápia) zárj le.

Ezt csak általánosságban írja vagy a trisorbagen alkalmaz valami hormonális szert?Szóval kipróbálnám a Trisorbagent csak nem tudom hogy rendeljek e hozá még egy PCT?

csak általánosságban van a Trisorbagenre írva és pár más AnabolicXtreme termékre vonatkozik nem a Trisorbagenre.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 15. - 23:25:54
Válasz #1093
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%

A saját példámból kiindúlva úgy is lehet értelmezni hogy van egy csomó dolog ami nem rossz, de nem éri meg az árát az a kis plussz amit ad.

Ha kicsit jobban belegondolsz, az életben a dolgok legalább 95%-a csak egy kis pluszt ad.(ami sokszor elég sokat jelent) és nem érik meg az árukat, ha így nézzük...A sok kis plusz az egyik emberből bajnokot épít, a másik ember pedig semmit sem ér el vele. Sok minden függ attól, hogy ki használja ugyanazt a kis dolgot.

A pohár az egyik ember számára félig teli van, a másik ember számára félig üres... O0 Minden dolgot lehet le is és fel is értékelni.

(ohh bocs, ezt a nagyon okos mondásokhoz kellett volna írnom.)  O0  :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 15. - 23:29:07
Válasz #1094
Nem elérhető

ViCtor


Efit hi,
Hűtve finomabb lenne és instant a cucc, nos?  ;) Endo bele!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.