2024. Szeptember 23. - 15:24:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429439 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2008. Augusztus 07. - 23:03:16
Válasz #150
Nem elérhető

Sly


A Winstrol a TESCO-ban a legolcsobb....
 ))=/

2008. Augusztus 07. - 23:41:07
Válasz #151
Nem elérhető

L


Hello

 mit szoltok ahoz hogy edzés ellöt 1dl fóró kacsazsirt kell inni és olyan eröt ad amilyet 1 kox sem :D na jó ez is csak poén de ki tudja lehet müködik! :D :D :-O

A hideg kacsazsírtól ne várj semmit...a forróóó...az az igazi animal... :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 11. - 19:37:22
Válasz #152
Nem elérhető

bmatee89


Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy a winstroll körülbelül mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből- ? Egy felvételi miatt lenne fontos (rendőrségi főiskola)...és lehetséges e hogy egy ilyen felvételinél kimutatják? mert tudtom szerint a sima vérvizsgálat semmit nem mutat, legfeljebb kisebb májfunkció eltérést...
Előre is köszi.
Üdv

2008. Augusztus 11. - 19:42:22
Válasz #153

Torony

Vendég
nem mutatja ki, nem tesztelnek anabolikumra. Ha viszont a koleszterinedet megborította kicsit, azt mutathatja. Meg a májenzimet, ha szemestakarmány volt. Mondd, hogy valami tüszős torokizéd volt és antibiotikum meg paracetamol miatt magasabb a májenzim.

2008. Augusztus 11. - 20:49:27
Válasz #154
Nem elérhető

George


Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy a winstroll körülbelül mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből- ? Egy felvételi miatt lenne fontos (rendőrségi főiskola)...és lehetséges e hogy egy ilyen felvételinél kimutatják? mert tudtom szerint a sima vérvizsgálat semmit nem mutat, legfeljebb kisebb májfunkció eltérést...
Előre is köszi.
Üdv
Ha tudnád milyen srácokkal felvételiztem a katonai főiskolára :D Komplett gyógyszertár volt kb 10-12 ember, simán felvették őket ;) Ott is volt vér, vizelet, meg minden amit akarsz ;D

2008. Augusztus 12. - 19:24:32
Válasz #155
Nem elérhető

tomi


2 hónap
Up the dose, lift the most!

2008. Szeptember 12. - 17:31:55
Válasz #156
Nem elérhető

GyMiki


Most kezdtem el olvasgatni a fórumot,de ez a egész comment hatalmasat üt,de ez a rész a legveszélyesebb:DDDD

"Amikor a kúra végefelé értem feloldott ez a szorongás.Minden ment mint régen éreztem a tekintélyt a méretek miatt a palik elnéztek a buszon ha rájuknéztem stb.Azthittem én vagyok a jani a telepen."

2008. Szeptember 25. - 22:39:26
Válasz #157
Nem elérhető

dechatlon


Sziasztok!
Segitséget kérnék tőletek,Én egy 23 éves 190 cm  87kg -os srác vagyok,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan is kellene szedni ezt a winstrol(tabletta )nevezetű szerecskét ?:-/    :laugh:mennyit ,meddig?

A válaszokat előre is köszönöm :-)(-:

2008. Október 11. - 20:01:45
Válasz #158
Nem elérhető

player


Sziasztok!
Segitséget kérnék tőletek,Én egy 23 éves 190 cm  87kg -os srác vagyok,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan is kellene szedni ezt a winstrol(tabletta )nevezetű szerecskét ?:-/    :laugh:mennyit ,meddig?

A válaszokat előre is köszönöm :-)(-:

25-50mg naponta elég,de kombinálni érdemes(kell is),és figyelj a koleszterinedre!!

2008. Október 12. - 12:13:26
Válasz #159
Nem elérhető

Wolf


Sziasztok !
A winstrol 2mg-os zambon(rózsaszínű) tablettáról érdekelne infó ?:-/
A doboza eredetinek tűnik de amikor kinyomom a levélből nagyon könnyen összetörik2-4 db-ra szerintetek kamu a cucc?

2008. Október 12. - 12:53:40
Válasz #160
Nem elérhető

player


Sziasztok !
A winstrol 2mg-os zambon(rózsaszínű) tablettáról érdekelne infó ?:-/
A doboza eredetinek tűnik de amikor kinyomom a levélből nagyon könnyen összetörik2-4 db-ra szerintetek kamu a cucc?


vmi szar lehet

2008. Október 12. - 15:16:23
Válasz #161
Nem elérhető

Wolf


A kamu cuccokba nincs is benn a hatóanyag  :angry: ?

2008. Október 12. - 15:29:33
Válasz #162
Nem elérhető

Cressler


A kamu cuccokba nincs is benn a hatóanyag  :angry: ?

Vagy van benne csak kevesebb vagy valami olcsóbb más hatóanyag van benne vagy valami teljesen más vagy nincs benne semmi vagy ... vagy.... vagy.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 12. - 16:24:25
Válasz #163
Nem elérhető

player


A kamu cuccokba nincs is benn a hatóanyag  :angry: ?


Sztem egy Zambon szintű gyár nem követ el egy ilyen piti hibát ,hogy szétesnek a tablettái...
Amúgy nem járt le 6 éve? ;D

2008. Október 12. - 16:53:34
Válasz #164
Nem elérhető

Wolf