2024. Június 28. - 16:33:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784795 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. November 05. - 07:09:46
Válasz #315
Nem elérhető

tomi


böngészőtöl is függ sztem Én a legújabb firefox-ot használom, azon jön minden szépen.
Up the dose, lift the most!

2007. November 05. - 09:09:07
Válasz #316
Nem elérhető

Bubee


Hellobello!
Megtudja nekem írni vki,hogy én mért nem látom a fórumba tett képeket amiknek elméletileg ott kellene lenniük?
Tenkjú :-)!
Ez akkor fordulhat elő, ha bejelentkezés nélkül olvasod a fórumot...

De most pl. írtál...tehát bejelentkeztél...mégsem láttad a képeket???  ????...

Asszem ez már egy másik embernél is előfordul.. Vagy lehet 2-nél is.  ????...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 06. - 15:09:32
Válasz #317
Nem elérhető

Kola


Puncture Vine, Discorea Vilosa extract
szeretném ha valaki felvilágosítana hoyg ezek a hatóanyagok mennyire növeli a tesztoszteron szintet és hoyg mennyire hatásosak? ?:-/
a választ előre is köszönöm :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 06. - 15:23:31
Válasz #318
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Puncture Vine, Discorea Vilosa extract
szeretném ha valaki felvilágosítana hoyg ezek a hatóanyagok mennyire növeli a tesztoszteron szintet és hoyg mennyire hatásosak? ?:-/
a választ előre is köszönöm :-){

a puncture vine 21.62%-al növeli a tesztoszteronszintet...Ez halálbiztos. Mindegy hányéves vagy, nő vagy férfi, 21 vagy 25 vagy 62 éves, mindegy hány kiló vagy és hogyan reagál a szervezeted, a puncture vine 22.62%-al megnöveli a tesztoszteronszinted. ;D

My god...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 06. - 15:25:47
Válasz #319
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 15:54:21
Válasz #320
Nem elérhető

The Rock


Puncture Vine, Discorea Vilosa extract
szeretném ha valaki felvilágosítana hoyg ezek a hatóanyagok mennyire növeli a tesztoszteron szintet és hoyg mennyire hatásosak? ?:-/
a választ előre is köszönöm :-){

Idefigyelj Zolika! Te teljesen belekergültél már ebbe a tesztoszteron körforgásba!  :-/-(-: Rá kellene ébredned, hogy neked egyáltalán nem kell még teszto fokozó, mert a nagy igyekezetedben a sok saját teszto fokozó, szépen kedvesen ösztrogénné alakul a kis szervezetedben és kis csöcsös leszel  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 06. - 16:00:22
Válasz #321
Nem elérhető

hopika



Idefigyelj Zolika! Te teljesen belekergültél már ebbe a tesztoszteron körforgásba!  :-/-(-: Rá kellene ébredned, hogy neked egyáltalán nem kell még teszto fokozó, mert a nagy igyekezetedben a sok saját teszto fokozó, szépen kedvesen ösztrogénné alakul a kis szervezetedben és kis csöcsös leszel  ;D

Lásd előző hozzászólásom... :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 16:17:14
Válasz #322
Nem elérhető

Kola


köszi a válaszokat!mellesleg én lennék a legboldogabb ha jó csecses lennék persze annak már nem ha ez  az ösztrogén miatt lenne... Łł=
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 08. - 11:41:18
Válasz #323
Nem elérhető

Atesz


Az N'gorge (Alri) mellé edzés közben, vagy után szedhető-e más kreatin tartalmu szer, pl. Cell-Tech? Az N'gorge-t reggel és du. edzés ekőtt szedem :-oD az előírt mennyiségbe (4-4db).

Atesz

2007. November 08. - 11:50:18
Válasz #324
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az N'gorge (Alri) mellé edzés közben, vagy után szedhető-e más kreatin tartalmu szer, pl. Cell-Tech? Az N'gorge-t reggel és du. edzés ekőtt szedem :-oD az előírt mennyiségbe (4-4db).

Atesz

Cell-Tech(MuscleTech), CellMass(BSN), edzés után. SizeOn(Gaspari) edzés közben. Nano Vapor(MuscleTech) edzés előtt például.
Bár máshol írtam, hogy felesleges kreatin mellé egy másik kreatin, de mivel a fenti termékek sokkal több mindent jelentenek, mint csak kreatin ezért érdemes bevenni öket egy stack-be.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 08. - 13:44:11
Válasz #325
Nem elérhető

Atesz


Köszönöm a válszt, olvastam a kreatinos hozzászolást, de én is többnek gondolom az említett szereket az ,,egyszerű" kreatinnál, ezért szeretném bevenni őket a steckembe. =/+'

2007. November 09. - 00:12:53
Válasz #326
Nem elérhető

axell


Hi!
HyperdrolX2-vel lenne 1 kérdésem:
Az AX fórumon a HyperdrolX2 FAQ-ban van egy olyan ajánlás az adagolással kapcsolatban hogy : 1.szem reggel 5-8 óra között + 2.szem 4-6 órával később + 3.-4.szem ugyanilyen időközönként , de van olyan is hogy az első kettő ugynugy mint az előbb de 3.-4. szem lefekvés előtt hogy még több tesztoszteront legyen éjszakára regenerálódásra...
Szerintetek (korábbi felhasználók, hozzáértők) melyik a jobb ötlet az adagolásra...
Elöre is köszi...

2007. November 10. - 09:41:49
Válasz #327
Nem elérhető

ViCtor


GASPARI PLASMA JET 160 LIQUI-CAPS
Liquid Nitric Oxide Maximizer
30 Day Supply Kit


Gaspari Nutrition Delivers the final Knowck Out Blow to the Nitric Oxide category

PLASMA JET Benefits:
Optimal Vasodilation for Massive Muscle Pump and Vascularity
Substantial Gains in Lean Muscle Mass, Strength and Stamina
Stimulates Glycogen Building the Skeletal Muscle
Increase Uptake of Amino Acids and Other Nutrients
Increase Performance in the Bedroom
Effictive Post Cycle Therpy Powerhouse





Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 12. - 14:30:46
Válasz #328
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Victor,

ez a plasma jet majd 2008-ban jön ki talán, ha jól tudom. Jó lenne egyébként, ha már beteszel egy termékről leírást, akkor segítenél azzal sok embernek, ha lefordítanád magyarra röviden, mivel a legtöbben nem tudnak itt angolul(nem magamra gondolok itt).

Egy új Nitrogén monoxid fokozó termék lesz a Gasparitól és bla bla bla. Majd leteszteljük, ha itt lesz. O0  >:D
A doboza jól néz ki. >:D

Addig is szerintem a NanoX9 a győztes.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 13:39:46
Válasz #329
Nem elérhető

Geronimo


Hello Andro!

 Orastant szedem 2 hete(előtte Hyperdrolt),most kezdtem meg a 3 hetet és szerettem volna Novedexet mellé,de jellenleg nem kapható(állítólag kb. még 2hét amig megérkezik).A kérdésem a következő: várjak 2 hetet,addig kb.elfogy az Orastan és ha megérkezett a Novedex azzal folytassam vagy vásároljak Anabolic Extrem-PCTés szedjem most a 3 héttől?Válaszodat előre is köszönöm!