2024. Június 29. - 00:09:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784820 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Április 22. - 22:23:09
Válasz #1170
Nem elérhető

Geronimo


Mindenki úgy ír, ahogy jólesik neki.  #:-) Ez egy szabad fórum. Az abszolút moralistákat meg csókoltatom. :-!!!


ViCtor

Pffffffffffff. Victoorka úgy únlak mint a  tejbegrízt  o--O

2008. Április 22. - 22:37:46
Válasz #1171
Nem elérhető

ViCtor


Jobb is, ha váltasz.  ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 22:48:40
Válasz #1172
Nem elérhető

hopika


Még,ha nem is a legegyszerűbben fejezte is ki ViC bátyánk a dolgot,de a Dessert télleg nagyon finom és eteti magát.As like the Musclemilk!!!
Legközelebb kipróbálom együtt a 2-t... /7% :-oD :-oD :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 22. - 22:58:15
Válasz #1173
Nem elérhető

hopika


Majdnem off:csinálhatnának valami olyan energiaitalt mondjuk,mint a SecretOne Lemon Ice...minden este ez várom,hogy leguríthassam végre... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 10:27:27
Válasz #1174
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nos akkor tisztázom kicsit, mi történt a BSN - dessert proteinnel. :D

Kb. 3 éve, mikor kijött a dessert protein, akkor kb. 1 kilós volt. Azután 8 hónapig ez így is maradt és megszüntették, kihozták ezt az új csomagolású 630gr-os dobozt. Az aki az áruházunkban(www.extremefit.hu) kicserélte a termék képét, már nem figyelt arra, hogy a Dessert mérete is megváltozott és azt is ki kell javítani. A bodybuilding.hu áruház adminja pedig ezt másolta le. Ezért van a rossz adag mennyiség még mindig fenn.(Még ma kijavítjuk, ha minden jól megy.)
Az adminisztrátorokat még ma kivégezzük szegényeket, mert ekkora felfordulást csináltak.  :-/-  :D
 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 23. - 20:37:12
Válasz #1175

Bandi

Vendég
Sziasztok!

Haverom vett Superdrol ng-t,és mellé PCT-t.
Az lenne a kérdés,hogy a pct-t mikor kell bekapcsolni a kúrába?Vagy egyből kell azt is szedni?

Köszi a válaszokat!

2008. Április 23. - 20:38:42
Válasz #1176
Nem elérhető

blade


Nos akkor tisztázom kicsit, mi történt a BSN - dessert proteinnel. :D

Kb. 3 éve, mikor kijött a dessert protein, akkor kb. 1 kilós volt. Azután 8 hónapig ez így is maradt és megszüntették, kihozták ezt az új csomagolású 630gr-os dobozt. Az aki az áruházunkban(www.extremefit.hu) kicserélte a termék képét, már nem figyelt arra, hogy a Dessert mérete is megváltozott és azt is ki kell javítani. A bodybuilding.hu áruház adminja pedig ezt másolta le. Ezért van a rossz adag mennyiség még mindig fenn.(Még ma kijavítjuk, ha minden jól megy.)
Az adminisztrátorokat még ma kivégezzük szegényeket, mert ekkora felfordulást csináltak.  :-/-  :D
 
Łł= Łł= Łł=
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 23. - 20:59:53
Válasz #1177
Nem elérhető

NaturalBoy


Sziasztok!

Haverom vett Superdrol ng-t,és mellé PCT-t.
Az lenne a kérdés,hogy a pct-t mikor kell bekapcsolni a kúrába?Vagy egyből kell azt is szedni?

Köszi a válaszokat!

a Superdrol ng.-t végig kell szedni és amikor lejössz róla azaz ha elfogyott akkor kell a PCT-t hogy a saját hormontermelés visszaáljon,amikor hirtelen elfogy a Superdrol.Egyébként az Extremefit.hu-n le van írva hogy egy 4 hetes superdrol ng. kúrát egy 4 hetes PCt kövessen szintén négy hétig mert tipikusan ennyi idő kell hogy visszaállítsa a hormontermelést.

2008. Április 23. - 21:54:45
Válasz #1178

Bandi

Vendég
Köszi ;-oo-;

2008. Április 23. - 22:04:38
Válasz #1179
Nem elérhető

madinorbi


Ha valakinek van összehasonlítási alapja Altered state, nanox9, vagy más de csakis kifejezetten tablettás "durrongatóval" kapcsolatban szívesen várnék véleményeket melyik a legkomolyabb? plazma mellé kellene mert ugye azt nem lehet naponta !!! Kössz !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 23. - 22:19:27
Válasz #1180
Nem elérhető

hopika


Sztem nem kall a Plasma mellé semmi-ha az nem jön be,akkor semmi!(saját vélemény×szerk.)
Az,hogy 2 naponta tolod nem vesz el semmit a hatásából és gondolom nem edzel heti hét napot... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 22:21:39
Válasz #1181
Nem elérhető

ViCtor


:angry:  ez nem jó játék

 (:-) endre66  (:-)  NYERTÉL  :-)!
Nem akarom Off-olni a fórumot, de amit ígérek, azt betartom! Kedves 'endre66', te nyertél! Te voltál egyedül az, aki volt olyan jófej, hogy részt vett a játékban, - még sorsolni sem kellett, ugyanis nem volt több résztvevő - ráadásúl helyesen tippeltél!  Łł= Ezért az általam felajánlott - 1 doboz, általad választott ízű Lean Dessert Protein - nyereményt átveheted személyesen a Lurdy-ban az eladóktól.  ;)  Egészségedre! A nyereményt mindenképpen fogadd el, mert már le van tisztázva Efitékkel! A többiek meg bánhatják... :-\

 :-!!!


ViCtor
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 23. - 23:25:58
Válasz #1182
Nem elérhető

AtisFace


 :-<Ez nem éri én is találtam hiányzó smile-t! :-Đ
Szóval akkor én is kapok Dessertet?
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Április 23. - 23:40:00
Válasz #1183
Nem elérhető

ViCtor


Nos, akkor én csesztem el,mert kettő hiányzott, és te ugye megtaláltad az egyiket, azután módosítottam. és rajtolt a game  újra

 :-!!!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 24. - 11:28:36
Válasz #1184
Nem elérhető

ViCtor


Efit!
Mikor lesz a boltban abból a finom Dymatize folyékony aminonól?
köszi, üdv.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.