2024. Szeptember 22. - 07:22:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799584 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 03. - 13:06:28
Válasz #2880
Nem elérhető

clemens


sajnos nekem volt szerencsém methyl masterdrollhoz és megtudom erősíteni, hogy kamu. Nekem semmit sem használt pedig rendesen az előírt adagokban szedtem, legalább két hétig. Néha az volt az érzésem, hogy csak sima szőlőcukrot raktak a tabikba.

2009. Szeptember 03. - 13:10:21
Válasz #2881
Nem elérhető

clemens


sajnos nekem volt szerencsém methyl masterdrollhoz és megtudom erősíteni, hogy kamu. Nekem semmit sem használt pedig rendesen az előírt adagokban szedtem, legalább két hétig. Néha az volt az érzésem, hogy csak sima szőlőcukrot raktak a tabikba.

az nem két hét akart lenni, hanem két hónap. sorry...

2009. Szeptember 03. - 14:19:54
Válasz #2882
Nem elérhető

Dzsémsz


http://www.epistane.com/                   ezzel találkozott már vki?

2009. Szeptember 03. - 15:08:04
Válasz #2883
Nem elérhető

doncicco


Az LG ma már ugyanaz a kamu kategória, mint a fenti ...science. 2004-ben én voltam az első, aki Magyarországra hozta annak idején az LG-t. 5 éve még jó termékei voltak a betiltások előtt, ma már csak bullshit az a cég is...Régen volt egy jó termékük a Methyl D, miután meg volt a prohormonok betiltása, kijöttek a methyl 1-d kamu változattal, amiben se prohormon, se metil nincs. Maradt a kamu és a pénzlehúzás...


A Methyl Masterdrol V3 egy igazi legális androsztén vázas DSHEA prohormon, mely a Methyl-Block szállító rendszert is tartalmazza, ezáltal a legfejlettebb pro-hormon készítmény a piacon. Mint már mondtuk, a Proviron, a Masteron és az Anavar ugyanolyan androsztén szerkezetű szteroidok mint a Methyl Masterdrol V3

Az egész csak valótlan reklámszöveg volna..

Ja, igen, vagy mégrosszabb, hogy el is szomorítsalak.  :D Full kamu szöveg, amit az LG használ a termékeinél.

A methyl masterdrol egy kurva nagy vicc, nem pedig prohormon. a fő hatóanyaga(a többi összetevőnek abszolut semmi köze a prohormonhoz) "3-alpha-Hydroxyetioallocholan-17-one" , ami más néven androsterone, ami a szervezetben a legnagyobb részben androszteron szufáttá és androszteron glukuroniddá kovertálódik és elég gyorsan távozik is a vizelettel, úgy hogy semmit nem csinált közben és a pénzed a lefolyóban landol nem az izmaidban. :D

Hidd el, ha azt mondom bullshit szag van, akkor ott bullshit szag van.  ;D

Évek óta nincsennek igazi prohormonok, ha ez változna, akkor küldök majd értesítést.  ;)

Köszönöm a kimerítő választ ;-oo-;, őszintén szolva erre számítottam..korábban jungel w. használtam és nagyon ütős volt a masterdrolhoz képest

2009. Szeptember 03. - 15:42:20
Válasz #2884
Nem elérhető

God Vazzeg


Methyl 1-D tuti működik, eddig mindenki érezte körülöttem aki használta.. Valami van benne  8) Nekem akkor szóljatok ha működő myostatin blokkolót dob valaki piacra..  @-o

2009. Szeptember 03. - 17:27:54
Válasz #2885
Nem elérhető

Geronimo


Én  próbáltam a Methyl 1-D az LG I-GH-1-el karöltve és elmondhatom nyugodtan,hogy a legnagyobb kamú amit valaha vettem... a 3Ad  jobban bejött bár az sem volt valami jó!Szerintetek a nemrég megjelent Arimatest/Hexagen-MuscleMeds vagy Novatest Xero Limits termékek jobbak?Külföldi fórumokat olvasva ezeket is kamúnak mondják...összetételüket nézve ezek is androszteron  félék...akkor ezeknél is  efitet idézve "Bullshit-szag" van??? ;D

2009. Szeptember 03. - 18:38:51
Válasz #2886
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én  próbáltam a Methyl 1-D az LG I-GH-1-el karöltve és elmondhatom nyugodtan,hogy a legnagyobb kamú amit valaha vettem... a 3Ad  jobban bejött bár az sem volt valami jó!Szerintetek a nemrég megjelent Arimatest/Hexagen-MuscleMeds vagy Novatest Xero Limits termékek jobbak?Külföldi fórumokat olvasva ezeket is kamúnak mondják...összetételüket nézve ezek is androszteron  félék...akkor ezeknél is  efitet idézve "Bullshit-szag" van??? ;D

Arimatest+Hexaghen kombó megy hrcak úrnál, pár nap után irta be a tapasztalatait, de azóta már volt nálam párszor, és mindig csak jókat mondott, nagyon dicséri mind a 2 terméket.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=220.msg116708#msg116708

2009. Szeptember 03. - 20:03:58
Válasz #2887
Nem elérhető

Pity


A válasz megdöbbentő volt! de azért kössz srácoK!  :) akkor szerintem a methyl1-d masterdrol kúrát hanyagolom helyette nézek valami értelmesebb dolgot! mégegyszer köszi!
akinek van tapasztalata a Musclemeds cumókrol szívesen meghallgatnám a véleményét!
(God Vazzeg- egy teszt télleg jó lenne :D :D

Üdv:Pity

2009. Szeptember 03. - 21:20:47
Válasz #2888
Nem elérhető

Gababoy


Sajnos nekem se vált be a Methyl 1d.. :-\

De most jelenleg a Jungle W+Bad Ass Mass kombót nyomom..hát gyerekek..Hardcore! @:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 04. - 08:25:53
Válasz #2889
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én  próbáltam a Methyl 1-D az LG I-GH-1-el karöltve és elmondhatom nyugodtan,hogy a legnagyobb kamú amit valaha vettem... a 3Ad  jobban bejött bár az sem volt valami jó!Szerintetek a nemrég megjelent Arimatest/Hexagen-MuscleMeds vagy Novatest Xero Limits termékek jobbak?Külföldi fórumokat olvasva ezeket is kamúnak mondják...összetételüket nézve ezek is androszteron  félék...akkor ezeknél is  efitet idézve "Bullshit-szag" van??? ;D

A 3AD-ben legalább hozzáraktak 11-alpha-t, ami működik, és 2-androstenolt,(ami nem aktív izomnövelés szempontjából, inkább egy erős mentális segítséget ad az edzésnél és napközben)

Az Arimatest, Novatest szintén más kategória...

Van bullshit mindig ezeknél a fajta termékeknél is természetesen, de van pár cég, ami túllép minden határt, mint pl. az LG "science" manapság.

Az arimatestnél legalább azt mondják ami: Egy antiaromatáz, ami növeli a tesztoszteronszintet és ennyi. nem pedig prohormon meg methyl bullshit...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 04. - 17:40:19
Válasz #2890
Nem elérhető

miki_nrg


Ha már témánál vagyunk akkor megszeretném kérdezni hogy a 3AD is tele van koffeinnel (vagy nem is tudom mivel) mint a superdroll NG? Mert alapból rossz alvó vagyok de a superdroll még rátett egy lapáttal képtelen voltam tőle elaludni melatonin nélkül...

2009. Szeptember 04. - 17:45:08
Válasz #2891
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Anabolic Xtreme - 3-AD

Tápérték       
Ajánlott adagolás: 2 kapszula       
Kiszerelés: 90       
 
Összetevők:
     
Anabolic Xtreme 3-AD 3-AD Alpha-Trophic Complex    

2-Androstenol Acetate Ester, Androsterone [3a-Hydroxy-5a-Androstan-17-One]    

Anabolic Xtreme 3-AD Performance Optimization Tri-Matrix    

Picamilon, Propionyl L-Carnitine, 11-Alpha [11-Alpha,20R-Dihydroxyecdysone (20%)]    


Egyéb összetevők :
Zselatin (kapszula), rizsliszt, lenmag
Használati utasítás: Táplálékkiegészítőként szedjen két (2) kapszula 3-AD-t reggel és még kettőt (2) nyolc órával rá a délután/este folyamán. A tökéletes felszívódás és hatás érdekében az első adagot a második étkezés során fogyassza 15-20g zsírral együtt, ugyanígy 8 órával később is 15-20g zsírt kell az ételnek tartalmaznia. Edzésnapokon az edzés előtt 60 perccel szedjen be egy adagot egy magasabb zsírtartalmú ételhez párosítva. NE szedjen be napi 6 kapszulánál többet!
Bármilyen testsúlycsökkentő program elkezdése előtt kérjen tanácsot kezelőorvosától. Ez a termék nem alkalmas betegségek diagnosztizálásra, kezelésére, gyógyítására vagy megelőzésére, és nem helyettesíti a napi vegyes étrendet.

2009. Szeptember 04. - 17:49:55
Válasz #2892
Nem elérhető

miki_nrg


a superdroll összetevőiben sem láttam sehol a hypersuper alvásgátlót!
Anabolic Xtreme - Superdrol NG
Tápérték       
Ajánlott adagolás: 1 kapszula       
Kiszerelés: 90 kapszula       
 
     Mennyiség adagonként    Napi bevitel %-a
     
Anabolikus Serkentő (Pro-Hormon):
Prasterone (Delta-5-Androsten-3b-Ol-17-One) 170mg
Ösztrogén-Megsemmisítő:
ATD(6-Etioallochol-1,4-Diene-3,17-Dione) 7.5mg
Befecskendező Mátrix:
MX-C(3,7-Dihydro-1,3,7-Trimethyl-1H-Purine-2,6-Dione) 150mg
Aphrodine HCL 3mg
Metabolikus HPTA Támogató Komplex:
Gokshura Extract (45% Szteroid Szaponin: Tribol, Furostanol, And Protodioscin) 150mg
Trigonella Isolates (50% 25a-Spirosta-3,5-Diene, 20% 4-Hydroxyisoleucine) 100mg



Akkor úgy teszem fel a kérdést hogy lehet ettől a cucctól aludni vagy sem?

2009. Szeptember 04. - 17:51:44
Válasz #2893
Nem elérhető

tockon2


a superdroll összetevőiben sem láttam sehol a hypersuper alvásgátlót!
Anabolic Xtreme - Superdrol NG
Tápérték       
Ajánlott adagolás: 1 kapszula       
Kiszerelés: 90 kapszula       
 
     Mennyiség adagonként    Napi bevitel %-a
     
Anabolikus Serkentő (Pro-Hormon):
Prasterone (Delta-5-Androsten-3b-Ol-17-One) 170mg
Ösztrogén-Megsemmisítő:
ATD(6-Etioallochol-1,4-Diene-3,17-Dione) 7.5mg
Befecskendező Mátrix:
MX-C(3,7-Dihydro-1,3,7-Trimethyl-1H-Purine-2,6-Dione) 150mg
Aphrodine HCL 3mg
Metabolikus HPTA Támogató Komplex:
Gokshura Extract (45% Szteroid Szaponin: Tribol, Furostanol, And Protodioscin) 150mg
Trigonella Isolates (50% 25a-Spirosta-3,5-Diene, 20% 4-Hydroxyisoleucine) 100mg



Akkor úgy teszem fel a kérdést hogy lehet ettől a cucctól aludni vagy sem?

Én is rosszul alszom, de a 3-AD nem rontott a helyzeten.

2009. Szeptember 04. - 17:52:49
Válasz #2894
Nem elérhető

miki_nrg


oké köszi, erre voltam kíváncsi...