2024. Szeptember 22. - 01:40:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799533 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Szeptember 29. - 22:16:33
Válasz #2970
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 29. - 22:19:45
Válasz #2971
Nem elérhető

Kris


Nincs rossz ize nekem afonya es csak egy kis utoize van ,csak en ilyen finnyas f..sz vagyok. pedig mar megfogadtam hogy nem nagyon kiserletezgetek.

2009. Szeptember 29. - 22:21:59
Válasz #2972
Nem elérhető

Jordan


Nincs rossz ize nekem afonya es csak egy kis utoize van ,csak en ilyen finnyas f..sz vagyok. pedig mar megfogadtam hogy nem nagyon kiserletezgetek.

Nem teged kicsinyitelek, hanem Belat nagyitom hozzaszolasommal. En is nyavogos vagyok ha nem akar valamit a gyomrom bevenni.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 29. - 22:38:59
Válasz #2973
Nem elérhető

God Vazzeg


Ki az a Béla?  ;D na mindegy, úgyse vagyok pesti  :'(

2009. Szeptember 29. - 22:50:12
Válasz #2974
Nem elérhető

Kris


Nincs rossz ize nekem afonya es csak egy kis utoize van ,csak en ilyen finnyas f..sz vagyok. pedig mar megfogadtam hogy nem nagyon kiserletezgetek.

Nem teged kicsinyitelek, hanem Belat nagyitom hozzaszolasommal. En is nyavogos vagyok ha nem akar valamit a gyomrom bevenni.

Ertettem nem vettem magamra

2009. Szeptember 29. - 22:56:39
Válasz #2975

B1ll4

Vendég
Kris írtam privit !  ;-oo-;

2009. Szeptember 30. - 12:17:29
Válasz #2976
Nem elérhető

csaba.r


Jónapot Kedves Balu úr.

Érdeklődnék hogy a Dymatize BCAA-ból, mennyit szedhetek emelhetek az adagon avagy maradjon a 4 kapszula??
Továbbá egy olyan kérdésem lenne,hogy van a birtokomban ampullás c-vitamin azt ihatom? 500mg-s Van akadálya vagy veszélye?

Köszönöm

Üdvözlettel:
Csaba
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 30. - 12:49:07
Válasz #2977
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jónapot Kedves Balu úr.

Érdeklődnék hogy a Dymatize BCAA-ból, mennyit szedhetek emelhetek az adagon avagy maradjon a 4 kapszula??
Továbbá egy olyan kérdésem lenne,hogy van a birtokomban ampullás c-vitamin azt ihatom? 500mg-s Van akadálya vagy veszélye?

Köszönöm

Üdvözlettel:
Csaba

 ;D

Szia!

BCAA-ból emelheted a 4 kapszulát mondjuk 6-ra nyugodtan. De én jobbnak tartom elosztani a nap folyamán egyenlően. Nem tudom milyen sémában használod most, de szerintem 3-4*4kapsz az jó. Mondjuk a te testsúlyodhoz mehet akár 3-4*6kapsz is nyugodtan. BCAA-val és glutaminnal én úgy vagyok, hogy minél több, annál jobb. 20-30g-ot fogyasztok naponta mind a kettőből...de ez is csak a pénztárcám miatt van igy, simán emelném 50g-ra...de nem tehetem sajnos.
C-vitamin mehet simán.  ;)

Üdv.
Balu

2009. Szeptember 30. - 17:38:59
Válasz #2978
Nem elérhető

csaba.r


Jónapot Kedves Balu úr.

Érdeklődnék hogy a Dymatize BCAA-ból, mennyit szedhetek emelhetek az adagon avagy maradjon a 4 kapszula??
Továbbá egy olyan kérdésem lenne,hogy van a birtokomban ampullás c-vitamin azt ihatom? 500mg-s Van akadálya vagy veszélye?

Köszönöm

Üdvözlettel:
Csaba

 ;D

Szia!

BCAA-ból emelheted a 4 kapszulát mondjuk 6-ra nyugodtan. De én jobbnak tartom elosztani a nap folyamán egyenlően. Nem tudom milyen sémában használod most, de szerintem 3-4*4kapsz az jó. Mondjuk a te testsúlyodhoz mehet akár 3-4*6kapsz is nyugodtan. BCAA-val és glutaminnal én úgy vagyok, hogy minél több, annál jobb. 20-30g-ot fogyasztok naponta mind a kettőből...de ez is csak a pénztárcám miatt van igy, simán emelném 50g-ra...de nem tehetem sajnos.
C-vitamin mehet simán.  ;)

Üdv.
Balu

Jó delutánt

Köszönöm  átfogó, de tömör válaszadásod mostantól gyakorolni fogom eme adagolást.

Üdv
Csaba
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 30. - 18:54:16
Válasz #2979
Nem elérhető

miki_nrg


Szerintem tök finom az áfonyás elite12

2009. Október 12. - 10:46:56
Válasz #2980
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Balu,

Két kérdés:
- A Fitparádén lesz standotok?
- Holnap mettől meddig tartotok nyitva (West-ben)?
Egyetek zabot!

2009. Október 12. - 11:07:31
Válasz #2981
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Balu,

Két kérdés:
- A Fitparádén lesz standotok?
- Holnap mettől meddig tartotok nyitva (West-ben)?

Szia!

Nem lesz.
10-20ig van nyitva az üzlet.

2009. Október 12. - 11:10:33
Válasz #2982
Nem elérhető

Johnnyx


Köszi.
Akkor holnap beugrok 1-2 dologért.
Egyetek zabot!

2009. Október 16. - 21:21:22
Válasz #2983
Nem elérhető

Kris


Hi!

Pct fellelhető valahol?


2009. Október 18. - 13:21:31
Válasz #2984
Nem elérhető

Gabe


Nem egyszerű ez az akciós banner!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"