2024. Szeptember 23. - 15:26:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429441 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

2008. Október 13. - 21:28:23
Válasz #165
Nem elérhető

Maszat


Most kezdtem el olvasgatni a fórumot,de ez a egész comment hatalmasat üt,de ez a rész a legveszélyesebb:DDDD

"Amikor a kúra végefelé értem feloldott ez a szorongás.Minden ment mint régen éreztem a tekintélyt a méretek miatt a palik elnéztek a buszon ha rájuknéztem stb.Azthittem én vagyok a jani a telepen."




baszdmeg ezt hol olvastad?:D:DD
ezen és is besírtam:D:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Október 16. - 14:22:09
Válasz #166
Nem elérhető

Dj Pleace


hellosztok!Naposim kúra mellé akarok szedni 100szem winstrolt izom megtartónak hány szem naposim után kezdjem szedni a winstrolt vagy nem is érdemes mellé szedni? ????... ?:-/
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Október 16. - 14:29:58
Válasz #167
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 16. - 14:44:57
Válasz #168
Nem elérhető

Dj Pleace


**:))))*
akkor már meg se kérdezem, hogy jobb lenne-e ANDRIOLal kombinálni.....( ????...)!
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Október 16. - 14:57:29
Válasz #169

B1ll4

Vendég
Ilyenkor már nem is számít az Augmentin mi ?  8-)

2008. Október 16. - 15:00:33
Válasz #170
Nem elérhető

FirstLady


Ti olyanok vagytok, hát szegény dj :D
amúgy ha senki nem reagálna rá, valszeg nem küldözgetne h*lyeségeket... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 16. - 15:01:54
Válasz #171
Nem elérhető

hopika


Ti olyanok vagytok, hát szegény dj :D
amúgy ha senki nem reagálna rá, valszeg nem küldözgetne h*lyeségeket... ;)

Kedves Elsőasszonyunk!

Írtam a moderátoroknak topikba...
 :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 16. - 15:06:46
Válasz #172
Nem elérhető

hopika


**:))))*
akkor már meg se kérdezem, hogy jobb lenne-e ANDRIOLal kombinálni.....( ????...)!

Most úgy komolyan:hogyan jött ide az Andriol?
Spec.én szerettem anno-de nem is olcsó és nincs is akkora nagy hatása.
Naposim mellé Andriol,az olyan mintha tecso-s(direkt írtam így) zsemlével ennéd a füstölt lazacot...Sztem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 16. - 15:21:22
Válasz #173
Nem elérhető

Dj Pleace


**:))))*
akkor már meg se kérdezem, hogy jobb lenne-e ANDRIOLal kombinálni.....( ????...)!

Most úgy komolyan:hogyan jött ide az Andriol?
Spec.én szerettem anno-de nem is olcsó és nincs is akkora nagy hatása.
Naposim mellé Andriol,az olyan mintha tecso-s(direkt írtam így) zsemlével ennéd a füstölt lazacot...Sztem.
ok akkol csak napo meg ALRI-BAD ASS MASS vagy AnabolicXtreme - MassFX szedek kúra után pedig Anabolic Extreme PCT+MHP Glutamin S napi 25gral és jó lessz:D:)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Október 16. - 15:51:39
Válasz #174
Nem elérhető

Dj Pleace


**:))))*
akkor már meg se kérdezem, hogy jobb lenne-e ANDRIOLal kombinálni.....( ????...)!

Most úgy komolyan:hogyan jött ide az Andriol?
Spec.én szerettem anno-de nem is olcsó és nincs is akkora nagy hatása.
Naposim mellé Andriol,az olyan mintha tecso-s(direkt írtam így) zsemlével ennéd a füstölt lazacot...Sztem.
akkor csak napo meg  ALRI-BAD ASS MASS vagy az AnabolicXtreme - MassFXet szedem mellé kúra után pedig Anabolic Extreme PCT meg MHP Glutamin Sr 25 grával:D:)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Október 16. - 15:51:39
Válasz #175
Nem elérhető

Dj Pleace


Ilyenkor már nem is számít az Augmentin mi ?  8-)
nem mert az augmentin nem nyúl a hormonháztartáshoz:)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. December 12. - 09:53:42
Válasz #176
Nem elérhető

bejeweled


Ahelyett, hogy egymást fikázzátok, inkább írjatok értelmes dolgokat, mert nem láttam túl sok értelmes bejegyzést.Aki meg azt irt, az meg szét lett fikázva, ennek ellenére a sok "okos " hozzáértő nem ir normális válaszokat a kérdésekre.
Engem is érdekelne, minden a winstrolról.
Én csak magában akarom nyomni.Persze fehérjét szedek majd mellé.
Van értelme magában, vagy mindenképpen kell mellé még valami más.Májvédőt szedjek hozzá?Mennyire roncsolja a szuris a májat?

2008. December 12. - 11:24:14
Válasz #177
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ahelyett, hogy egymást fikázzátok, inkább írjatok értelmes dolgokat, mert nem láttam túl sok értelmes bejegyzést.Aki meg azt irt, az meg szét lett fikázva, ennek ellenére a sok "okos " hozzáértő nem ir normális válaszokat a kérdésekre.
Engem is érdekelne, minden a winstrolról.
Én csak magában akarom nyomni.Persze fehérjét szedek majd mellé.
Van értelme magában, vagy mindenképpen kell mellé még valami más.Májvédőt szedjek hozzá?Mennyire roncsolja a szuris a májat? ****:)))))) [javascript:void(0);:-o]

Ha végigolvastad volna a rovatot rájönnél,hogy a Winstrol mekkora pénzkidobás magában.A 17alfa-alkilált(tablettás)szteroidok sem ezen a szinten terhelik le a májat,mint ahogy te nyomnád. :-/-(-:
Még ha jó lenne a táplálkozásod,és elég fehérjét vinnél be,sem érnél el vele nagy eredmény,mert önmagában gyenge készítmény(magában csak nők szokták szedni,mert nagyon gyengén androgén).Megfelelő kajálás+fehérje mellé még magában a Mass FX2 is többet produkál nála,és levezetned sem nagyon kellene.
Úgyhogy inkább olvassátok a rovatokat az elejétől GRRRRRR....... :-Đ.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. December 12. - 17:58:57
Válasz #178
Nem elérhető

Gabe


Mennyire roncsolja a szuris a májat?
Józan paraszti ésszel gondolkodva nem kerül a gyomorba (mivel nem szájon át veszed be)
és az ottani szervek egyikébe sem közvetlenül, tehát közvetve maximum kismértékben.
De majd szakértők pontosítanak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 12. - 18:36:37
Válasz #179
Nem elérhető

Maszat


a stanozolol 1 tipikus májtoxikus anyag,nem a gyomorból hanem a véráramból kerül a májba.igen meg tudja borítani a hdl-ldl arányt,ezt olyan embert írta 1 fórumra aki versenyre való felkészülésében alkalmazta magába és elment vérvételre.nem ismerem közvetlenül az embert de a hozzászólásaiból ítélve nem 1 tajparaszt tudatlan.Ha ő hazudik akkor én is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26