2024. Szeptember 22. - 00:55:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799522 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Október 18. - 13:51:30
Válasz #2985
Nem elérhető

Kris


Nem egyszerű ez az akciós banner!  :)

ha ez nekem szol akkor legyszives mond mar el mi van benne mert az Iphone amirol netezek sajnos meg  nem jeleniti meg a flash-t

2009. Október 18. - 14:47:41
Válasz #2986
Nem elérhető

Gabe


Nem egyszerű ez az akciós banner!  :)

ha ez nekem szol akkor legyszives mond mar el mi van benne mert az Iphone amirol netezek sajnos meg  nem jeleniti meg a flash-t
Nem neked szólt! A fejlécben vagy egy Extremefit akciós banner, ami 5-6 cm magas!

De bemásolom neked a hivatkozást, hátha érdekel: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=52

Van benne elég sok occo kici cucc!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 18. - 15:28:08
Válasz #2987
Nem elérhető

szv


Helló!

Van valakinek véleménye muscletech shredded stack -ről? Vagy probálta már valaki ? Esetleg várható eredmények...? Gondolom 21nap alatt nem lesz senki sem terminátor...de azért kiváncsiskodom 0o0o0

2009. Október 18. - 19:38:13
Válasz #2988
Nem elérhető

Kris


Nem egyszerű ez az akciós banner!  :)

ha ez nekem szol akkor legyszives mond mar el mi van benne mert az Iphone amirol netezek sajnos meg  nem jeleniti meg a flash-t
Nem neked szólt! A fejlécben vagy egy Extremefit akciós banner, ami 5-6 cm magas!

De bemásolom neked a hivatkozást, hátha érdekel: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=52

Van benne elég sok occo kici cucc!  ;D

Megvan köszi!

2009. Október 18. - 19:40:32
Válasz #2989
Nem elérhető

Kris


Érdekes a Sleep MD ára. 431 forintal drágább mint az áthuzott ár!!


2009. Október 18. - 19:52:10
Válasz #2990
Nem elérhető

atleeta


Az AX Rampage meg 1505 Ft-tal
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 18. - 20:32:39
Válasz #2991
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az AX Rampage meg 1505 Ft-tal

Valamin kell egy kis pénzt is keresnie a cégnek.  ;D

Csak elírások lehetnek, a nagyon lelkes kolléganőtől. Majd hétfőn javítják.  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 19. - 08:54:18
Válasz #2992
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló!

Van valakinek véleménye muscletech shredded stack -ről? Vagy probálta már valaki ? Esetleg várható eredmények...? Gondolom 21nap alatt nem lesz senki sem terminátor...de azért kiváncsiskodom 0o0o0

Hello szv,

Inkább itt válaszolok.
A shredded stack az egyik legjobb csomag a legális zsírégetők között, de inkább olyan embereknek való, akik ismerik a zsírégetést elősegítő kiegészítőket jól, tehát tudják, mit várhatnak a zsírégetőktől, nagyan szigorúak a diétájukkal kapcsolatban, az edzésük jól van kialakítva erre az időszakra és ismerik a vízhajtók hatását is.(elsősorban versenyzők utolsó három hetére készült a sredded stack vagy olyanoknak, akik 3 hét alatt viszonylag jó formát akarnak elérni és ismerik az előbbi dolgokat). Minden más esetben pénzkidobás...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 19. - 13:27:12
Válasz #2993
Nem elérhető

balic


Sziasztok!

Optimum Whey Protein felől szeretnék érdeklődnim, hogy van e a készleten mert látom az extremefit oldalán hiánycikként van feltüntetve, de a budybuilding.hu-n meg nem látom ennek jelét. Ezért inkább mondom megkérdezem. Abban az esetben, ha nincs megírnátok azt is, hogy érdemes e rá várni?

Köszi

2009. Október 19. - 13:30:48
Válasz #2994
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Optimum Whey Protein felől szeretnék érdeklődnim, hogy van e a készleten mert látom az extremefit oldalán hiánycikként van feltüntetve, de a budybuilding.hu-n meg nem látom ennek jelét. Ezért inkább mondom megkérdezem. Abban az esetben, ha nincs megírnátok azt is, hogy érdemes e rá várni?

Köszi

Szia!

Nincs sajnos ON Whey Goldstandard raktáron.
Helyette azért vannak alternativák.  ;)

- MuscleLogic - 100% Muscle WheyPro3 Hardcore
- Dymatize - Elite Whey
- MuscleTech - NitroTech
- BSN - Syntha6
- SixStar - Profesional Strenght Whey Protein
- SixStar - Milk Shake

2009. Október 19. - 17:06:51
Válasz #2995
Nem elérhető

balic



Szia!

Nincs sajnos ON Whey Goldstandard raktáron.
Helyette azért vannak alternativák.  ;)

- MuscleLogic - 100% Muscle WheyPro3 Hardcore
- Dymatize - Elite Whey
- MuscleTech - NitroTech
- BSN - Syntha6
- SixStar - Profesional Strenght Whey Protein
- SixStar - Milk Shake


Köszi az alternatívákat és a gyors választ! Egyébként azt megtudod mondani, hogy várható e a közeljövőbe? Csak a kíváncsiság miatt.

2009. Október 19. - 17:12:56
Válasz #2996
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Szia!

Nincs sajnos ON Whey Goldstandard raktáron.
Helyette azért vannak alternativák.  ;)

- MuscleLogic - 100% Muscle WheyPro3 Hardcore
- Dymatize - Elite Whey
- MuscleTech - NitroTech
- BSN - Syntha6
- SixStar - Profesional Strenght Whey Protein
- SixStar - Milk Shake


Köszi az alternatívákat és a gyors választ! Egyébként azt megtudod mondani, hogy várható e a közeljövőbe? Csak a kíváncsiság miatt.

Én úgy tudom, hogy nem fog érkezni a közeljövőben.

2009. Október 19. - 17:19:04
Válasz #2997
Nem elérhető

balic


Köszönöm a gyors segítséget!   :-){

2009. Október 19. - 17:25:22
Válasz #2998
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszönöm a gyors segítséget!   :-){

Nincs mit, ezért vagyunk.  ;)

2009. Október 19. - 19:36:26
Válasz #2999
Nem elérhető

szv


Köszönöm szépen a választ efitmaster! :-){