2024. Szeptember 28. - 22:49:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 800560 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 05. - 11:47:04
Válasz #2835
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tiszteletteljes kérdésem a nép dolgozó fiaitól/lányaitól ;) :D:

Anabolic Xtreme: Lean FX jelenleg van-e raktáron és mennyibe kerül?

(Egyúttal jelezném azt is, hogy az extremefit oldalán ezen termék még nincs feltüntetve, pedig egy ideje már kapható.)

Köszöntem :-){ :D

  >:D >:D >:D

Tiszteletem Darknight Úr!

Van raktáron LeanFX és 9.040.- az ára.

Köszönjünk az észrevételt, javitjuk a hibát.  ;)

2009. Augusztus 05. - 12:00:16
Válasz #2836
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


Myofusion jelenleg nincs a Lurdyban, 2 hét múlva érkezik.

2009. Augusztus 05. - 20:03:05
Válasz #2837
Nem elérhető

doncicco


Lurdynak: van-e Gaspari Myofusion?

Balu kapitány nagyon jó a t-bone steaked! ;-oo-; naponta kb 75 db-ot sütöttem anno az usa-ban. <:-)

Akkor megoszthatnád velünk a megfelelő elkészítési eljárást <:-)

Bors -színes, fehér, fekete - koriander (zúzva), kevés kömény estleg rozmaring rádörzsölve mindkét oldalára, mustárral megkenegetve képezik a pácot. Az így pácolt szeleteket olajba helyezzük olymód, hogy teljesen ellepje.Hűtőbe tesszük. A növendéket szinte azonnal, a vénebbet 5 nap után érdemes az olajból kivenni és jó erőss parázson megsütni. ekkor sozzuk. Akkor az igazi, ha oldalanként 40 mp- 1' közötti időt tölt a tűzön(véres), majd pár percet alufóliába csomagolva pihen, hogy az ízek összeérjenek.. salátával, rizzsel, hajában sült krumplival ****:)))))) aki nem szereti angolosan süsse tovább.

2009. Augusztus 06. - 07:11:10
Válasz #2838
Nem elérhető

FirstLady


az a titka a sütésnek amúgy, hogy gyorsan kérgesre kell sütni a két oldalát, meg a szélét, hogy a húsnedvek ne tudjanak kifolyni belőle a sütés folyamán, és ne legyen belőle cipőtalp... aztán fedő alatt átsütni (legalábbis én jól átsütve szeretem).

Ugye doncicco?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 06. - 10:02:24
Válasz #2839
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Lurdynak: van-e Gaspari Myofusion?

Balu kapitány nagyon jó a t-bone steaked! ;-oo-; naponta kb 75 db-ot sütöttem anno az usa-ban. <:-)

Akkor megoszthatnád velünk a megfelelő elkészítési eljárást <:-)

Bors -színes, fehér, fekete - koriander (zúzva), kevés kömény estleg rozmaring rádörzsölve mindkét oldalára, mustárral megkenegetve képezik a pácot. Az így pácolt szeleteket olajba helyezzük olymód, hogy teljesen ellepje.Hűtőbe tesszük. A növendéket szinte azonnal, a vénebbet 5 nap után érdemes az olajból kivenni és jó erőss parázson megsütni. ekkor sozzuk. Akkor az igazi, ha oldalanként 40 mp- 1' közötti időt tölt a tűzön(véres), majd pár percet alufóliába csomagolva pihen, hogy az ízek összeérjenek.. salátával, rizzsel, hajában sült krumplival ****:)))))) aki nem szereti angolosan süsse tovább.

Az a baj, hogy az itt nálunk beszerezhető marhahús közel sem olyan, mint ami kint van. Az itteniből igazán jó steak-et csinálni nagyon nehéz...vagy nagyon ki kell fogni a húst. De pl. t-bone steak-nek való húst hentestől vagy boltban szinte lehetetlen beszerezni nálunk, mert nem úgy vágják fel a hús részeit.
Lehet rosszul tudom, de valami ilyen rémlik, doncicco biztos tudja, hogy mi a helyzet e téren.  ;-oo-;

2009. Augusztus 06. - 10:33:37
Válasz #2840
Nem elérhető

doncicco


Valóban másként szeletelik itthon. A méretek sem azonosak.. az usa-ban nem csak a testépítők anyagoznak. Rémülten néztek rám amikor borjú májat akartam sütni, emberi fogyasztásra alkalmatlan :-O.

Igen Lady ahogy írod, hirtelen erőss parázson, hogy kéreg képződjön a nedvek benntartása érdekében.

Itthon többnyire növendék rostélyost, hátszint, fehérpecsenyét alkalmanként bélszint sütök, nagyon finomak. ;-oo-;

2009. Augusztus 06. - 12:04:51
Válasz #2841
Nem elérhető

hrcak


Balu!

A lehel téren van egy hentes akinél nagyon szép és finom marha van.

Kérdésem: HEXA ÉS ARIMA VAN NÁLAD?

Köszi a választ!

2009. Augusztus 06. - 12:24:25
Válasz #2842
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!

A lehel téren van egy hentes akinél nagyon szép és finom marha van.

Kérdésem: HEXA ÉS ARIMA VAN NÁLAD?

Köszi a választ!

Köszi az infót!  ;-oo-;

Van mind a kettő, bejössz érte?

2009. Augusztus 06. - 12:31:29
Válasz #2843
Nem elérhető

hrcak


Köszönöm

Holnap megyek csak ma sajnos nem tudok. Pénteken hat körül ott leszek érte ha lesz még  ;-oo-;

2009. Augusztus 06. - 12:32:22
Válasz #2844
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszönöm

Holnap megyek csak ma sajnos nem tudok. Pénteken hat körül ott leszek érte ha lesz még  ;-oo-;

Félre rakom neked...és meglesznek.  ;)

2009. Augusztus 06. - 12:34:52
Válasz #2845
Nem elérhető

hrcak


Hálás köszönetem te egy igazi Úr vagy!  @:-)

2009. Augusztus 06. - 23:36:53
Válasz #2846
Nem elérhető

csaba.r


Csáo Kapitány úr van egy ismerősöm aki szeretne tömegnövelni mivel jelenlegi állapotomat te is látod én nem vagyok othon ebben.
Tudsz nekem valamit mondani hogy milyen proteint ihatna kezdésnek (először csak azt akar venni) ami belefér 12000 ft-ba.
Válaszod köszönöm
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 07. - 08:42:19
Válasz #2847
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csáo Kapitány úr van egy ismerősöm aki szeretne tömegnövelni mivel jelenlegi állapotomat te is látod én nem vagyok othon ebben.
Tudsz nekem valamit mondani hogy milyen proteint ihatna kezdésnek (először csak azt akar venni) ami belefér 12000 ft-ba.
Válaszod köszönöm

Hali!

Én a helyében inkább valami tömegnövelőt választanék. Viszont ha protein és ennyiből szeretne nagyjából kijönni, akkor Elite Whey 2,2kg, ami 12.080.-!
Ha mégis tömegnövelő, akkor pár alternatíva: BSN - TrueMass 14.100.-, MuscleTech - MassTech 10.080.- vagy MHP - UpYourMass 10.600.-

2009. Augusztus 11. - 20:30:38
Válasz #2848
Nem elérhető

Boresz


üdv.

AX-Mass FX mellé mit tudok ajánlani? komplett pack-ra gondoltam

u.i.:nutrex anabol5 régóta nincs a listán,ennek oka van,és alri jw dettó?
köszönöm
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 11. - 20:48:54
Válasz #2849
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
üdv.

AX-Mass FX mellé mit tudok ajánlani? komplett pack-ra gondoltam

u.i.:nutrex anabol5 régóta nincs a listán,ennek oka van,és alri jw dettó?
köszönöm

Hali!

Én vagy HyperdrolX2-t vagy 3-AD-t tennék mellé. Ha a tömeg dominál, akkor 3-AD mindenképp.

Anabol5 nincs egy ideje sajnos, Jungle meg lehet, hogy nem is lesz már.