2024. Szeptember 21. - 16:01:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799447 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. November 22. - 14:45:17
Válasz #3090
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!

Egy szomorú hír, bár páran már tudjátok:

Tegnap este bezártuk a Westend üzletet, így mától ismét csak a Lurdy-házban vagyunk elérhetőek...és persze a webshop-ban.
Gondoltam ennyit azért beírok, hogy akik nálam szoktak vásárolni, vagy néha be szoktak ugrani hozzám, azok ne menjenek oda feleslegesen.

Hát énsem voltam még, ott, így már nem is leszek. Egyszer nemrég pont arra jártam, te meg nagyon kajáltál valamit. Aztán benéztem kicsit dumcsizni a szájtekboltba Lacikához, mondtam is neki, hog ymajd ott vásárolok, ahol nagyobb lesz az eladó, szóval húzzon bele :D de most úgylátszik ismét ki kell menni a Lurdy-ig.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. November 23. - 11:55:42
Válasz #3091
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv. mindenkinek! Egy olyan kérdésem lenne ,hogy Synta-6 van nálatok jelenleg és ha igen akkor milyen ízekben? Előre is köszi a segítséget! További szép napot mindenkinek!
Syntha-6

-csoki-mogyoró,banán,eper,sütikrém,vanília,mokka

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. November 23. - 14:28:10
Válasz #3092
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy az új generációs No-Xplode mikor jön az üzletbe?

2009. November 23. - 16:04:52
Válasz #3093
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy az új generációs No-Xplode mikor jön az üzletbe?

Szia!

Pontos választ sajnos nem tudunk adni. Ez sok mindentől függ, pl. hogy mekkora a jelenlegi BSN árukészletünk...stb.
Talán Efit tud erre pontosabb választ adni.

2009. November 24. - 13:57:47
Válasz #3094
Nem elérhető

parrre



Hi!

Lipo6 black várható valamikor ? Elég jókat írnak róla.

 ;-oo-;

2009. November 24. - 15:04:25
Válasz #3095
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Hi!

Lipo6 black várható valamikor ? Elég jókat írnak róla.

 ;-oo-;

Hali!

Erre ugyan azt a választ tudnám írni, mint az előző hozzászólásomban.

2009. November 24. - 15:05:34
Válasz #3096
Nem elérhető

hopika



Hi!

Lipo6 black várható valamikor ? Elég jókat írnak róla.

 ;-oo-;

Hali!

Erre ugyan azt a választ tudnám írni, mint az előző hozzászólásomban.
Há' vazze'-akkor kérdezd meg Zolittól!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 24. - 15:27:48
Válasz #3097
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lipo6 Black-et egyelőre nem rendeltünk. BSN új összetételű NO-Xplode-ot sem. Ha van új infó az érkezésekről, ide is beírjuk majd.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 25. - 21:34:40
Válasz #3098

Tündi-Bündi

Vendég
Sziasztok!

Lehet hülyén fog hangzani, de olyan kérdésem lenne, hogy okozhat e vérnyomás emelkedést a fehérjeturmixotok, vagy esetleg más táplálék kiegészítők??? ????... Fogalmunk sincs mitől, de mindkettőnknek magas a vérnyomása, nekem mindig ilyen 120 125/ 80 volt most meg két hete mérem reggel este és 130, 140, 150/90, 102  :-\ Lalinak is hasonló... nem állítom, hogy ezektől a szerektől, csak próbálom megtalálni a probléma okát mielőtt a doki begyógyszerezne egy életre :-\

Köszi a segítséget!
 :-*

2009. November 25. - 21:46:11
Válasz #3099
Nem elérhető

Gabe


Ugyanannyira emelkedhet a vérnyomásod a fehérjétől, mint pl. a tojástól, csirkemelltől, haltól, túrótól!
Hacsak nem szedtek valami NO fokozót, vagy stimulánsokat tartalmazó zsírégetőt, akkor nem okozhatja!
Egyszerűbb a dolog, ha leírod mit használtok!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 25. - 22:16:53
Válasz #3100

Tündi-Bündi

Vendég
köszi, akkor majd ha Lali hazajön egyszer melóból megkérem, hogy írjon le minden vackot amit belerak a turmixunkba...mert én nem tudom csak iszom amit ad  :-[ (lehet a smartomra fáj a foga és el akar tenni lábalól :D ) akkor erre még visszatérünk

2009. November 27. - 13:06:01
Válasz #3101
Nem elérhető

Lalika85


Ezek kerülnek bele a turmixba:Arginine, Tyrosine, Glutamin, lenmag olaj és fehérje.
Fehérje: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=52&products_id=1151
és http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=52&products_id=1076

Én még Novedex xt-t szedek.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. November 27. - 18:22:52
Válasz #3102
Nem elérhető

fastor


arginin meg a tyrosin serkentö hatásuak nem?
nekem vizsgán volt olyan,hogy túl sok tirosín, túl sok energia ital, túl sok kávé, és elindult az orrom vére ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 27. - 19:36:41
Válasz #3103
Nem elérhető

hummerdikk


Arginine es Tyrosine kombinaciotol emelkedhet a vernyomasotok. De ez mennyisegtol is nagyban fugg. Szoval szerintem probaljatok most ki siman a turmixot es 1-2 het mulva meglatjatok h mi lesz. ****:))))))

2009. November 27. - 19:37:54
Válasz #3104
Nem elérhető

Gabe


Tyrosinet én egyébként is csak ciklizálva használnám!
"Yeah buddy, light weight baby!"