2024. Szeptember 22. - 05:19:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799564 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 16. - 09:55:19
Válasz #2925
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu szerinted Mass Fx vagy Halodrol Liquidgels?

Halodrol jelenleg nem kapható nálunk, MassFX viszont igen. Talán ez már segit.  :D
Amúgy a Halodrol-t már használtam, az nekem bevált, MassFX-ről saját tapasztalatom nincs, de a legkeresetteb száraz izomépitő az üzleteinkben, szóval csak ajánlani tudom.  ****:))))))
 

2009. Szeptember 17. - 21:51:02
Válasz #2926
Nem elérhető

Yeti


Balu szerinted Mass Fx vagy Halodrol Liquidgels?

Halodrol jelenleg nem kapható nálunk, MassFX viszont igen. Talán ez már segit.  :D
Amúgy a Halodrol-t már használtam, az nekem bevált, MassFX-ről saját tapasztalatom nincs, de a legkeresetteb száraz izomépitő az üzleteinkben, szóval csak ajánlani tudom.  ****:))))))
 
Ha már Halodrol, csak szteroidszűz szervezetnek ajánlanád???
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 18. - 09:51:47
Válasz #2927
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu szerinted Mass Fx vagy Halodrol Liquidgels?

Halodrol jelenleg nem kapható nálunk, MassFX viszont igen. Talán ez már segit.  :D
Amúgy a Halodrol-t már használtam, az nekem bevált, MassFX-ről saját tapasztalatom nincs, de a legkeresetteb száraz izomépitő az üzleteinkben, szóval csak ajánlani tudom.  ****:))))))
 
Ha már Halodrol, csak szteroidszűz szervezetnek ajánlanád???

Nem. Én sem éppen voltam már az, amikor használtam a Halodrol-t, de érezhetően működött.

2009. Szeptember 18. - 12:19:39
Válasz #2928
Nem elérhető

Gabe


Balu szerinted Mass Fx vagy Halodrol Liquidgels?

Halodrol jelenleg nem kapható nálunk, MassFX viszont igen. Talán ez már segit.  :D
Amúgy a Halodrol-t már használtam, az nekem bevált, MassFX-ről saját tapasztalatom nincs, de a legkeresetteb száraz izomépitő az üzleteinkben, szóval csak ajánlani tudom.  ****:))))))
 
Ha már Halodrol, csak szteroidszűz szervezetnek ajánlanád???

Nem. Én sem éppen voltam már az, amikor használtam a Halodrol-t, de érezhetően működött.

Öcsém,te kokszótá'? :-O ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 18. - 12:36:49
Válasz #2929
Nem elérhető

hopika


Nem mindenkinél van gázkazán...van aki szénnel,vagy neadjisten koksszal fűt... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 18. - 15:03:55
Válasz #2930
Nem elérhető

Yeti


Balu szerinted Mass Fx vagy Halodrol Liquidgels?

Halodrol jelenleg nem kapható nálunk, MassFX viszont igen. Talán ez már segit.  :D
Amúgy a Halodrol-t már használtam, az nekem bevált, MassFX-ről saját tapasztalatom nincs, de a legkeresetteb száraz izomépitő az üzleteinkben, szóval csak ajánlani tudom.  ****:))))))
 
Ha már Halodrol, csak szteroidszűz szervezetnek ajánlanád???

Nem. Én sem éppen voltam már az, amikor használtam a Halodrol-t, de érezhetően működött.
Köszi az őszinte választ! Már régen kacérkodom a gondolattal, hogy ki kellene próbálni.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 18. - 18:06:56
Válasz #2931
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Sziasztok! A következő termékek közül melyek vannak jelenleg raktáron?
Cell Tech Hardcore 2kg,anadrox 112 kap.,activate sport,twinlab whey protein fuel 2,27kg
Elöre is köszönöm a segítséget!

2009. Szeptember 18. - 18:09:02
Válasz #2932
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok! A következő termékek közül melyek vannak jelenleg raktáron?
Cell Tech Hardcore 2kg,anadrox 112 kap.,activate sport,twinlab whey protein fuel 2,27kg
Elöre is köszönöm a segítséget!

Szia!

CellTech már nincs egy ideje forgalomban, Anadrox 112kapsz van, Activite Sport van, TWL Whey jövő hét közepére várható.

2009. Szeptember 19. - 10:08:43
Válasz #2933
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Még egy kérdés :) Dymetize creatine monohidrát 1kg kapható?
Köszi a segítséget!

2009. Szeptember 19. - 10:09:51
Válasz #2934
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Még egy kérdés :) Dymetize creatine monohidrát 1kg kapható?
Köszi a segítséget!

Igen, kapható!

2009. Szeptember 26. - 18:43:51
Válasz #2935
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne Johnny topikját offoljuk már szét...tehát akkor kapható a Muscle Logic motyó.

Eper ízben és 2,2 kilós változatban. Az még szigorúan titkos hogy hol készül,vagy elárulhatjuk,merthogy nem valami kis vidéki cég dobja össze.  ;)

Árakat mikortól lehet tudni?

2009. Szeptember 26. - 18:50:49
Válasz #2936
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ne Johnny topikját offoljuk már szét...tehát akkor kapható a Muscle Logic motyó.

Eper ízben és 2,2 kilós változatban. Az még szigorúan titkos hogy hol készül,vagy elárulhatjuk,merthogy nem valami kis vidéki cég dobja össze.  ;)

Árakat mikortól lehet tudni?
MuscleLogic!!

Egyelőre én semmit nem mertem beirni ezzel kapcsolatban, mert nem tudom mi a terve Efitmaster-nek.
Várok a parancsra.  ;D
Tény, hogy epres izben már az üzletekben van 2,2kg-os kiszerelésben. Jövő héten érkeznie kell a 900g-os kiszerelésnek és az eper mellé érkezik a csoki.  ;)

Katt ide: http://www.extremefit.hu/modules.php?op=modload&name=catalog&file=index&manufacturers_id=87





2009. Szeptember 26. - 18:56:35
Válasz #2937
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne Johnny topikját offoljuk már szét...tehát akkor kapható a Muscle Logic motyó.

Eper ízben és 2,2 kilós változatban. Az még szigorúan titkos hogy hol készül,vagy elárulhatjuk,merthogy nem valami kis vidéki cég dobja össze.  ;)

Árakat mikortól lehet tudni?
MuscleLogic!!

Egyelőre én semmit nem mertem beirni ezzel kapcsolatban, mert nem tudom mi a terve Efitmaster-nek.
Várok a parancsra.  ;D
Tény, hogy epres izben már az üzletekben van 2,2kg-os kiszerelésben. Jövő héten érkeznie kell a 900g-os kiszerelésnek és az eper mellé érkezik a csoki.  ;)

Katt ide: http://www.extremefit.hu/modules.php?op=modload&name=catalog&file=index&manufacturers_id=87






Mingyá elszólom magam!  @-o ;D

Epres... ::)....az jó lesz. Meg kell próbálni mindeféleképp!!!

2009. Szeptember 26. - 19:04:00
Válasz #2938
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ne Johnny topikját offoljuk már szét...tehát akkor kapható a Muscle Logic motyó.

Eper ízben és 2,2 kilós változatban. Az még szigorúan titkos hogy hol készül,vagy elárulhatjuk,merthogy nem valami kis vidéki cég dobja össze.  ;)

Árakat mikortól lehet tudni?
MuscleLogic!!

Egyelőre én semmit nem mertem beirni ezzel kapcsolatban, mert nem tudom mi a terve Efitmaster-nek.
Várok a parancsra.  ;D
Tény, hogy epres izben már az üzletekben van 2,2kg-os kiszerelésben. Jövő héten érkeznie kell a 900g-os kiszerelésnek és az eper mellé érkezik a csoki.  ;)

Katt ide: http://www.extremefit.hu/modules.php?op=modload&name=catalog&file=index&manufacturers_id=87






Mingyá elszólom magam!  @-o ;D

Epres... ::)....az jó lesz. Meg kell próbálni mindeféleképp!!!

Efit leirta régebben, nem lenne túl nagy elszólás.  Nem figyelsz Zsolti.  ;D

2009. Szeptember 27. - 08:13:15
Válasz #2939
Nem elérhető

Kris


Hi! Myofusion nincs még mindíg?