2024. Szeptember 21. - 23:23:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799512 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Október 19. - 22:43:04
Válasz #3000
Nem elérhető

Yeti


Néztem az akciókat. Igen baráti egy két dolog. De a Nitro-Tech Hardcore miért ilyen drága még mindig? Ilyen sokat dob rajta a vám? Tiszta sor, hogy nektek is meg kell élni, de akkor is 50 dolcsi. ????...
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 20. - 09:29:23
Válasz #3001
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Néztem az akciókat. Igen baráti egy két dolog. De a Nitro-Tech Hardcore miért ilyen drága még mindig? Ilyen sokat dob rajta a vám? Tiszta sor, hogy nektek is meg kell élni, de akkor is 50 dolcsi. ????...

Yeti,

Magyarországon a kereskedelemben nem csak a vám rakódik az import termékekre(és nem import termékekre), de ez már pár ezerszer talán el lett magyarázva. Mondjuk abból az 50 dolcsiból 10 dolcsi az állambácsié élből, ha halottál már olyasmiről, hogy 25% áfa. Vám 10-15%, szállítás 10 akár 20% is lehet proteineknél, raktározás az EU-ban 5%, plusz egyéb működési költségek és egyéb adók,.... stb...stb...és csak azután jön, hogy valaki ebből élni tud vagy nem...
Angliában mindenhol 35-40Font, más EU országokban 30-40EUR a 0,9kilós Nitro-Tech.
Az amerikai internet shopok teljesen más tészta.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 20. - 10:45:50
Válasz #3002
Nem elérhető

Yeti


Néztem az akciókat. Igen baráti egy két dolog. De a Nitro-Tech Hardcore miért ilyen drága még mindig? Ilyen sokat dob rajta a vám? Tiszta sor, hogy nektek is meg kell élni, de akkor is 50 dolcsi. ????...

Yeti,

Magyarországon a kereskedelemben nem csak a vám rakódik az import termékekre(és nem import termékekre), de ez már pár ezerszer talán el lett magyarázva. Mondjuk abból az 50 dolcsiból 10 dolcsi az állambácsié élből, ha halottál már olyasmiről, hogy 25% áfa. Vám 10-15%, szállítás 10 akár 20% is lehet proteineknél, raktározás az EU-ban 5%, plusz egyéb működési költségek és egyéb adók,.... stb...stb...és csak azután jön, hogy valaki ebből élni tud vagy nem...
Angliában mindenhol 35-40Font, más EU országokban 30-40EUR a 0,9kilós Nitro-Tech.
Az amerikai internet shopok teljesen más tészta.
Értem már! Köszönöm a korrekt választ!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 20. - 14:50:32
Válasz #3003
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megérkezett a 908g-os
MuscleLogic - 100% Muscle Whey Pro3 Hardcore
is, csokis és epres izben!

 :-):-)::

http://www.extremefit.hu/modules.php?op=modload&name=catalog&file=index&manufacturers_id=87


2009. Október 20. - 14:53:42
Válasz #3004
Nem elérhető

hopika


Balu!

PCT van most?

Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 20. - 14:57:41
Válasz #3005
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!

PCT van most?

Üdv
Tamás

Nincs sajnos, viszont az összes többi tesztofokozó van.
T-Bomb, NovedexXt, Arimatest, Novatest, AxisHT

2009. Október 20. - 16:40:18
Válasz #3006
Nem elérhető

hopika


Denekempctkell!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 20. - 21:30:50
Válasz #3007
Nem elérhető

Gababoy


Üdv!

Anabolic halo,és Vitrix van raktáron??

Fontos!!!

Köszi!! :)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 20. - 22:02:04
Válasz #3008
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv!

Anabolic halo,és Vitrix van raktáron??

Fontos!!!

Köszi!! :)

Szia!

Halo tuti van, és úgy emlékszem Vitrix is van, de az nem 100%. Holnap rákérdezek, vagy majd beírják a Lurdy-sok.

2009. Október 20. - 22:28:34
Válasz #3009
Nem elérhető

Gababoy


Előre is köszi!! 8)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 21. - 08:46:21
Válasz #3010
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Vitrix is van mind a 2 kiszerelésben.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 21. - 12:44:15
Válasz #3011
Nem elérhető

Gababoy


..és Hyperdrol+Lean Fx? :D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 21. - 19:35:02
Válasz #3012
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 21. - 22:21:27
Válasz #3013
Nem elérhető

Gababoy


Milyen kiszerelésben van a Hyperdrol? 90es vagy 120as? Mert itt az oldalon 90es,de máshol 120-as.Akkor mi az igazság? @-o

Köszi!! ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 22. - 10:22:53
Válasz #3014
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Milyen kiszerelésben van a Hyperdrol? 90es vagy 120as? Mert itt az oldalon 90es,de máshol 120-as.Akkor mi az igazság? @-o

Köszi!! ;D
121-es ;D.
Én 90db-os kiszereléssel nem találkoztam még.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).