2024. Szeptember 28. - 23:20:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800618 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2010. Március 10. - 20:00:05
Válasz #3255
Nem elérhető

Gabe


Köszi. Tehát "élelmiszer" és nem táplálék-kiegészítő. Öcsém mondott valamit, hogy két különböző társulás a kettő engedélyezője.
"Sem élelmiszer összetevőként, sem étrendkiegészítőként nem forgalmazható"
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 10. - 20:02:38
Válasz #3256
Nem elérhető

Szandi


Köszi. Tehát "élelmiszer" és nem táplálék-kiegészítő. Öcsém mondott valamit, hogy két különböző társulás a kettő engedélyezője.
"Sem élelmiszer összetevőként, sem étrendkiegészítőként nem forgalmazható"
köszi.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Március 16. - 17:38:30
Válasz #3257
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???
Konkrétan a Hoodia Gordonii miatt tiltották be, ami csak az egyik verzióban van!
A Hoodia Gordonii (Asclepiadaceae család) hasonlít egy kaktuszhoz, azonban a meténgfélékhez tartozik. Botswanában, valamint a Délnyugat-Afrikában található Kalahári-sivatagban honos. A 2004-es év elején lett bevezetve az amerikai piacra.

A sima lipo-6-ban nincs hoodia, ráadásul még a yohimbine is ki lett szedve belőle vagy 2 éve.(az EU verzióban). Tehát elvileg a sima lipo-6 nem lehet betiltva.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 16. - 17:46:41
Válasz #3258
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszi. Tehát "élelmiszer" és nem táplálék-kiegészítő. Öcsém mondott valamit, hogy két különböző társulás a kettő engedélyezője.

A baj az, hogy az EU-ban "új élelmiszert" engedélyeztetni csak egy kicsivel nagyobb feladat, mint fellőni egy új google műholdat, a szerencsétlen, burokrata idióták miatt. Amerikában pedig McCain szenátor az, aki úgy tűnik nagyon elkezdett érteni a napoban a táplálék-kiegészítőkhöz és ha rajta múlna szinte egy darad ilyen termék nem maradna a piacon.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 16. - 17:48:14
Válasz #3259
Nem elérhető

Gabe


Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???
Konkrétan a Hoodia Gordonii miatt tiltották be, ami csak az egyik verzióban van!
A Hoodia Gordonii (Asclepiadaceae család) hasonlít egy kaktuszhoz, azonban a meténgfélékhez tartozik. Botswanában, valamint a Délnyugat-Afrikában található Kalahári-sivatagban honos. A 2004-es év elején lett bevezetve az amerikai piacra.

A sima lipo-6-ban nincs hoodia, ráadásul még a yohimbine is ki lett szedve belőle vagy 2 éve.(az EU verzióban). Tehát elvileg a sima lipo-6 nem lehet betiltva.
Én is ezt írtam, hogy csak az egyik lipoban van! Ettől függetlenül a gyíkok mindent betiltanak, csak a cigit, meg a vegyest nem, mert az egészséges!
És akkor szépen beteg leszel, és veszed a gyóCCereket!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 18. - 12:20:49
Válasz #3260
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???
Konkrétan a Hoodia Gordonii miatt tiltották be, ami csak az egyik verzióban van!
A Hoodia Gordonii (Asclepiadaceae család) hasonlít egy kaktuszhoz, azonban a meténgfélékhez tartozik. Botswanában, valamint a Délnyugat-Afrikában található Kalahári-sivatagban honos. A 2004-es év elején lett bevezetve az amerikai piacra.

A sima lipo-6-ban nincs hoodia, ráadásul még a yohimbine is ki lett szedve belőle vagy 2 éve.(az EU verzióban). Tehát elvileg a sima lipo-6 nem lehet betiltva.
Én is ezt írtam, hogy csak az egyik lipoban van! Ettől függetlenül a gyíkok mindent betiltanak, csak a cigit, meg a vegyest nem, mert az egészséges!
És akkor szépen beteg leszel, és veszed a gyóCCereket!
De hát ez q.vára egyértelmű, hogy ezért csinálják, csak azt nem értem, hogy a táplálékkiegészítő iparban is van pénz pl.-MuscleTech és társai, miért nem távolítják el ezeket az idiótákat a kormányzatokból.......valahogy....rájuk bízom >:D ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 18. - 15:01:24
Válasz #3261
Nem elérhető

NaturalBoy


Azt szeretném kérdezni, hogy Cellmassból van most raktáron?

2010. Március 19. - 18:04:56
Válasz #3262
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Azt szeretném kérdezni, hogy Cellmassból van most raktáron?

Nincs sajnos Cellmass raktáron.

2010. Március 22. - 19:14:51
Válasz #3263
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Üdv. Mindenkienk!
Novedex jelenleg van raktáron és ha esetleg nincs mit ajánlotok  helyette?
A segítséget előre is köszönöm!:)

2010. Március 22. - 19:15:37
Válasz #3264
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv. Mindenkienk!
Novedex jelenleg van raktáron és ha esetleg nincs mit ajánlotok  helyette?
A segítséget előre is köszönöm!:)

Szia!

Igen, van még Novedex.  ;)

2010. Március 24. - 22:25:42
Válasz #3265
Nem elérhető

Kris


Sziasztok!

Van 2,2-es syntha-6?


2010. Március 25. - 15:45:51
Válasz #3266
Nem elérhető

doncicco


Halihó!

3-ad van-e raktáron, ha nics mikor lesz?

2010. Március 25. - 22:43:32
Válasz #3267
Nem elérhető

God Vazzeg


Hali

AX- PCT van-e raktáron?  ::)

2010. Március 26. - 06:19:09
Válasz #3268
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Halihó!

3-ad van-e raktáron, ha nics mikor lesz?

Hali!

Nincs, és sajnos egyelőre nem is tudjuk a pontos várható idejét. Reméljük pár hét.

2010. Március 26. - 06:21:05
Válasz #3269
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hali

AX- PCT van-e raktáron?  ::)

Hi!

A PCT-re ugyan az vonatkozik sajnos, ami a 3-AD-re. Nincs most raktáron, de reméljük pár hét és lesz.