2024. Szeptember 21. - 01:02:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799280 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2010. Február 24. - 15:21:51
Válasz #3240
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok! Most vettem ..../... kúrát (est, tesztó növelő). 2 napja szedem és a púlzusom 100 körűl van de a vérnyomásom nem magas ez lehet a cucctól??? mi a véleményetek folytassam???
eddig a púlzus számom 75 körűl volt

Nem reklámozzuk mások termékeit.  ;)
ok sry... Azért tudtok valami segítséget adni?  ;)

Könnyen lehet ezektől. Úgy a legegyszerűbb kideríteni, ha abbahagyod és visszaáll...akkor újra szedni kezded. Ha megint magas lesz, akkor tuti ezektől van.
Az, hogy folytatod-e...az meg már rajtad múlik.

2010. Február 24. - 15:24:18
Válasz #3241

noxplode

Vendég
Sziasztok! Most vettem ..../... kúrát (est, tesztó növelő). 2 napja szedem és a púlzusom 100 körűl van de a vérnyomásom nem magas ez lehet a cucctól??? mi a véleményetek folytassam???
eddig a púlzus számom 75 körűl volt

Nem reklámozzuk mások termékeit.  ;)
ok sry... Azért tudtok valami segítséget adni?  ;)

Könnyen lehet ezektől. Úgy a legegyszerűbb kideríteni, ha abbahagyod és visszaáll...akkor újra szedni kezded. Ha megint magas lesz, akkor tuti ezektől van.
Az, hogy folytatod-e...az meg már rajtad múlik.
Én szeretném folytatni, de semmi bajom nem lehet tőle???

2010. Február 24. - 15:27:57
Válasz #3242
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok! Most vettem ..../... kúrát (est, tesztó növelő). 2 napja szedem és a púlzusom 100 körűl van de a vérnyomásom nem magas ez lehet a cucctól??? mi a véleményetek folytassam???
eddig a púlzus számom 75 körűl volt

Nem reklámozzuk mások termékeit.  ;)
ok sry... Azért tudtok valami segítséget adni?  ;)

Könnyen lehet ezektől. Úgy a legegyszerűbb kideríteni, ha abbahagyod és visszaáll...akkor újra szedni kezded. Ha megint magas lesz, akkor tuti ezektől van.
Az, hogy folytatod-e...az meg már rajtad múlik.
Én szeretném folytatni, de semmi bajom nem lehet tőle???

Ha engem kérdezel, szerintem pár nap, és helyre áll a pulzusod.

2010. Február 24. - 15:30:49
Válasz #3243

noxplode

Vendég
Sziasztok! Most vettem ..../... kúrát (est, tesztó növelő). 2 napja szedem és a púlzusom 100 körűl van de a vérnyomásom nem magas ez lehet a cucctól??? mi a véleményetek folytassam???
eddig a púlzus számom 75 körűl volt

Nem reklámozzuk mások termékeit.  ;)
ok sry... Azért tudtok valami segítséget adni?  ;)

Könnyen lehet ezektől. Úgy a legegyszerűbb kideríteni, ha abbahagyod és visszaáll...akkor újra szedni kezded. Ha megint magas lesz, akkor tuti ezektől van.
Az, hogy folytatod-e...az meg már rajtad múlik.
Én szeretném folytatni, de semmi bajom nem lehet tőle???

Ha engem kérdezel, szerintem pár nap, és helyre áll a pulzusod.
Az üzletbe ahol vettem ott is ezt mondták. Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

2010. Február 26. - 00:13:20
Válasz #3244
Nem elérhető

bandus


hali!

ez a mászültekk 6000res kreatin van a bótban?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Február 26. - 07:36:51
Válasz #3245
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hali!

ez a mászültekk 6000res kreatin van a bótban?

nincs sajnos.

2010. Február 26. - 18:04:56
Válasz #3246
Nem elérhető

bandus


hali!

ez a mászültekk 6000res kreatin van a bótban?

nincs sajnos.

és lesz esetleg a jövben valamikor, vagy már olyan régi termék, hogy nem is várható?

köszi a választ :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Február 26. - 18:05:47
Válasz #3247
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hali!

ez a mászültekk 6000res kreatin van a bótban?

nincs sajnos.

és lesz esetleg a jövben valamikor, vagy már olyan régi termék, hogy nem is várható?

köszi a választ :-){

Várhatni várható. De nem pár hét múlva lesz, az is biztos.

2010. Február 27. - 21:12:37
Válasz #3248
Nem elérhető

doncicco


5a-etioallocholan ( 2,3-c ) furazan-             50 mg

17b-tetrahydropyranol ether

Erről a hatóanyagról bárki bármit?

2010. Március 10. - 16:56:01
Válasz #3249
Nem elérhető

doncicco


Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???

2010. Március 10. - 19:15:15
Válasz #3250
Nem elérhető

Gabe


Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???
Konkrétan a Hoodia Gordonii miatt tiltották be, ami csak az egyik verzióban van!
A Hoodia Gordonii (Asclepiadaceae család) hasonlít egy kaktuszhoz, azonban a meténgfélékhez tartozik. Botswanában, valamint a Délnyugat-Afrikában található Kalahári-sivatagban honos. A 2004-es év elején lett bevezetve az amerikai piacra.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 10. - 19:53:40
Válasz #3251
Nem elérhető

Szandi


Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???
Konkrétan a Hoodia Gordonii miatt tiltották be, ami csak az egyik verzióban van!
A Hoodia Gordonii (Asclepiadaceae család) hasonlít egy kaktuszhoz, azonban a meténgfélékhez tartozik. Botswanában, valamint a Délnyugat-Afrikában található Kalahári-sivatagban honos. A 2004-es év elején lett bevezetve az amerikai piacra.
A Hoodia miatt miért tiltották be?
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Március 10. - 19:55:36
Válasz #3252
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Me uj élelmiszer szerintük, de majd Gabe mindjárt megadja a választ.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 10. - 19:56:35
Válasz #3253
Nem elérhető

Gabe


Mi igaz abból, hogy az eu-n belül megszünik a Lipo 6 forgalmazásának lehetősége, többek között a yohimbe miatt???
Konkrétan a Hoodia Gordonii miatt tiltották be, ami csak az egyik verzióban van!
A Hoodia Gordonii (Asclepiadaceae család) hasonlít egy kaktuszhoz, azonban a meténgfélékhez tartozik. Botswanában, valamint a Délnyugat-Afrikában található Kalahári-sivatagban honos. A 2004-es év elején lett bevezetve az amerikai piacra.
A Hoodia miatt miért tiltották be?
Amit olvastam aszerint "új élelmiszer"-nek minősül és nincs engedélyezve az Európai Közösség területén!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 10. - 19:59:14
Válasz #3254
Nem elérhető

Szandi


Köszi. Tehát "élelmiszer" és nem táplálék-kiegészítő. Öcsém mondott valamit, hogy két különböző társulás a kettő engedélyezője.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.