2024. Szeptember 21. - 20:06:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799480 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Augusztus 31. - 08:28:30
Válasz #1575
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én láttam valahol a neten valami akkora AX kúrát hogy az összes cucca benne volt... Mármint Mass, Hyper,Super, Lean, Trisorb, 3ad
Hm...azért nem szedném be nyakra-főre az összeset,mert ezek sem savanyúcukorkák.
Kíváncsi lennék egy ilyen kúra alatt a tesztoszintre.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Augusztus 31. - 10:47:55
Válasz #1576
Nem elérhető

Kola


Én úgy olvastam több külföldi site-on hogy így szedik:

Mass-Fx
Superdrol-NG
3-AD
Tribosargen

Utókúrában pedig a legtöbben PCT/Hyperdrol X2-t +Lean-FX-et szednek...

Elég durva lehet...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 31. - 10:50:17
Válasz #1577
Nem elérhető

God Vazzeg


Én úgy olvastam több külföldi site-on hogy így szedik:

Mass-Fx
Superdrol-NG
3-AD
Tribosargen

Utókúrában pedig a legtöbben PCT/Hyperdrol X2-t +Lean-FX-et szednek...

Elég durva lehet...

Köszi mindenkinek  /:-)  ;-oo-;

2008. Augusztus 31. - 14:35:43
Válasz #1578
Nem elérhető

doncicco


A hyperdrol x2 önmagában értékelhető eredményt szinte nem hozott, nem így a Jungle W. egyébként külföldi lapokon több helyen is azt atrtják, hogy a 3AD inkább anabolíkus mint androgén és Bad Ass v. Mass Fx mehet mellé.

Anabol 5 önmagában próbálta már valaki?

2008. Augusztus 31. - 17:18:25
Válasz #1579
Nem elérhető

Geronimo


A hyperdrol x2 önmagában értékelhető eredményt szinte nem hozott, nem így a Jungle W. egyébként külföldi lapokon több helyen is azt atrtják, hogy a 3AD inkább anabolíkus mint androgén és Bad Ass v. Mass Fx mehet mellé.

Anabol 5 önmagában próbálta már valaki?

Az Anabol 5 állitólag a Mass Fx-nek felel meg ...  idézet Efitől:"A Nutrex úgy látom lopott egy kicsit innen-onnan és összerakta a saját kis növényi anabolikumát. Ez az Anabol5. Növényi sterolok(sapogeninek) és az AX-től "kölcsönvett" 25R-diol, ami a MassFX fő hatóanyaga."

2008. Augusztus 31. - 17:41:59
Válasz #1580
Nem elérhető

doncicco


Köszi! és a hatás? mert úgy látom az jár jól aki okosan kombinál ezekkel a "szinte hormonokkal"..

2008. Augusztus 31. - 19:09:05
Válasz #1581
Nem elérhető

Geronimo


Köszi! és a hatás? mert úgy látom az jár jól aki okosan kombinál ezekkel a "szinte hormonokkal"..
hmmm....  a hatás??? Amit észrevettem,hogy jobb izom-definiciót , testzsírcsökkenést, minőségibb izomzatot  értem el,de  ezt nem tudom csak az Anabol 5-nek tulajdonitani mivel a 3Ad-el kombináltam amit most Az Advanced Pct követ levezetésnek... :-)->

2008. Augusztus 31. - 21:58:48
Válasz #1582
Nem elérhető

Beda


Tiszteletem!
Minőségi porcerősítőt keresek,ötlet?
Köszönöm!!
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Szeptember 01. - 16:09:05
Válasz #1583
Nem elérhető

doncicco


Köszi Geronimo!

Visszatérek a Jungelhez és v.színű mellé tolok Anabol 5. Valahol ezen az oldalon ha jól emlékszem Darknight tesztelte néhányukat.Véleményéből az derült ki, hogy a Jungelt tartotta leghatásosabbnak.

2008. Szeptember 01. - 22:22:56
Válasz #1584
Nem elérhető

Geronimo


Köszi Geronimo!

Visszatérek a Jungelhez és v.színű mellé tolok Anabol 5. Valahol ezen az oldalon ha jól emlékszem Darknight tesztelte néhányukat.Véleményéből az derült ki, hogy a Jungelt tartotta leghatásosabbnak.

Nálam  a jungle sokkal gyengébb volt mint a Hyperdrol...de tudod,hogy van ez ....

2008. Szeptember 02. - 15:27:31
Válasz #1585
Nem elérhető

doncicco


 /:-) Igen azt hiszem ebben egyet kell értenünk. Majd figyelem az eredményeket aztán leírogatom.

2008. Szeptember 02. - 15:54:23
Válasz #1586
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Ma próbáltam rendelni az extremefit oldalon néhány terméket és egyszerűen nem akart továbblépni a termékek kiválasztása után, nem tudom, hogy másnál előfordult-e már ez a probléma.
Amúgy a rendelésem elküldtem email üzenetben, remélem megérkezik.

2008. Szeptember 02. - 17:36:05
Válasz #1587
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok
Ma próbáltam rendelni az extremefit oldalon néhány terméket és egyszerűen nem akart továbblépni a termékek kiválasztása után, nem tudom, hogy másnál előfordult-e már ez a probléma.
Amúgy a rendelésem elküldtem email üzenetben, remélem megérkezik.
Próbáld meg azt, hogy jelentkezz ki, majd töröld ki a cookie-kat, majd újra jelentkezz be, ha nem sikerül esetleg, akkor küldd el mail-en, vagy csörögj be az üzletbe, vagy írj egy privit kbalunak ;) ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 02. - 20:12:38
Válasz #1588
Nem elérhető

darknight


Köszi Geronimo!

Visszatérek a Jungelhez és v.színű mellé tolok Anabol 5. Valahol ezen az oldalon ha jól emlékszem Darknight tesztelte néhányukat.Véleményéből az derült ki, hogy a Jungelt tartotta leghatásosabbnak.

Nos, mivel említve lettem, csak annyit tennék hozzá a dologhoz, hogy a Jungle Warfare-t a komplett ALRI-stack részeként, a Bad Ass Mass, a Pro-Anabol és a Restore mellett szedtem, részben átfedésben a BAM-el. Így az egyes termékek hatásait nem igazán tudtam elkülöníteni.

Az biztos, hogy a "fejlődést", tömegnövekedést nálam a Jungle indította meg, mivel ez volt az első komponense a stack-nek, és előtte még soha nem használtam ilyen típusú, keményebb kiegészítőt, így ez volt úgymond a katalizátor =/+'... És elég jól reagáltam is a termékre ;D.

De hogy melyik termék mennyit adott hozzá a végső eredményhez, azt biza nem tudnám megmondani. A súly kezdeti gyors megugrása után ergo pl. a BAM nem hozott akkora eredményt, de szerintem minden termék tette a dolgát, a súlynövekedést követte a tömörödés, izolálódás.

A Hyperdrol X2-höz még nem volt szerencsém, de rosszat még nem nagyon hallottam a termékről... ;)

Egy dolgot azonban le kell szögezni ezekkel a termékekkel kapcsolatban: Minden ember más és más, minden ember másképpen reagál ezekre a cuccokra. Van, akinek a Jungle Warfare, valakinek a Hyperdrol X2, és van, akinek a 3-AD jön be... O0 És van, akinek pl. a Halodrol Liquigels...

Sajnos csodaszer nincs, mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy nála mi válik be legjobban...

Szerintem... (Bocs Torony ;-oo-;)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Szeptember 02. - 21:09:40
Válasz #1589
Nem elérhető

The Rock


Üdv Balu! Rövid és tömör leszek! Syntha6, Arson és elite whey 2kg van-é raktáron?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!