2024. Szeptember 29. - 01:23:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800666 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2008. Március 06. - 09:54:17
Válasz #930
Nem elérhető

The Rock


Üdv Efit!

Van-e már Arson ill. Anabolic halo???

Tegnap rendeltünk, de se ez, se az nem jött meg :-[



sajnos egyik sincs. Muscletech has huge stock problems now... :D

Köszönöm a gyors válasz! Át kell pártoljak a muscletech-ről, mert gátolják a fejlődésem  :-)->
Mi van Rock,nem vált be a Hydroxycut Hardcore???
Én még azt nem kezdtem el,de kiváncsian váron a fejleményeket.Írhatnál valamit a tapasztalataidról!

 ;D Ne aggódj Hopika, a Hydroxycut Hardcore az egyik legjobb zsírégető ami ma a piacon van! Én nagyon szépen pucolódok be és sokkal gyorsabb ütemben, mint ahogy az elterveztem  :-)! Ráadásul simán tudok vele aludni is, pedig 3X1-nél járok és az utolsót azt délután 5kor veszem be!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Március 06. - 14:37:40
Válasz #931
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Efit,

Syntha-6-ból kapható nállatok mind a 6 íz vagy csak az a 3, ami fel van tüntetve az extremefit.hu-n?
Egyetek zabot!

2008. Március 06. - 15:59:59
Válasz #932
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit,

Syntha-6-ból kapható nállatok mind a 6 íz vagy csak az a 3, ami fel van tüntetve az extremefit.hu-n?

Ha jól tudom az összes íz kapható. Mivel keveset vagyok az üzletben az utóbbi időben ezért nem tudom pontosan, de utánanézek, vagy valaki segít majd itt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 07. - 07:11:25
Válasz #933
Nem elérhető

ExtremeFit Pécs


Sziasztok!

Mint azt korábban többen is jeleztétek felénk (és itt a Fórumon is), többször előfordult, hogy a pécsi ExtremeFit üzletet nem lehetett telefonon elérni.
Sajnos a UPC nem képes stabil telefon és internet szolgáltatást biztosítani az Új Forrás Üzletházban, ezért szolgáltatót kell váltanunk.
Az átmeneti időszakban (remélem ez max. 1-2 hét), a magazinban és itt, az oldalon szereplő 72/78-76-78 vezetékes számon nem tudtok minket elérni, ezért megadok két mobilszámot, amin mindig elérhetőek vagyunk (és leszünk is  :D ):

30/469-1981 ill. 30/469-1982

Üdvözlettel: a pécsi csapat  ;D

2008. Március 08. - 23:48:54
Válasz #934
Nem elérhető

axell


HI Efitmaster!
Szerinted érdemes Gaspari Nut. Plasmajetet használni a MassFX+HDX2 vel vagy nem érdemes???(esetleg No-Xplode?)
Ja és jó ötlet-e az előbbi stack mellé vmilyen kreatin teméket szedni....és ha igen hogyan???

Még valami: Essential Amino Acids - mi avéleményed róla?Szükséges kieg. vagy elég a BCAA???

Elöre is köszi!

2008. Március 09. - 07:30:10
Válasz #935
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
HI Efitmaster!
Szerinted érdemes Gaspari Nut. Plasmajetet használni a MassFX+HDX2 vel vagy nem érdemes???(esetleg No-Xplode?)
Ja és jó ötlet-e az előbbi stack mellé vmilyen kreatin teméket szedni....és ha igen hogyan???

Még valami: Essential Amino Acids - mi avéleményed róla?Szükséges kieg. vagy elég a BCAA???

Elöre is köszi!

Hi axell,

Szerintem érdemes a Plasma Jet-et is használni, de Hyperdol, MassFX mellé nem olyan fontos egy alap stack-ben, inkább utána. Attól függ, ki szedi és mi a célja. Ez mindig függ a személytől! Ha mondjuk Berkes Lacinak adnék tanácsot, neki kellene, de egy alapszinten sportolónak nem kell a Hyper és MassFX mellé.

Az esszenciális amino savak(EAA), mint ahogy a nevük is kifejezi, alapvető aminosavak, alapvető fontossággal. Ezek közé tartoznak a BCAA-k is, ami 3 olyan amino, melyek a közvetlenül felelnek az izom újraépítéséért és ezáltal az anabolizmusért is.
Érdemes EAA-val és BCAA-val is megtámogatni az étrendet, még akkor is, ha valaki fehérjeturmixokat iszik.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 09. - 12:39:59
Válasz #936
Nem elérhető

axell


Hello ismét Efitmaster!

Köszönöm a segítséget...még annyit hogy Nálatok van e vmilyen Esszenciális amonósav - egyet tudok a Universalnak van.Az jó valamire???
Lesz e nálatok hasonló kieg valamikor???

Köszi!

Hello!

2008. Március 09. - 15:52:59
Válasz #937
Nem elérhető

sany80



Hello efitmaster!
Szertnek erdeklodni ismerede Body Fortress markat es ha igen mit gondolsz milyen?Valamint a Supedrol-ngt hany hetig erdemes szedni 8 vagy 12 hetig es utana szukseges-e az utokura.Valamint kombinalhato-e Nanovaporal?

Kosz!

2008. Március 09. - 16:06:27
Válasz #938
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szia Axell!

Az Animal Pak-nál sem kérdezzük meg,hogy jó kiegészítő,persze hogy az.Amit az Universal gyárt nem rossz minőség,csak sajna már nem tartozik a leginnovatívabb cégek közé,de azért Az EAA-juk teljesen használható cucc.Sajna már ők is másolják a nagyokat,de amit gyártanak az megfelelő minőségű.

Üdvözlettel Csikiisti
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 10. - 11:55:37
Válasz #939
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello ismét Efitmaster!

Köszönöm a segítséget...még annyit hogy Nálatok van e vmilyen Esszenciális amonósav - egyet tudok a Universalnak van.Az jó valamire???
Lesz e nálatok hasonló kieg valamikor???

Köszi!

Hello!

Szerintem nem érdemes túlbonyolítani azért annyira ezt a kérdést. Használj aminosavakat, amely ellátja a szervezetedet mind a 20 aminoval(vagy legalább ezekből a legtöbbel).
Aminosavak itt van persze olyan, ami még a weben nincs fenn, de az üzletben van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 10. - 11:58:27
Válasz #940
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Hello efitmaster!
Szertnek erdeklodni ismerede Body Fortress markat es ha igen mit gondolsz milyen?Valamint a Supedrol-ngt hany hetig erdemes szedni 8 vagy 12 hetig es utana szukseges-e az utokura.Valamint kombinalhato-e Nanovaporal?

Kosz!

1 cég az ezer közül...

A superdrolNG-t ne szedd tovább 4-6 hétnél, utána érdemes AX-PCT. Ha valaki akarja kombinálhatja nano vaporral, no xplode-al, meg vagy 50 másik termékkel.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 10. - 22:11:27
Válasz #941
Nem elérhető

George


A Body Fortresst láttam kint Angliában. Nekem gyanús volt az árához képest az a sok alapanyag meg mennyiség ami fel van a termékeken tüntetve.

2008. Március 11. - 01:11:05
Válasz #942
Nem elérhető

sany80


A Body Fortresst láttam kint Angliában. Nekem gyanús volt az árához képest az a sok alapanyag meg mennyiség ami fel van a termékeken tüntetve.

Igen nekem is nagyon gyanus mert olcso es nagy menyiseg.Mondjuk mar a Glutamint hasznalom de a tobit meg nem mertem kiprobalni de lehet most megteszem meg az a jo hogy ezt barmilyen boltba lehet kapni itt kint Amerikaban.

2008. Március 14. - 14:16:40
Válasz #943
Nem elérhető

Kola


új termék jött ki az MHP házatáján ez nem más mint a Dark Matter ami egy edzés utáni visszatöltő,regeneráló fegyver(mint pl. az Anabolic O.D.)

Adatai:

 Serving Size 2 scoops
Serving per Container: 20
Calories: 240
Calories from fat 0g
Total Fat: 0g
    Saturated Fat: 0g
    Trans Fat: 0g
    Cholesterol: 0g
Total Carbohydrates: 48g
    Sugars: 10g
Dietary Fiber: 0g
Protein: 12g
Dark Matter Proprietary Blend 60g
WaxxMAX -C3G
Waxy Maize, Maltoplex-18, Glucose Polymer, Dextrose, C3G anthocyanidins
HydroSIZE
InstaPeak (Instant Acting Peak Plasma Concentration Creatine Pyruvate), IntraPhase (Glucose Bound Creatine Gluconate), MicroTein (Microencapsulated Sustained Release Creatine Monohydrate), Glyserol Monosterate
ProSYNTHAGEN
Free Form Infusion (L-Leucine, L-Lysine, L-Phenylalanine, L-Threonine, L-Valine, L-Histdine, L-Isoleucine, L-Methione), Leucrose Peptide Infusion (Leucine-Alanine DiPeptide)


azt írják róla hoyg 600%-al megnöveli az edzés utáni protein szintézist (ezek az MHP-sok megint csináltak valamit) vélemények csak elvétve akadtak de szerintem nem lehet egy rossz cumó :-/-(-: 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 14. - 14:52:56
Válasz #944
Nem elérhető

reload


Hi!

Meg tudnátok mondani, hogy egy Jungle-Retain után kell-e vmilyen. "helyreállító" cucc? (Axis,  PCT, Novedex stb.)