2024. Július 01. - 04:19:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784939 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Április 22. - 08:09:26
Válasz #1140
Nem elérhető

miki_nrg


A Dessert 630gr nem 1kg

2008. Április 22. - 08:33:08
Válasz #1141
Nem elérhető

ViCtor


Mhhhhh, Dezze, Dizza, Desszheee, YEAHHH, Fasztikám, szerezd be tesó a Dezit. Banános pl. Roni kedvence! (banana + fahéjas tekk a beszt)  ;)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 09:45:37
Válasz #1142
Nem elérhető

darknight



Üdv Efit O0!

Villámkérdés: az MHP-Dark Matter milyen ízben kapható Nálatok (Blue Raspberry vagy Fruit Punch)?

Thanks.

      >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 22. - 12:38:00
Válasz #1143
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Üdv Efit O0!

Villámkérdés: az MHP-Dark Matter milyen ízben kapható Nálatok (Blue Raspberry vagy Fruit Punch)?

Thanks.

      >:D >:D >:D

szerintem mindkettőben.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 22. - 12:40:29
Válasz #1144
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia!  Nagyon fáj a fejem...
A superdroll ng befejezése miatt van?  vagy a special tactics-ot nem bírom..... ????...
Ma fáj rettenetesen. (sosem szokott fájni)
A superdroll tegnap fogyott el. Ma meg a special tacticot kezdtem el szedni (2x2).
Köszönöm a segítséget...


Lalika,

Lehet, hogy a special tactics okozza, de ahogy tudom te még vagy 8 másik lósz...rt is szedsz, így viszont már csak uri geller tudná megmondani a távolból, mi okozza a fejfájásod...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 22. - 12:43:35
Válasz #1145
Nem elérhető

ViCtor


Mr Efit! Azért fáj Lalikánk feje, mert nem írtál neki időben!
Döntsük el, ki kapja most a minuszt. Te, Lalika, Én vagy ...mondjuk Hopika :D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 12:51:46
Válasz #1146
Nem elérhető

hopika


Mr Efit! Azért fáj Lalikánk feje, mert nem írtál neki időben!
Döntsük el, ki kapja most a minuszt. Te, Lalika, Én vagy ...mondjuk Hopika :D

Viki! Ráderesztem az ukrán-gárdát!!! 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 22. - 13:12:42
Válasz #1147
Nem elérhető

darknight



Üdv Efit O0!

Villámkérdés: az MHP-Dark Matter milyen ízben kapható Nálatok (Blue Raspberry vagy Fruit Punch)?

Thanks.

      >:D >:D >:D

szerintem mindkettőben.

Gut, gut... O0

Az ilyet nagyon szeretjük... ;D ;D ;D

                   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 22. - 16:06:38
Válasz #1148
Nem elérhető

sany80


Hello!
Mivel tudnam helyetesiteni Pct es a Retain-t?Mar ket napja elfogyot a Superdrol de meg nem ert ide a Pct es a Retain szoval most olyant kelene keresek amit boltba kapok. Nagy baj ha csak kesob kezdem el szedni?Mert az a rohat Fedex elkeverte a csomagomat mar mult het Hetfon megrendeltem es meg mindig nincs itt.
Elore is kosz!

2008. Április 22. - 17:06:54
Válasz #1149
Nem elérhető

fastor


A Dessert 630gr nem 1kg
BSN - Lean Dessert Protein
Tápérték     
Ajánlott adagolás: 1 púpozott kanál (~35g)   
Kiszerelés: 30 adag

30*35=1050 :-X
mostakkorhogyvanez? :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 22. - 17:18:09
Válasz #1150
Nem elérhető

ViCtor


Faszikám  8), hol olvastál 30 adagról, kis álmodban éccaka? A kis köcsögös LEAN D. csak 18 adagos (Servings Per Container: 18) És mennyi 35x18~=...?  8)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 17:29:01
Válasz #1151
Nem elérhető

ViCtor


Fasty, nálam a LEAN D. elfogyott egy hosszú 7vége alatt, P(du)-S-V-H(de)... Am., megéri, egyik legjobb orális  :-)- kielégülés mindkét nem számára. Hehe! Komolyan jó...mármint a cucc!  :-\ :-* :P ::) ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 17:33:24
Válasz #1152
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 17:52:39
Válasz #1153
Nem elérhető

ViCtor


   :-!!! :) ;) :D ;D :( :o 8) ????... ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'( >:D O0 o:) d:) ˝=/ :-/-- Łł= /7% ))=/ =/+' !+"% :-/- :--: :-Đ :-/-(-:  :-/] :-< <:-) :-OO ?:-/ :-O ?:-) (:-) {-) :-)- :-)-> 8-) :-)! :-p <3! &5* :-! :-} :-):-):: :---- /:-) [:-o] #:-) :-){ :-)(-: 8-} --) :-)o-: 0o0o0 :-oD @:-) ;-oo-; @-o o--O
(update :P)

Nem semmi, hogy ez a HELP DESK fórum, mekkora látogatottságot ért el a többi fórumhoz képest. Vezető szerepet tölt be születése óta. Hehe. Aranyos ez az egész.


Első 10 fiú szülött, aki kitalálja, hogy a fentebb felsorolt 'szmájlik' közül, melyik hiányzik, azok között kisorsolok valami meglepit a fórum (több mint) fél éves szülinapja alkalmából, amit átvehet a szerencsés az Efit boltban.  @:-)
ui feltételek még születhetnek  8-)

 :-):-):: CELEB  :-):-)::
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 22. - 17:57:56
Válasz #1154
Nem elérhető

AtisFace


Egyértelmű, hogy a  --) hiányzik!  :-OO
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!