2024. Szeptember 28. - 21:24:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 382842 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 22. - 23:31:36
Válasz #1470
Nem elérhető

Yeti


Az első 4 kérdést olvassátok el.Szerintem elég jó kis kérdések ;D http://www.fitway.hu/index.php?module=f_d&pid=32

 ****:))) ****:))) ;D
Ez egy kabaréba  elmegy máshova nem .....
Én amjdnem kiestem a székből mikor olvastam ;D
Nem létezik... ****:))) ****:))) ****:)))
Ilyen nincs...  ****:))) ****:))) ****:)))
De mégis van  @-o  ****:)))
Tipikus esete a Taigetoszi gyermekeknek.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 22. - 23:37:55
Válasz #1471
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. November 15. - 16:25:25
Válasz #1472
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 15. - 16:34:08
Válasz #1473
Nem elérhető

atleeta


http://www.youtube.com/watch?v=KG9Vkav1k_0 de nagy király pffffff  Łł=
Hatalmas sportolói teljesítmény kell hozzá. :-\ Az ilyen emberek amúgy nem veszik észre magukon, hogy ez gáz?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 15. - 17:10:50
Válasz #1474
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 15. - 17:13:43
Válasz #1475
Nem elérhető

Yeti


Itt a mentora is:

http://www.youtube.com/watch?v=LWTA7VjI8pA&feature=related :D
Ez meg mi a gecc...???  :-O Nagy az Isten állatkertje! És már megint nyitva maradt a kapuja...
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 15. - 23:03:12
Válasz #1476
Nem elérhető

rr


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!

2009. November 15. - 23:12:51
Válasz #1477
Nem elérhető

Jordan


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!


Nem vagyok biztos benne hogy o szanalmas. Arra gondolok, hogy lehet hogy valaki(ik) elhitettek vele, hogy o bizony kurvajol nez ki, es neki a versenyen a helye.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 15. - 23:14:26
Válasz #1478
Nem elérhető

Gabe


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!


Nem vagyok biztos benne hogy o szanalmas. Arra gondolok, hogy lehet hogy valaki(ik) elhitettek vele, hogy o bizony kurvajol nez ki, es neki a versenyen a helye.
És a tükör nem mondott neki semmit?  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 15. - 23:16:05
Válasz #1479
Nem elérhető

rr


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!


Nem vagyok biztos benne hogy o szanalmas. Arra gondolok, hogy lehet hogy valaki(ik) elhitettek vele, hogy o bizony kurvajol nez ki, es neki a versenyen a helye.
És a tükör nem mondott neki semmit?  ::)
A tükör is azt mondta,hogy igenis ő fasza formában van!!

2009. November 15. - 23:23:14
Válasz #1480
Nem elérhető

Jordan


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!


Nem vagyok biztos benne hogy o szanalmas. Arra gondolok, hogy lehet hogy valaki(ik) elhitettek vele, hogy o bizony kurvajol nez ki, es neki a versenyen a helye.
És a tükör nem mondott neki semmit?  ::)

Par eve volt valami Jozsi a superbodyn, "feher boleny", vele pl sikerult ezt elhitetni. Masok beszeltek ra hogy milyen brutalis. Az ember, ha agyilag minden rendben van, nem tenne ki magat ilyen megalaztatasnak, nem?  :)
 Ja, es a boleny bajnok is lett, mert senki mas nem volt a kategoriajaban  ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 15. - 23:51:16
Válasz #1481
Nem elérhető

fastor


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!


Nem vagyok biztos benne hogy o szanalmas. Arra gondolok, hogy lehet hogy valaki(ik) elhitettek vele, hogy o bizony kurvajol nez ki, es neki a versenyen a helye.
És a tükör nem mondott neki semmit?  ::)

Par eve volt valami Jozsi a superbodyn, "feher boleny", vele pl sikerult ezt elhitetni. Masok beszeltek ra hogy milyen brutalis. Az ember, ha agyilag minden rendben van, nem tenne ki magat ilyen megalaztatasnak, nem?  :)
 Ja, es a boleny bajnok is lett, mert senki mas nem volt a kategoriajaban  ****:))))))
hú, a pózkirályról beszélsz?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 16. - 00:47:16
Válasz #1482
Nem elérhető

csaba.r


Akkor nekem is ott a helyem   ****:)))
Már csak azt kell elhitetnem magammal hogy szép vagyok.

Gabe: lehet hogy valami vidámparki tükre van.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 16. - 08:03:00
Válasz #1483
Nem elérhető

L


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!


Nem vagyok biztos benne hogy o szanalmas. Arra gondolok, hogy lehet hogy valaki(ik) elhitettek vele, hogy o bizony kurvajol nez ki, es neki a versenyen a helye.
És a tükör nem mondott neki semmit?  ::)

Par eve volt valami Jozsi a superbodyn, "feher boleny", vele pl sikerult ezt elhitetni. Masok beszeltek ra hogy milyen brutalis. Az ember, ha agyilag minden rendben van, nem tenne ki magat ilyen megalaztatasnak, nem?  :)
 Ja, es a boleny bajnok is lett, mert senki mas nem volt a kategoriajaban  ****:))))))

Siklósi "Incredible" József  :)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. November 16. - 10:23:03
Válasz #1484
Nem elérhető

Yeti


Ez jobb mint az ogre a tisza kupán!  :-!
Igazi  (:-)
Akkor erre a figurára gondoltál, mikor beszéltünk... Bekullantok, ez... ezzz....  ****:)))
Jövőre így már én is indulok!  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."