2024. Szeptember 21. - 01:02:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 799275 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Június 07. - 17:34:32
Válasz #1350
Nem elérhető

FirstLady


Please  ?:-/
Van valamelyik bp-i boltban valamilyen laktáz enzim kapszula?

(mert most felhúztam magam, ahol eddig tudtam, hogy lehet kapni, ott vettem, de most megkért egy ismerősöm, hogy vegyek neki, elmentem a bótba, és most láttam, hogy az utóbbi fél évben az ára 500 (!) forinttal nőtt, és nem akarok ott venni többet, ha van más lehetőség)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 20:55:21
Válasz #1351
Nem elérhető

miki_nrg


Azt szeretném kérdzeni hogy mi értelme van a Retain box-set nek?
Mivel az ára 22960.

Egy PCT         7900
egy retain       8440
egy rampage   3250

szóval ha külön veszek mindent akkor jóval olcsobb...

2008. Június 09. - 13:48:42
Válasz #1352
Nem elérhető

axell


Hello Efitmaster!

Lenne pár kérdésem...
1.3-AD mikor lesz kapható....már nagyon kipróbálnám
2.3-AD életkorbeli határa????
3.Stack 3-AD + MASS FX MS ...???

 Elöre is köszi!

2008. Június 09. - 14:34:00
Válasz #1353
Nem elérhető

hamiklos


szia Efit!

Az advanced pct dobozán az áll angolul hogy elosztva 3 szemet kell enni, Te mintha vhol azt írtad volna, hogy egyszerre elég bevenni mondjuk este.
 ????...

Thx

2008. Június 09. - 14:39:52
Válasz #1354
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én este nyomtam be a 3szemet semmi gond nem volt! :-oD

2008. Június 09. - 15:02:48
Válasz #1355
Nem elérhető

madinorbi


szia Efit!

Az advanced pct dobozán az áll angolul hogy elosztva 3 szemet kell enni, Te mintha vhol azt írtad volna, hogy egyszerre elég bevenni mondjuk este.
 ????...

Thx
Efit a régi pct re mondta hogy este, az újat elosztva kell !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 09. - 21:42:11
Válasz #1356
Nem elérhető

Boresz


Hali!

MHP T-Bomb II,papír alapján reggel és este 3-3 szemet ír naponta.De kaja előtt,után,( ? ) illetve időben nagyjából mikor? Kelés után egyből vagy fekvés előtt?  ?:-/ aki már próbálta.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 10. - 18:53:46
Válasz #1357
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hali!

MHP T-Bomb II,papír alapján reggel és este 3-3 szemet ír naponta.De kaja előtt,után,( ? ) illetve időben nagyjából mikor? Kelés után egyből vagy fekvés előtt?  ?:-/ aki már próbálta.
Én reggel is este is étkezés előtt vettem be egy tíz percel,nálam működött,olyan volt a libidóm,hogy gyááááááj :-)(-: @-o.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 10. - 23:36:49
Válasz #1358
Nem elérhető

Kris


Gondolkozom ,hogy veszek MHP Up your mass-t es kreatint.

Nem lehet ,hogy jobban jarnek a MHP Dark Matter-el?

2008. Június 10. - 23:53:43
Válasz #1359

B1ll4

Vendég
Kris , ez mind különböző célra használható és különböző összetételű kiegészítő. Vegyél egy vitamin pak-ot , tömegnövelőt pl. az Up your mass tökéletes , gondolom kezdő vagy még , rugdoss meg érte ha nem ... kajádat lődd be és már megy a vastagítás ezerrel .

2008. Június 11. - 08:44:15
Válasz #1360
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gondolkozom ,hogy veszek MHP Up your mass-t es kreatint.

Nem lehet ,hogy jobban jarnek a MHP Dark Matter-el?
Csatlakozom az előttem szólóhoz,nem kell neked Dark Matter,az tulajdonképpen hatóanyag,és elsősorban nem tápanyag,mint az Up Your Mass(persze a Dark Matter-ben is vannak aminosavak).Elsősorban mindig a tápanyagokra költsd a pénzed,ha nem tudsz elég fehérjét fedezni szilárd táplálékokból(szerintem még nem tudnál),és ha ez megvan utána jöhetnek a hatóanyagok(pl.Dark Matter,kreatin,stb.).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 11. - 11:04:03
Válasz #1361
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt szeretném kérdzeni hogy mi értelme van a Retain box-set nek?
Mivel az ára 22960.

Egy PCT         7900
egy retain       8440
egy rampage   3250

szóval ha külön veszek mindent akkor jóval olcsobb...

Retain Box Set azt hiszem már nincs. (még nincs lekapcsolva a webáruházban.)

Az Anabolic Xtreme hónapok óta várja, hogy kijöjjön az új Lean FX, az AX Retain2 pedig full elfogyott náluk is.
Várjuk a Lean FX-et...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Június 11. - 11:06:12
Válasz #1362
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efitmaster!

Lenne pár kérdésem...
1.3-AD mikor lesz kapható....már nagyon kipróbálnám
2.3-AD életkorbeli határa????
3.Stack 3-AD + MASS FX MS ...???

 Elöre is köszi!

Már sokan kérdezték:
1. 3-AD úton van. Volt egy kis admin probléma, de jön.(még kb. 10-15 nap sajnos.)
2. Csak 21 év felett javasolt.
3. Stack leírások hamarosan...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Június 11. - 11:14:20
Válasz #1363
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mostanában ne írjatok privátot nekem, mert nem lesz időm, vagy túl kevés ahhoz, hogy megfelelő választ küldjek...
Kösz azoknak a segítséget, akik válaszolnak a kérdésekre itt a help desk-en, mint pl. Kbalu, Csikó István, madinorbi, Billa, darknight és a többiek! Kösz a támogatást!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Június 11. - 17:54:32
Válasz #1364
Nem elérhető

Rob


Halihó!

Kiváncsi lennék efit és a fórumozók véleményére is. 3. hete diétázom.A kaja belőve.
Kiegészítők amit eddig használtam/használok:
- Dymatize Elite Whey  :-oD
- Nutrex Lipo6X  :--:
- MHP Glutamin-SR  :-oD

Az lenne a kérdésem,hogy mivel lehetne mégjobbá tenni a ditétát? Ahogy olvasgattam a fórumot nagyon sok variáció felmerült. Nem tudok dönteni. Személy szerint gondoltam AX-Hyperdrol X2-re + Muscletech - Aplodan vagy Leukic. Másik variáció:MHP - T-bomb II + A-bomb.
Melyik " stack" jobb az izomtömeg megtartásához? Ezeket mennyi ideig érdemes szedni és hogy? Egyszerre vagy külön-külön?
Sorry ha nagy *aszságot kérdeztem,de a kreatinnál még nem használtam " erősebb " kiegészítőt ;D  ?:-/

Köszönöm előre is a segítséget! :-):-)::

Üdv. Rob
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D