2024. Szeptember 21. - 11:34:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799384 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Január 07. - 11:00:18
Válasz #3150
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Balu!


Hexagen és arimatest van most az üzletben?

Köszi

Szia!

Arimatest sajnos kifogyott, Hexaghen elvileg délután, de küld el nekem a számod priviben ha kell, és rádcsörgök ha itt van az üzletben, az a biztos.  ;)

2010. Január 15. - 10:25:19
Válasz #3151
Nem elérhető

hrcak


Szia Balu!


PCT van vagy ha nincs mikor lesz?


Köszi, szép napot!

2010. Január 15. - 10:27:55
Válasz #3152
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Balu!


PCT van vagy ha nincs mikor lesz?


Köszi, szép napot!

Szia!

Nincs sajnos most raktáron, és még pár hétig nem is várunk. T-Bomb, AxisHT, Novatest, NovedexXT, Vitrix...ezek a tesztoszteron fokozóink vannak.

2010. Január 15. - 19:45:51
Válasz #3153
Nem elérhető

szv


Sziasztok! Mostanába nem voltam túl aktiv edzés terén...De most ismét van rá időm és egy kis segitséget szeretnék kérni tőletek...vagyis leírnám,hogy mit vásárolnék edzésekhez...És véleményetek kérni...vagy javasoljatok valamit!Mostanába rámjött egy kis plusz is,szoval attól is szeretnék megszabadulni,edzésel!
Tehát..

Glutamine-SR
Activite Sport vitamin
Anabolic Xtreme Rampage edzés elött,fogyaszt,nitric-oxid fokozó(?)
Elite 12 Hours napközbe mikor nem tudok szilárd táplálékot fogyasztani ?
Elite Whey edzés utána fehérje lenne...

Szoval szerintetek ezek mellé kéne még valami?Vagy főlösleges két fehérje??  ?:-/ Előre is köszönöm mindenkinek!

2010. Január 16. - 11:43:00
Válasz #3154
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok! Mostanába nem voltam túl aktiv edzés terén...De most ismét van rá időm és egy kis segitséget szeretnék kérni tőletek...vagyis leírnám,hogy mit vásárolnék edzésekhez...És véleményetek kérni...vagy javasoljatok valamit!Mostanába rámjött egy kis plusz is,szoval attól is szeretnék megszabadulni,edzésel!
Tehát..

Glutamine-SR
Activite Sport vitamin
Anabolic Xtreme Rampage edzés elött,fogyaszt,nitric-oxid fokozó(?)
Elite 12 Hours napközbe mikor nem tudok szilárd táplálékot fogyasztani ?
Elite Whey edzés utána fehérje lenne...

Szoval szerintetek ezek mellé kéne még valami?Vagy főlösleges két fehérje??  ?:-/ Előre is köszönöm mindenkinek!
Az összeállításodban benne vannak a legfontosabb kiegészítők-fehérje, glutamin, multivitamin.
Szerintem ez így ok, a két féle fehérje is rendben van, mert ha nem tudsz rendesen enni nappal ( mondjuk azért érdemes valahogy megoldani ), akkor jobb egy fehérjekeverék, gyorsan és lassan felszívódó fehérjékkel, de ezt én inkább estére szoktam meghagyni ( 2 adag Elite 12+Glutamin SR ), edzés után meg mehet a Elite+szénhidrát kombináció.
Edzés előtt az Anabolix Xtreme Rampage megfelelő választás, ha sok energiát akarsz+N.O.-t akkor érdemes kipróbálni  ( ha belefér a keretbe ) az MHP-Dark Rage-et @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 16. - 14:39:56
Válasz #3155
Nem elérhető

szv


Köszönöm szépen István,hogy válaszoltál!Meg a tanácsokat! :-){

2010. Január 16. - 14:50:37
Válasz #3156
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszönöm szépen István,hogy válaszoltál!Meg a tanácsokat! :-){
Szívesen a számalaszámom a következő 003232....... ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 21. - 13:32:56
Válasz #3157
Nem elérhető

badi


császtok  segítségeteket kérem !!   67kg  vagyok és nem birok hizni  Már szedtem tömöeg növelőket de nem használt mit kéne szednem hogy hizzak  ?:-/

2010. Január 21. - 13:49:13
Válasz #3158
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
császtok  segítségeteket kérem !!   67kg  vagyok és nem birok hizni  Már szedtem tömöeg növelőket de nem használt mit kéne szednem hogy hizzak  ?:-/
Ha nem tudsz hízni ( bár hízni ki szeretne? ), akkor még mindig nem fogyasztassz megfelelő mennyiségű kalóriát/táplálékot.Napi több étkezésre van szükséged, mert lehet kiábrándítalak, de legalább napi 4-5 ( figyelembe véve, hogy csak 67kg vagy )étkezésre szülséged lenne, ennyivel tudnád fedezni a napi fehérje és kalóriabeviteled.Neked valószínűleg gyors az anyagcseréd ezért legalább 5g szénhidrátot kellene fogyasztani testsúlykilogrammonként 67x5=335g ch, és ami még nagyon fomtos, hogy legalább 2-2.2g fehérjét próbáljál bevinni testsúlykilogrammonként ( ha többet sikerül nem baj  ;) ) 67x2.2=kerekítve legyen 150g.
Ezt össze tudod hozni 4 étkezésből, és egy turmixból, ami legyen egy edzés utáni tömegnövelő pl. Mass-Tech.
ÉS TÖBB ÁLLATI FEHÉRJE  ;D.

http://www.youtube.com/watch?v=s5kyMURvn1o
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 21. - 21:46:28
Válasz #3159
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Szép napot mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne h ezen termékek közül jelenleg melyek kaphatók:Mass-FX,Six Star Creatine HC 1,13kg ,Dymatize Creatine Monohidrát 500g, MHP Kreatin monohidrát 300g
Köszönöm előre is a segítséget!

2010. Január 21. - 21:49:00
Válasz #3160
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szép napot mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne h ezen termékek közül jelenleg melyek kaphatók:Mass-FX,Six Star Creatine HC 1,13kg ,Dymatize Creatine Monohidrát 500g, MHP Kreatin monohidrát 300g
Köszönöm előre is a segítséget!

Szia!

Elvileg a SixStar creatin kivételével van mindegyik. Érdemes becsörögni a boltba, ha ott akarsz vásárolni, mert nincs sok termék a boltban most, viszont raktárról megvan elég hamar. Ha meg rendelni szeretnél, az meg tiszta sor.  ;)

2010. Január 22. - 13:04:04
Válasz #3161
Nem elérhető

ati75


Szia
Azt hallottam, hogy valszeg be fog zárni a Lurdyban lévő bolt, igaz ez?

2010. Január 22. - 13:10:33
Válasz #3162
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia
Azt hallottam, hogy valszeg be fog zárni a Lurdyban lévő bolt, igaz ez?

Nem igaz! Első kézből tudom!  ;)

2010. Január 22. - 13:30:35
Válasz #3163
Nem elérhető

Maszat


Szia
Azt hallottam, hogy valszeg be fog zárni a Lurdyban lévő bolt, igaz ez?

Ne ijesztgesd Balut. :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 22. - 13:32:31
Válasz #3164
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia
Azt hallottam, hogy valszeg be fog zárni a Lurdyban lévő bolt, igaz ez?

Szia!

Nem fog bezárni, jól mondja Sztereó!  ;)