2024. Szeptember 21. - 16:05:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799450 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. November 14. - 11:40:15
Válasz #3075
Nem elérhető

tomy


Én is így állok sajnos, pedig tényleg van egy jópá termék, amit érdemes lenne most megvenni....
Talán majd karácsonyra hoz valamit a Jézuska??? ????...
 ;D............
Tomy

2009. November 14. - 18:31:24
Válasz #3076
Nem elérhető

miki_nrg


Navégre újra versenyképesek az extremefit árai, kár hogy nálam most jött be a gazdasági válság és a tápkiegre költendő pénzem talán a havi multi vitamint és a fehérjét fedezi  :(

2009. November 14. - 18:44:55
Válasz #3077
Nem elérhető

Yeti


Nah, így már talán én is ki tudom próbálni a Nitro-Tech új ízeit.  ****:)))))) Bár nem bízom bennük... a régi három alap íz  :----
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 14. - 19:41:56
Válasz #3078
Nem elérhető

Gabe


Igen, ezek nagyon jó árak, lehet szemezgetni!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 15. - 14:45:26
Válasz #3079
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Egy szomorú hír, bár páran már tudjátok:

Tegnap este bezártuk a Westend üzletet, így mától ismét csak a Lurdy-házban vagyunk elérhetőek...és persze a webshop-ban.
Gondoltam ennyit azért beírok, hogy akik nálam szoktak vásárolni, vagy néha be szoktak ugrani hozzám, azok ne menjenek oda feleslegesen.

2009. November 15. - 14:48:22
Válasz #3080
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Egy szomorú hír, bár páran már tudjátok:

Tegnap este bezártuk a Westend üzletet, így mától ismét csak a Lurdy-házban vagyunk elérhetőek...és persze a webshop-ban.
Gondoltam ennyit azért beírok, hogy akik nálam szoktak vásárolni, vagy néha be szoktak ugrani hozzám, azok ne menjenek oda feleslegesen.

A faszom a válságba  :-Đ

2009. November 15. - 14:50:26
Válasz #3081
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


R.I.P
találkozunk Balu!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 15. - 14:52:01
Válasz #3082
Nem elérhető

Kicsibors


Sziasztok!

Egy szomorú hír, bár páran már tudjátok:

Tegnap este bezártuk a Westend üzletet, így mától ismét csak a Lurdy-házban vagyunk elérhetőek...és persze a webshop-ban.
Gondoltam ennyit azért beírok, hogy akik nálam szoktak vásárolni, vagy néha be szoktak ugrani hozzám, azok ne menjenek oda feleslegesen.

És én még csak nem is jártam ott amíg megvolt...  :-\

2009. November 15. - 14:55:02
Válasz #3083
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Egy szomorú hír, bár páran már tudjátok:

Tegnap este bezártuk a Westend üzletet, így mától ismét csak a Lurdy-házban vagyunk elérhetőek...és persze a webshop-ban.
Gondoltam ennyit azért beírok, hogy akik nálam szoktak vásárolni, vagy néha be szoktak ugrani hozzám, azok ne menjenek oda feleslegesen.

És én még csak nem is jártam ott amíg megvolt...  :-\

Én se. De nagyon irritál hogy minden leépül, megszűnik, eltűnik. Nem előre haladunk, hanem pont hátra..  ˝=/

2009. November 15. - 18:55:31
Válasz #3084
Nem elérhető

fastor


 :-O :( :( :( :( :( :(
Rip :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 17. - 21:02:53
Válasz #3085
Nem elérhető

Geronimo


Sziasztok!

Egy szomorú hír, bár páran már tudjátok:

Tegnap este bezártuk a Westend üzletet, így mától ismét csak a Lurdy-házban vagyunk elérhetőek...és persze a webshop-ban.
Gondoltam ennyit azért beírok, hogy akik nálam szoktak vásárolni, vagy néha be szoktak ugrani hozzám, azok ne menjenek oda feleslegesen.
˝=/ ˝=/ ˝=/  :'( :'(

2009. November 18. - 20:03:22
Válasz #3086
Nem elérhető

Gabe


Az akciós termékekből van minden raktáron?  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 19. - 11:34:57
Válasz #3087
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az akciós termékekből van minden raktáron?  ::)

Igen.  ;)

2009. November 20. - 01:57:23
Válasz #3088
Nem elérhető

Timot


Helló!

Én úgy vagyok az üzlettel.......................hogy egy legyen DE az biztos............igy nem kell egyik helyről a másikra menni ha kell valami  ***))

2009. November 22. - 13:20:17
Válasz #3089
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Üdv. mindenkinek! Egy olyan kérdésem lenne ,hogy Synta-6 van nálatok jelenleg és ha igen akkor milyen ízekben? Előre is köszi a segítséget! További szép napot mindenkinek!