2024. Szeptember 29. - 01:27:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800679 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Március 19. - 20:02:52
Válasz #960
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hello Efit!!
Nem akarsz elkezdeni forgalmazni beef jerky-t is nagyban???legjobb hordozható fehérjeforrás!!!100grammból kb 60gramm fehérje!!! 8-)
Hat szerintem anal szaram nincs.60 gramm feherje a tobbi meg zsir raadasul szar zsir!
Tökrenem!!!Itt hever elöttem a csomagolás és 4gramm zsír van 100grammba,de érdekes módon a magyar matricán csak 2,89gramm van írva és szerintem iszonyat finam és megunni sem egyszerű mert van belölle 5íz,csak az ára...50grammos zacsi 800pénz és eddig csak egy non-stop boltban találtam ilyet. /:-)
Már Magyarországon is van ilyen? Egyszer ettem csak az USA-ban verseny után mert fehérje vészhelyzetben voltam az atlantai reptéren.  /7%
Többet nem mertem mert rengeteg nátrium van benne (és 2 hétre rá még versenyem volt). De nem volt rossz.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 19. - 22:25:02
Válasz #961
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek!
Én arra lennék kíváncsi,főleg tőled kérdezem efit,mert láttam hogy másoknak is adtál tanácsot ez ügyben,hogy arra gondolatm hogy tartanék egy 3 hónapos kúrát ami úgy nézne ki:
 1 hónap: AX Hyperdrol X2,Mass FX, Retain2
 2 hónap: Alri Pro-Anabol
 3 hónap: Superdrol ng.
és utánna + 4. hónap levezetés: AX PCT és Retain
Ezt lehet így nyomatni vagy tartsak szünetet ezek közöt vagy ezt a 12 hetet végig lehet egybe csinálni és elég utánna egy hónap helyreállítás PCT-vel és reatinnal?


2008. Március 19. - 22:47:02
Válasz #962
Nem elérhető

sany80


hello Efit!!
Nem akarsz elkezdeni forgalmazni beef jerky-t is nagyban???legjobb hordozható fehérjeforrás!!!100grammból kb 60gramm fehérje!!! 8-)
Hat szerintem anal szaram nincs.60 gramm feherje a tobbi meg zsir raadasul szar zsir!
Tökrenem!!!Itt hever elöttem a csomagolás és 4gramm zsír van 100grammba,de érdekes módon a magyar matricán csak 2,89gramm van írva és szerintem iszonyat finam és megunni sem egyszerű mert van belölle 5íz,csak az ára...50grammos zacsi 800pénz és eddig csak egy non-stop boltban találtam ilyet. /:-)
Bizto igazad van mert en csak egyszer vettem itt Amerikaba de nekem nagyon zsiros volt itt kint nagyon szeretik az emberek.De most en is megnezem mert ha enyi feherje van benne barmilyen rossz az ize megeszem.

2008. Március 20. - 00:02:55
Válasz #963
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hamarosan válaszolok a kérdésekre, itt is és privátban is. Sorry a várakoztatásért...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 20. - 17:06:55
Válasz #964
Nem elérhető

Lalika85


Szia!
Befejeződött az E..max.

Most megy az utókúra.
Ezeket szedtem be ma:

PCT  + RETAIN  + SUPERDROL NG  + APLODAN + CREATIN + ARGININE 20g + TRIBULUS 2100mg
On 100% whey + Glutamine SR + Bcaa
Legalon (májvédő)
Maltodextrin
Dextróz

Nem sok ez egy kicsit?
Maradhat az aplodan?
Utána közvetlenül kezdődik a szálkásítás....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 20. - 19:03:19
Válasz #965
Nem elérhető

Lalika85


Szálkásításkor mehet a superpupm 250 ?
Köszönöm a segítséget előre is.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 20. - 20:20:50
Válasz #966
Nem elérhető

miki_nrg


huha, ezt még lóvéval bírni is kemény :)
Persze csak ha eredeti áron szerzel mindent :)

2008. Március 24. - 18:13:10
Válasz #967
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!
Köszi hogy félreraktatok nekem egy superpump termékmintás csomagot, a héten beugranék érte, lenne két kérdésem még:
1. a dymatize hi protein mega gainer minden ízben van raktáron?
2. jelenleg milyen shakereitek vannak, le kéne már cserélnem a régit :)

és a bónusz kérdés:
van-e elfekvőben valami jó kis plakátotok, vagy poszteretek, ami épp nem kell senkinek? jól mutatna a koliszobában :-OO
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 24. - 18:28:43
Válasz #968
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!
Köszi hogy félreraktatok nekem egy superpump termékmintás csomagot, a héten beugranék érte, lenne két kérdésem még:
1. a dymatize hi protein mega gainer minden ízben van raktáron?
2. jelenleg milyen shakereitek vannak, le kéne már cserélnem a régit :)

és a bónusz kérdés:
van-e elfekvőben valami jó kis plakátotok, vagy poszteretek, ami épp nem kell senkinek? jól mutatna a koliszobában :-OO

Pl, Gyurma plakát jó lesz?

2008. Március 24. - 18:46:09
Válasz #969
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!
Köszi hogy félreraktatok nekem egy superpump termékmintás csomagot, a héten beugranék érte, lenne két kérdésem még:
1. a dymatize hi protein mega gainer minden ízben van raktáron?
2. jelenleg milyen shakereitek vannak, le kéne már cserélnem a régit :)

és a bónusz kérdés:
van-e elfekvőben valami jó kis plakátotok, vagy poszteretek, ami épp nem kell senkinek? jól mutatna a koliszobában :-OO

Pl, Gyurma plakát jó lesz?

természetesen :-){ nagyon köszönöm :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 24. - 21:30:37
Válasz #970
Nem elérhető

rajcipeti


Sziasztok!
 
Egy doboz Restore és Jungle W. legjobb adagolására tudna valaki segítséget nyújtani?
Vagy ugyanezt egy Hyperdrol-Retain esetében?

2008. Március 24. - 21:49:50
Válasz #971
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv rajcipeti!
Az Alri Restore-ból: 3 kapszula/nap étkezés közben -8 hét szedés után tarts szünetet-
Alri Jungle warfare: 3 kapszula/nap étkezéssel
AnabolicXtreme hyperdrol: 4 kapszula/nap egyenletesen elosztva
AnabolicXtreme Retain: 3kapszula/nap

Egyébként nézz körül a www.extremefit.hu-n ott mindegyik termékről van leírás.Én is onnan néztem neked egy plusz reményében  8-)    ;D

2008. Március 25. - 08:59:00
Válasz #972
Nem elérhető

rajcipeti


NaturalBoy!

Köszi,írtam Privátot!

Valaki tudja,h az Anabolic E. Retainját ki lehet-e váltani az Alri Retainnal?

2008. Március 25. - 11:53:39
Válasz #973
Nem elérhető

Lalika85


Esetleg nincsen elfekvő     Gaspari: Orastan A   ????...

(Bár Sajnos nem mindenkinek jött be...De itt ódákat is írtak róla.)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 25. - 13:07:23
Válasz #974
Nem elérhető

bandus


megjártam a boltot 8-)
sajna a gaspari mintákat nem találták, de kaptam 4 db anabolic o.d-t, köszönöm szépen :-){
még gyurma plakát sem volt sajnos.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player