2024. Július 01. - 04:29:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784942 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Augusztus 19. - 17:56:32
Válasz #3450
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Halló!
2 db 100% Muscle Whey Pro3 Hardcore 2,27kg
2 db  MuscleAsylumProject       N.O. - Plasmacore
akad e megrendelésre?  ::)
Szia!

Akad :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Augusztus 19. - 18:01:24
Válasz #3451
Nem elérhető

NosztalNiga


Halló!
2 db 100% Muscle Whey Pro3 Hardcore 2,27kg
2 db  MuscleAsylumProject       N.O. - Plasmacore
akad e megrendelésre?  ::)
Szia!

Akad :).

THX. :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 19. - 21:04:19
Válasz #3452
Nem elérhető

NosztalNiga


Amúgy most, hogy így bekostolom ezt a Muscle Logic fehérjét haversráccal, gondoltam utánna nézek a gyártónak, de sehol semmi  ::)
Valami kis info esetleg valahonnan?  :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 24. - 15:25:01
Válasz #3453
Nem elérhető

George


Sziasztok,Novadexet honnan tudok beszerezni?mert a ... nem találtam.
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=51&products_id=359
Hamár ezen a fórumon vagy...de majd egy moderátor helyreteszi a dolgot.
Nem fogyott el végleg? :)
Valaki erősítsen már meg, hogy az Extremfitnél nem lehet már kapni többé  :) ::)
Valaki segítsen már az eccerű gyúrós emböröknek is :D

2010. Augusztus 24. - 15:50:17
Válasz #3454
Nem elérhető

NosztalNiga


Sziasztok,Novadexet honnan tudok beszerezni?mert a ... nem találtam.
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=51&products_id=359
Hamár ezen a fórumon vagy...de majd egy moderátor helyreteszi a dolgot.
Nem fogyott el végleg? :)
Valaki erősítsen már meg, hogy az Extremfitnél nem lehet már kapni többé  :) ::)
Valaki segítsen már az eccerű gyúrós emböröknek is :D
Ennyi  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 24. - 16:51:44
Válasz #3455
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amúgy most, hogy így bekostolom ezt a Muscle Logic fehérjét haversráccal, gondoltam utánna nézek a gyártónak, de sehol semmi  ::)
Valami kis info esetleg valahonnan?  :)
Az utolsó bekezdés:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=585.msg81759#msg81759

Novedex már valószínűleg nem lesz.

2010. Augusztus 24. - 16:54:55
Válasz #3456
Nem elérhető

George


Balu jó lenne, ha nem offolnád így teli a fórumot ;D

2010. Augusztus 24. - 16:56:50
Válasz #3457
Nem elérhető

NosztalNiga


Amúgy most, hogy így bekostolom ezt a Muscle Logic fehérjét haversráccal, gondoltam utánna nézek a gyártónak, de sehol semmi  ::)
Valami kis info esetleg valahonnan?  :)
Az utolsó bekezdés:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=585.msg81759#msg81759

Novedex már valószínűleg nem lesz.
Jah azóta ezt már megtaláltam, de azért köszi ;)

Novedexér kár...eccer azé kipróbáltam volna na  :-[ :'(
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 24. - 21:14:55
Válasz #3458
Nem elérhető

Maszat



Novedexér kár...eccer azé kipróbáltam volna na  :-[ :'(

valóban hatásos és jó kieg volt. De hidd el, jobb,h kihagytad! Legalábbis magában ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 02. - 13:27:24
Válasz #3459
Nem elérhető

NosztalNiga


Erő növelés a célom (minimális tömeg jöhet, de az sem baj ha nem  ;D )
Milyen plusz kieget javasolnátok? (Vitamin, fehérje, edzés előtti stb... oké, inkább valami tesztó fokozó érdekelne :) )
21 leszek, totál naturál (és fehér hó ebben a témában is :) ). Ezt nem azért írom le, hogy vetítsek (mer manapság van hogy néha valaki vetít  ;D ) hanem mer úgy gondolom ez bejátszik a választásba :)
30e körüli összegben gondolkodok maxra, talán...;D
Javaslatok?
Pct-t van értelme magába tolni pl? (itt meg is kérdezném, hogy van e raktáron  ;D )

Előre is kösz. :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 02. - 15:25:39
Válasz #3460
Nem elérhető

Yanou


Erő növelés a célom (minimális tömeg jöhet, de az sem baj ha nem  ;D )
Milyen plusz kieget javasolnátok? (Vitamin, fehérje, edzés előtti stb... oké, inkább valami tesztó fokozó érdekelne :) )
21 leszek, totál naturál (és fehér hó ebben a témában is :) ). Ezt nem azért írom le, hogy vetítsek (mer manapság van hogy néha valaki vetít  ;D ) hanem mer úgy gondolom ez bejátszik a választásba :)
30e körüli összegben gondolkodok maxra, talán...;D
Javaslatok?
Pct-t van értelme magába tolni pl? (itt meg is kérdezném, hogy van e raktáron  ;D )

Előre is kösz. :)

PCT-t T-Bomb-bal szokták kombinálni, faszák is nagyon együtt nagyon sok ember szerint, habár én egy hosszabb tápkieg stack utolsó összetevőjeként ettem meg egy dobozzal (T-Bomb nélkül, 2 doboz Novedex XT után) és a fő cél a stack alatt fejött izom megtartása volt, amit nagyon jól el is végzett! Viszont Neked nem ez a célod, erőnöveléssel kapcsolatban én biztos máshol keresgetnék a helyedben...
Szerintem az AX új terméke a Carnobolic, vagy a Carnobolic Power Pack pont erre lenne kitalálva. Úgyse nagyon van még róla vélemény a fórumon, akár lehetnél úttörő és leírhatnád, hogy milyen! :)  8-}

2010. Szeptember 02. - 15:33:10
Válasz #3461
Nem elérhető

NosztalNiga


Erő növelés a célom (minimális tömeg jöhet, de az sem baj ha nem  ;D )
Milyen plusz kieget javasolnátok? (Vitamin, fehérje, edzés előtti stb... oké, inkább valami tesztó fokozó érdekelne :) )
21 leszek, totál naturál (és fehér hó ebben a témában is :) ). Ezt nem azért írom le, hogy vetítsek (mer manapság van hogy néha valaki vetít  ;D ) hanem mer úgy gondolom ez bejátszik a választásba :)
30e körüli összegben gondolkodok maxra, talán...;D
Javaslatok?
Pct-t van értelme magába tolni pl? (itt meg is kérdezném, hogy van e raktáron  ;D )

Előre is kösz. :)
PCT-t T-Bomb-bal szokták kombinálni, faszák is nagyon együtt nagyon sok ember szerint, habár én egy hosszabb tápkieg stack utolsó összetevőjeként ettem meg egy dobozzal (T-Bomb nélkül, 2 doboz Novedex XT után) és a fő cél a stack alatt fejött izom megtartása volt, amit nagyon jól el is végzett! Viszont Neked nem ez a célod, erőnöveléssel kapcsolatban én biztos máshol keresgetnék a helyedben...
Szerintem az AX új terméke a Carnobolic, vagy a Carnobolic Power Pack pont erre lenne kitalálva. Úgyse nagyon van még róla vélemény a fórumon, akár lehetnél úttörő és leírhatnád, hogy milyen! :)  8-}
De nekem azok nem szimpatikusak ;D Meg nem akarok úttörőset játszani, így is megvan az esély, hogy ami mindenkinek bejött, nekem nem adja :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 02. - 15:40:38
Válasz #3462
Nem elérhető

George


Nekem ami jó volt, az T-Bomb valamilyen NO fokozóval kombinálva. De sajna rá van írva, hogy csak 21 éven felülieknek, szóval várnod kell kicsit >:D :D

2010. Szeptember 02. - 15:57:28
Válasz #3463
Nem elérhető

NosztalNiga


Nekem ami jó volt, az T-Bomb valamilyen NO fokozóval kombinálva. De sajna rá van írva, hogy csak 21 éven felülieknek, szóval várnod kell kicsit >:D :D
NO fokozó van (N.O. Plasmacore), de T-bombból 2 doboz már 32 rugó, 1 csomaggal meg gondolom 28 nap alatt nem élem ki magam :)
De lehet T-bomb lesz a befutós (magába  ????...)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 02. - 16:05:24
Válasz #3464
Nem elérhető

pmiller06


Nem tudom, hogy itt van e, de egy ismerős most használja a San Myotest+PCT kombót és nagyon meg van elégedve vele. Myotest 15 napig elég, PCT 30 napig. Az összesen kb. 6.5 hét. Hát kell ennél több? :D