2024. Szeptember 29. - 05:42:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800722 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Március 29. - 18:06:48
Válasz #990
Nem elérhető

Cressler


dymatize Liquid Amp'd, dyma burn  , mhp anadrox közt vacilálok
Melyik a legjobb választás közülük? Esetleg egyéb? Illetve a dymaburn-ben mennyi koffein van?
 
 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 29. - 18:11:01
Válasz #991
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 29. - 18:40:56
Válasz #992
Nem elérhető

Cressler


itt megtalálod a Dyma-Burn leírását és összetételét http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?screen=prod&store_code=dbe&product_code=ef00250

köszi  ;-oo-; köszi   
300mg  :-}   akkor maradt az anadrox és a liquid amp illetve bejött a képbe a Hydroxycut Hardcore  !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 29. - 18:50:49
Válasz #993

Bandi

Vendég
itt megtalálod a Dyma-Burn leírását és összetételét http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?screen=prod&store_code=dbe&product_code=ef00250

köszi  ;-oo-; köszi   
300mg  :-}   akkor maradt az anadrox és a liquid amp illetve bejött a képbe a Hydroxycut Hardcore  !+"%

Edzőtársam a múlt évben anadroxal diétázott!Brutál lett.Többen kérdezték koxol e.

2008. Március 31. - 16:29:58
Válasz #994
Nem elérhető

reload


Szervusz Efit!

Az lenne a kérdésem, hogy mivel csak PCT régebbi verzióját tudtam szerezni, az is megfelel a célnak? (post jungle-retain)

Thx

2008. Március 31. - 21:36:05
Válasz #995
Nem elérhető

shp


Üdv Efit és Mindenki!

Gaspari Stack lezárásaként megy még a Novedex Xt és Lipo6X. Cél a zsírvesztés és izommegtartás. Szakértői segítség kellene nekem, hogy érdemes-e Retain vagy Restore-ban gondolkodnom?

Köszi!

2008. Március 31. - 22:00:40
Válasz #996
Nem elérhető

rajcipeti


Nekem is hasonló kérdésem lenne.
A PCT-t szedhetem-e Hyperdrolal Retain helyett,vagy Jungle W.-al Restor helyett?
S ha igen,hogy ajánlanátok?

2008. Április 01. - 10:34:57
Válasz #997
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Szia Efit O0!

Megjött már az új Anabolic Xtreme szállítmány? Amúgy ez pontosan mit foglalt/foglal (majd)magában (jön/jött Mass FX Maximum Strenght is)?

 >:D >:D >:D

Pár nap és beérkezik az Anabolic Xtreme szállítmány.(lesz benne új MassFX és a Retain legújabb verziója, amit innentől kezdve LeanFX-nek neveznek.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 01. - 10:40:22
Válasz #998
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv mindenkinek!
Én arra lennék kíváncsi,főleg tőled kérdezem efit,mert láttam hogy másoknak is adtál tanácsot ez ügyben,hogy arra gondolatm hogy tartanék egy 3 hónapos kúrát ami úgy nézne ki:
 1 hónap: AX Hyperdrol X2,Mass FX, Retain2
 2 hónap: Alri Pro-Anabol
 3 hónap: Superdrol ng.
és utánna + 4. hónap levezetés: AX PCT és Retain
Ezt lehet így nyomatni vagy tartsak szünetet ezek közöt vagy ezt a 12 hetet végig lehet egybe csinálni és elég utánna egy hónap helyreállítás PCT-vel és reatinnal?


A 2. hónap után indítsd el az Anabolic Xtreme - Advanced PCT-t 1 hónapig és utána mehet a Superdrol NG 6 hétig és utána újra Anabolic Xtreme - Advanced PCT és LeanFX(Retain).


"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 01. - 10:44:01
Válasz #999
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló efitmester nutrex anabol 5 mikorra várható és előreláthatólag mennyi lesz az ára ha olyan 12 papper környéke 2 azonnal rendel köszönettel !!!

Nutrex Anabol5 érkezik a jövő héten és olcsóbb lesz, mint 12e.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 01. - 10:48:58
Válasz #1000
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szervusz Efit!

Az lenne a kérdésem, hogy mivel csak PCT régebbi verzióját tudtam szerezni, az is megfelel a célnak? (post jungle-retain)

Thx

A régi PCT és az új advanced PCT között elég nagy a különbség hatásban. Nem véletlenül fejlesztették tovább. Ha már megvetted azért használd el azt.
Nálunk már csak az új Advanced PCT kapható.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 01. - 10:50:22
Válasz #1001
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nekem is hasonló kérdésem lenne.
A PCT-t szedhetem-e Hyperdrolal Retain helyett,vagy Jungle W.-al Restor helyett?
S ha igen,hogy ajánlanátok?

A PCT nem jó Hyperdrol és Retain helyett és Jungle - Restore helyett sem.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 01. - 10:52:15
Válasz #1002
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Efit és Mindenki!

Gaspari Stack lezárásaként megy még a Novedex Xt és Lipo6X. Cél a zsírvesztés és izommegtartás. Szakértői segítség kellene nekem, hogy érdemes-e Retain vagy Restore-ban gondolkodnom?

Köszi!

Érdemes hozzátenni egy AX-Retain-t.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 01. - 21:24:36
Válasz #1003
Nem elérhető

miki_nrg


MUSCLETECH HARDCORE GAINER  ez meg mi?

2008. Április 01. - 21:30:01
Válasz #1004
Nem elérhető

madinorbi


Szia Efit ! Valszeg belekezdek az an.ex. nagy cycle be de 3ad ugye továbbra sincs meg nem valószínű hogy a közelben valamikor lesz, szal kérdés szted ki lehet váltani más prohormonnal a 3ad-t én speciel szinte mindent próbáltam és az eredeti superdrol , halodrol50, sostonol 250 vagy epimax ra gondoltam. Ezekkel is ugyanúgy közreműködik a többi termék ?
Köszi
szekönd editör mentes felhasználó