2024. Szeptember 27. - 15:24:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800324 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Február 28. - 21:27:56
Válasz #900
Nem elérhető

bandus


köszi a válaszokat!
valószínűleg a dímatize mellett teszem le a voksom, csak utalják végre az ösztöndíjat /7%
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 28. - 22:19:07
Válasz #901
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem a 3 tömegnövelő közül a Cytogainer a legjobb minőségű,és az íze hm....,kevés olyan finomat ittam eddig,mint a csokis változata.Kicsit olyasmi,mintha a csokiba belekevertek volna egy kis rumosdió ízt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Február 28. - 22:22:12
Válasz #902
Nem elérhető

BrianB


Szerintem a 3 tömegnövelő közül a Cytogainer a legjobb minőségű,és az íze hm....,kevés olyan finomat ittam eddig,mint a csokis változata.Kicsit olyasmi,mintha a csokiba belekevertek volna egy kis rumosdió ízt.
És fogadjunk, hogy a másik kettőt életedben nem próbáltad.... !+"%

2008. Március 01. - 14:35:07
Válasz #903
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Upsz ezt bebuktam ;D,mert csak a Dymatizos tömegnövelőből ittam 1-2 adagot,a Cytogaineren kívül(az egyik barátommal kölcsönösen mindig megkínáljuk egymást,ha valaki olyan fehérjét vagy tömegnövelőt használ amit még a másik nem kóstolt),de valahogy nekem a Cytogainer íze nagyon bejött,meg nem is zsírosodtam tőle,azért ajánlottam azt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 02. - 15:57:41
Válasz #904
Nem elérhető

axell


Hello Efitmaster!
Két kérdésem lenne ha lehet:
1.Jungle warfare állítólagos hatóanyaga :6-DHM(6-dyhydromethyltestosteron)+mATD Igaz...Nem???
2.Ez érdekelne jobban : mondjuk a következő a terv: 2 * 8hét AX - Hyperdrol X2
A két 8 hetes ciklus között mennyi a kötelező pihenőidő;elég lenne 4 hét vagy ez nem okés???Vagy elég lenne adveneced PCT 2*8 hétig a HDX2 helyett???mint naturális tesztoszteron fokozásra...mennyivel jobb a hdx2???
Köszönöm!

2008. Március 02. - 18:27:42
Válasz #905
Nem elérhető

darknight



Új termékek vannak készülőben a Muscle Asylum Project háza táján...

Valami újabb kreatinos cucc és NO fokozó lesz így elsőre... Nem túl izgalmas... :-\

Jó lenne már valamelyik cégtől már valami igazán kreatív fejlesztést látni... :-)->

Bocs a gyenge minőségű képekért, de egyenlőre csak ezt találtam >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Március 02. - 21:09:29
Válasz #906
Nem elérhető

duraCELL


Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Efitmaster tanácsára szüneteltetem az AX stacket, és a tünetek azonnal látványos javulásba kezdtek. (Fogdoki már szájsebészetben kezdett gondolkodni  :o)
Ami kétszer is jó hír. Először is, mert már nem kaparom a falat "örömömben", másodszor meg azért mert most de facto bebizonyosodott, hogy az AX nem a placebo hatásra gyúr. A kortizolgátlójuk gátolja a kortizolt.  8-} Ha már egyszer rá vagyon írva. És ez azért nem mindenhol v. mindenkinél így működik...  :-){

Hmmm. Mekkora kihagyástól kell elejétől kezdeni az adagolást? Most kb. 5 napnál tartok, és 5 hét volt meg. És egyre jobban hiányzik az a cukorka.  :-oD

2008. Március 03. - 12:19:24
Válasz #907
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efitmaster!
Két kérdésem lenne ha lehet:
1.Jungle warfare állítólagos hatóanyaga :6-DHM(6-dyhydromethyltestosteron)+mATD Igaz...Nem???
2.Ez érdekelne jobban : mondjuk a következő a terv: 2 * 8hét AX - Hyperdrol X2
A két 8 hetes ciklus között mennyi a kötelező pihenőidő;elég lenne 4 hét vagy ez nem okés???Vagy elég lenne adveneced PCT 2*8 hétig a HDX2 helyett???mint naturális tesztoszteron fokozásra...mennyivel jobb a hdx2???
Köszönöm!


1. A Jungle Warfare hatóanyaga ADED, ami (6-dehydromethyltestosterone), ami egyenlő ADED, ami az ATD egyik (nem androgén metabolitja).
2. A Hyperdrol X2-őt javaslom a MassFX-el és utána PCT kb 3-4 hétig. 4-6 hét szünet elég a két kúra között.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 03. - 12:23:25
Válasz #908
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Efitmaster tanácsára szüneteltetem az AX stacket, és a tünetek azonnal látványos javulásba kezdtek. (Fogdoki már szájsebészetben kezdett gondolkodni  :o)
Ami kétszer is jó hír. Először is, mert már nem kaparom a falat "örömömben", másodszor meg azért mert most de facto bebizonyosodott, hogy az AX nem a placebo hatásra gyúr. A kortizolgátlójuk gátolja a kortizolt.  8-} Ha már egyszer rá vagyon írva. És ez azért nem mindenhol v. mindenkinél így működik...  :-){

Hmmm. Mekkora kihagyástól kell elejétől kezdeni az adagolást? Most kb. 5 napnál tartok, és 5 hét volt meg. És egyre jobban hiányzik az a cukorka.  :-oD

Jól döntöttél, hogy szüneteltetted a Retain-t.

Várd meg még teljesen helyre jössz és utána indíthatod újra teljesen az elejétől.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 04. - 18:09:27
Válasz #909
Nem elérhető

axell


Hello!
Próbálta már valaki a MAP termékeket?Engem elsősorban az ANABOLIC O.D. érdekelni - vagy esetleg a MUSCLETECH ANABOLIC HALO jobb választás???
Köszi!

2008. Március 04. - 18:51:09
Válasz #910
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tisztelettel szeretném megérdeklődni valamelyik illetékestől akár Efit akár Steve vagy akit esőként kellett volna említenem Linda.

Mikortól kapható Dream Tan vagy a Pro Tan színvarázs szett,mert az ár igen kedvezőnek tünik.
Lassan gondókozni is köll hogy mennyi dobozt szerezzen be az ember hogy csodálatos és bronzbarna legyen a megmérettetéseken.

Előre is köszönöm!

2008. Március 04. - 22:28:48
Válasz #911
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tisztelettel szeretném megérdeklődni valamelyik illetékestől akár Efit akár Steve vagy akit esőként kellett volna említenem Linda.

Mikortól kapható Dream Tan vagy a Pro Tan színvarázs szett,mert az ár igen kedvezőnek tünik.
Lassan gondókozni is köll hogy mennyi dobozt szerezzen be az ember hogy csodálatos és bronzbarna legyen a megmérettetéseken.

Előre is köszönöm!
Nem vagyok kompetens a raktárkészlet témában, de Pro Tan már van raktáron...mivel 100 raklap közül is azonnal kiszúrtam a dobozt!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 05. - 00:25:44
Válasz #912
Nem elérhető

Ren


Srácok, ma rendeltem Plasmát, és még van 2 heti NaNo Vapor-om, az a kérdés h nyomjam rá a Plasmára, v inkább hagyjam mert felesleges, és 2 hét múlva toljam :-oD  (DE NEM BÍROK VÁRNI)!!! @-o
Köszönet! ;D

2008. Március 05. - 00:27:42
Válasz #913
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Srácok, ma rendeltem Plasmát, és még van 2 heti NaNo Vapor-om, az a kérdés h nyomjam rá a Plasmára, v inkább hagyjam mert felesleges, és 2 hét múlva toljam :-oD  (DE NEM BÍROK VÁRNI)!!! @-o
Köszönet! ;D
A kettőt együtt felejtsd el!  :-Đ [:-o] o--O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 05. - 00:28:58
Válasz #914
Nem elérhető

Ren


Srácok, ma rendeltem Plasmát, és még van 2 heti NaNo Vapor-om, az a kérdés h nyomjam rá a Plasmára, v inkább hagyjam mert felesleges, és 2 hét múlva toljam :-oD  (DE NEM BÍROK VÁRNI)!!! @-o
Köszönet! ;D
A kettőt együtt felejtsd el!  :-Đ [:-o] o--O

Gyors válasz, köszönöm, elfelejtettem!! 8-)