2024. Szeptember 28. - 22:57:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800563 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Március 14. - 19:22:12
Válasz #945
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi!

Meg tudnátok mondani, hogy egy Jungle-Retain után kell-e vmilyen. "helyreállító" cucc? (Axis,  PCT, Novedex stb.)

reload pajtás,

már leírtam privátban neked, hogy AX-PCT javasolt...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 15. - 08:07:16
Válasz #946
Nem elérhető

Kris


Elfogyott egy doboz Hydroxycut Hardcore 1 honap alatt.. Folytathatom a szedeset meg egy honapig vagy kell valami kis szunet?

2008. Március 16. - 09:51:22
Válasz #947
Nem elérhető

Kola


új termékek láthatóak a MAP házatáján...

edzés előtti cucc: NO PLASMACORE ( 1 kisérlet során azok akik ezt a cuccok kapták 340%-al több izmot pakoltk magukra mint a placebo-csoport)összetevői: tudás hiányában csak annyit írok hogy 64 "ultra-pure" összetevőből áll...

kreatin-termék: CREADEX(kapszulás kreatinkészítmény 1 kísérlet szerint 18%al növelte az erőt röpke 10nap alatt...)
Összetevői: Creatinol-O-phosphate
                 Alpha-lipoic acid (ALA)
                 L-arginine
                 L-glycine, l-methionine
                 Beta-alanine

proteintermék:FREAK FIX MUSCLE WHEY (nagyon hasonló a Freak-Fix nevű termékhez)



A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 16. - 12:52:10
Válasz #948
Nem elérhető

Raymond


új termékek láthatóak a MAP házatáján...

edzés előtti cucc: NO PLASMACORE ( 1 kisérlet során azok akik ezt a cuccok kapták 340%-al több izmot pakoltk magukra mint a placebo-csoport)összetevői: tudás hiányában csak annyit írok hogy 64 "ultra-pure" összetevőből áll...

kreatin-termék: CREADEX(kapszulás kreatinkészítmény 1 kísérlet szerint 18%al növelte az erőt röpke 10nap alatt...)
Összetevői: Creatinol-O-phosphate
                 Alpha-lipoic acid (ALA)
                 L-arginine
                 L-glycine, l-methionine
                 Beta-alanine

proteintermék:FREAK FIX MUSCLE WHEY (nagyon hasonló a Freak-Fix nevű termékhez)





Nem tudjátok itthon lehet már kapni ezeket a termékeket?......vagy ha még nem mikor jönnek be???.....

2008. Március 17. - 08:55:06
Válasz #949
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
2 hét kb. és itt lesznek. Még amerikában is csak most jöttek ki 1-2 hete.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 17. - 13:26:37
Válasz #950
Nem elérhető

Gababoy


Szia Efit!Az Animal Test cuccról tudsz valamit?Hogy mikor lehet már eszegetni őket?Várom válaszod:) =/+' Łł=
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Március 17. - 22:53:42
Válasz #951
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit!Az Animal Test cuccról tudsz valamit?Hogy mikor lehet már eszegetni őket?Várom válaszod:) =/+' Łł=

Ha jól tudom az eredeti Animal Test gyártását legalább 2, 2 és fél éve megszüntették, még a prohormon tiltásoknál, de lehet, hogy keverem valamivel, bár nem szoktam sokat tévedni...
Most jött ki egy light-osabb új animal test, de ahogy látom, nem ad túl sok előnyt a most kinn lévő tesztoszteron fokozókhoz képest. Az Universal ismét megvárta még más cégek befuttatnak pár jó hatóanyagot és most ők is csomagoltak egy csokorral belőlük...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 17. - 22:54:51
Válasz #952
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Elfogyott egy doboz Hydroxycut Hardcore 1 honap alatt.. Folytathatom a szedeset meg egy honapig vagy kell valami kis szunet?

folytathatod még 1 hónapig...aztán legalább 4 hét szünet
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 18. - 11:54:35
Válasz #953
Nem elérhető

darknight




Szia Efit O0!

Megjött már az új Anabolic Xtreme szállítmány? Amúgy ez pontosan mit foglalt/foglal (majd)magában (jön/jött Mass FX Maximum Strenght is)?

 >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Március 18. - 16:27:01
Válasz #954
Nem elérhető

The Rock


üdv Efit!

Hallom zsírégető hiányban szenvedtek, ha lesz újra arson és lipo6x, akkor dobj már egy privit légyszives!

Köszönöm
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Március 19. - 00:46:16
Válasz #955
Nem elérhető

Gabore


hello Efit!!
Nem akarsz elkezdeni forgalmazni beef jerky-t is nagyban???legjobb hordozható fehérjeforrás!!!100grammból kb 60gramm fehérje!!! 8-)

2008. Március 19. - 12:35:48
Válasz #956
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Üzenet Rocknak!

Nállunk még van Lipo6X, az ára is ugyanannyi ,sőt ki is postázzuk amikor és ahová akarod!
Csak fel kell hívnod ezt a bűvös számot: 06-42-310-059 8-} !+"%
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Március 19. - 17:05:20
Válasz #957
Nem elérhető

The Rock


Üzenet Rocknak!

Nállunk még van Lipo6X, az ára is ugyanannyi ,sőt ki is postázzuk amikor és ahová akarod!
Csak fel kell hívnod ezt a bűvös számot: 06-42-310-059 8-} !+"%


Üzenet Sanyinak  :) :

Köszönöm a kedvességed, de ez a gyulai extreme body shopba kellene viszonteladónak!  ;)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Március 19. - 19:51:27
Válasz #958
Nem elérhető

sany80


hello Efit!!
Nem akarsz elkezdeni forgalmazni beef jerky-t is nagyban???legjobb hordozható fehérjeforrás!!!100grammból kb 60gramm fehérje!!! 8-)
Hat szerintem anal szaram nincs.60 gramm feherje a tobbi meg zsir raadasul szar zsir!

2008. Március 19. - 19:59:03
Válasz #959
Nem elérhető

Gabore


hello Efit!!
Nem akarsz elkezdeni forgalmazni beef jerky-t is nagyban???legjobb hordozható fehérjeforrás!!!100grammból kb 60gramm fehérje!!! 8-)
Hat szerintem anal szaram nincs.60 gramm feherje a tobbi meg zsir raadasul szar zsir!
Tökrenem!!!Itt hever elöttem a csomagolás és 4gramm zsír van 100grammba,de érdekes módon a magyar matricán csak 2,89gramm van írva és szerintem iszonyat finam és megunni sem egyszerű mert van belölle 5íz,csak az ára...50grammos zacsi 800pénz és eddig csak egy non-stop boltban találtam ilyet. /:-)