2024. Szeptember 29. - 01:21:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800662 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Március 25. - 13:16:52
Válasz #975
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
megjártam a boltot 8-)
sajna a gaspari mintákat nem találták, de kaptam 4 db anabolic o.d-t, köszönöm szépen :-){
még gyurma plakát sem volt sajnos.

Most beszéltem az illetékessel és utána néznek a plakátoknak! ????...
Köszönöm a megértésed ;)

2008. Március 25. - 13:51:26
Válasz #976
Nem elérhető

miki_nrg


Azt szeretném kérdezni hogy miért álltatok le a SAN termékek forgalmazásával?
Nem váltak be?

2008. Március 25. - 14:25:23
Válasz #977
Nem elérhető

ViCtor


De... a kukájukon' jól néz ki a matricájuk!  :-X ;) :) :D ;D 8)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 25. - 19:25:35
Válasz #978
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!
Mással is előfordult már, hogy ereszt az mhp-s séker? vagy csak én vagyok ilyen szerecsétlen !+"%
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 25. - 19:51:17
Válasz #979
Nem elérhető

parrre


Sziasztok!
Mással is előfordult már, hogy ereszt az mhp-s séker? vagy csak én vagyok ilyen szerecsétlen !+"%

Le kell zárni az ivónyílást !!  8-)  @-o

(Én pl. multkor nem tettem, és körbelocsoltam a konyhát anatorral  ::) -- párocskám hogyismondjam ...  :o :o :o :-Đ )
Egyébként vegyél másikat. Párszáz ft. A muscleteches pl királyos!   :-oD

2008. Március 25. - 19:56:15
Válasz #980
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sok shakerem van,volt, lesz,de a MUSCLETECH csavaros shaker a best!!!

2008. Március 25. - 20:13:17
Válasz #981
Nem elérhető

fastor


Sok shakerem van,volt, lesz,de a MUSCLETECH csavaros shaker a best!!!
nekem is oylanom van de inkább betekerem zacsival ha berakom a tatyóba mert az is hajlmaos ereszteni:S
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 25. - 20:13:57
Válasz #982
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!
Mással is előfordult már, hogy ereszt az mhp-s séker? vagy csak én vagyok ilyen szerecsétlen !+"%

Le kell zárni az ivónyílást !!  8-)  @-o

(Én pl. multkor nem tettem, és körbelocsoltam a konyhát anatorral  ::) -- párocskám hogyismondjam ...  :o :o :o :-Đ )
Egyébként vegyél másikat. Párszáz ft. A muscleteches pl királyos!   :-oD

csak ez volt, meg gáspáros. ezt ajánlották. viszont rájöttem hogy nem szénsavas ásványvízzel kellett volna oldani benne az anabolic o.d.-t <:-) (csak ez volt hideg), most a turmixnál már nem eresztett egyáltalán.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 25. - 20:24:38
Válasz #983
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sok shakerem van,volt, lesz,de a MUSCLETECH csavaros shaker a best!!!
nekem is oylanom van de inkább betekerem zacsival ha berakom a tatyóba mert az is hajlmaos ereszteni:S

A vizet csak a teremben engedjük rá,szállítás közben csak a por veheti igénybe a shaker belső felületét.
Ha a menetnél úgy látod ereszt,akkor egy kis nyersgumi,rágó,gépzsír nagy segítség,de legjobb a GYURMA!!!  ;D

(...ha esetleg megpróbálod a ritkább takarítási módszert akkor konstatálhatod hogy az erősödő illat mellett a menetbe rakódó protein termék remek tömítést képez  ;D )

2008. Március 25. - 21:02:52
Válasz #984
Nem elérhető

madinorbi


Helló efitmester nutrex anabol 5 mikorra várható és előreláthatólag mennyi lesz az ára ha olyan 12 papper környéke 2 azonnal rendel köszönettel !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 26. - 11:16:06
Válasz #985
Nem elérhető

Johnnyx


Sok shakerem van,volt, lesz,de a MUSCLETECH csavaros shaker a best!!!

Egyetértek  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Március 26. - 14:22:55
Válasz #986
Nem elérhető

NaturalBoy


Mennyibe kerül egy Muscletech shaker?Én is beújítok egyett szerintem,ha valóban iylen jó.Én még a régi sctec shakerem használom de már nem zár valami jól :-[

2008. Március 26. - 15:31:30
Válasz #987
Nem elérhető

bandus


Mennyibe kerül egy Muscletech shaker?Én is beújítok egyett szerintem,ha valóban iylen jó.Én még a régi sctec shakerem használom de már nem zár valami jól :-[

most csak mhp, és gaspari séker van. legalábbis tegnap ez a kettő volt :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 26. - 17:49:08
Válasz #988
Nem elérhető

NaturalBoy


Türelem a harmadik nevem  8-)  ;D

2008. Március 27. - 09:30:19
Válasz #989
Nem elérhető

darknight



Üdv Master O0!


Megoldható lenne valamilyen módon, hogy az extremefit.hu oldal gyakrabban kerüljön frissítésre?

Mostanában a kapható termékek nincsennek igazán aktualizálva, így gyakran az ember nem tud a teljes készletből választani.

Emellett ha jól emlékszem, régebben volt olyan funkció a vásárlásnál, hogy ha az ember már belerakott valamit a kosárba, akkor a rendszer jelezte, ha az adott termék nem volt raktáron. Mostanában nem működik ez a funkció, ha jól látom.

Tudom, létezik telefon és e-mail is, de gondolom telefonálás esetén sem lehet több termék esetén azonnal választ adni, hogy jelenleg kapható-e. Én 2 napja e-mail-ben érdeklődtem több termékről, de még nem kaptam választ.

Remélem tudtok majd gyakrabban frissíteni, és a megszűnt termékeket leveszitek (pl. Gaspari: Orastan-A), az újakat pedig felrakjátok.

Köszönöm előre is a segítséget.

                                                                                                   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."