2024. Szeptember 23. - 17:30:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429468 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Június 07. - 12:34:13
Válasz #135
Nem elérhető

George


ok
köszi a jó tanácsot de sajna nem erre voltam kíváncsi!!4
tudsz érdemlegest is irní??? van tapasztalatod??? az érdkelne

A winstroltól nem fogsz lefogyni, de ezt már leírták mások is. Első diétának talán alapozz a kajára, meg jó sok kiegészítőre: bcaa, glutamin, jó minőségű fehérje, meg igen erősen ajánlom a Plasmajetet, mert vízhajtó hatású, durva bedurranást okoz, és még a műszer is merev lesz tőle, ha akarod ha nem. Egy jó diétával meg ezekkel sokkal előrébb lennél mint a winstrollal.

2008. Június 07. - 13:02:47
Válasz #136
Nem elérhető

FirstLady


Tőlem megkapod a választ, amire vágysz: :D
A winstrol a legjobb, nincs is annál jobb, szálkás leszel, edzeni se kell, mekdonácon élhetsz, de úgy fogsz kinézni, mint a legjobb testépítők, még barnító se kell, a farkad is nőni fog, igazi Adonisszá változtat, és tapadni fognak rád a nők a strandon ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D




...persze az most mellékes, hogy ez nem igaz, de úgyis ezt szeretné hallani mindenki az ilyen kérdésekre :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 13:34:21
Válasz #137

B1ll4

Vendég
Nah a vanília világ feltámad most lelkes emberünkben remélem újra !  :-!

2008. Június 07. - 14:32:09
Válasz #138
Nem elérhető

sasa


Na akkor ezt a winstrolt én is kipróbálom, hátha tapadnak rám a csajok a strandon. Most úgy is szalma vagyok.
Ilyen szar időben is tapadnak, vagy ez időjárás függő?
Mert ugye nem szeretném fölöslegesen szurogatni magam. ????...

2008. Június 07. - 14:45:44
Válasz #139
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tőlem megkapod a választ, amire vágysz: :D
A winstrol a legjobb, nincs is annál jobb, szálkás leszel, edzeni se kell, mekdonácon élhetsz, de úgy fogsz kinézni, mint a legjobb testépítők, még barnító se kell, a farkad is nőni fog, igazi Adonisszá változtat, és tapadni fognak rád a nők a strandon ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hűűűű!!!!  :-O

Akkor ilyet veszek jó sokat!!!






 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 07. - 16:03:04
Válasz #140
Nem elérhető

FirstLady


Na akkor ezt a winstrolt én is kipróbálom, hátha tapadnak rám a csajok a strandon. Most úgy is szalma vagyok.
Ilyen szar időben is tapadnak, vagy ez időjárás függő?
Mert ugye nem szeretném fölöslegesen szurogatni magam. ????...
Igazából a nap hatása rásíegít, szóval esőben vagy a dupláját kell szúrni, és akkor tapadnak a nők, de monnyuk esőbe hülyeség strandra menni, vagy pedig esőben hagyd ki, mert úccse mész strandra @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Hát Steve, én a helyedben azért egyeztetnék Lindával, hogy elenged-e úgy strandra, hogy nőkkel a hátadon érsz haza @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 19:02:28
Válasz #141
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát Steve, én a helyedben azért egyeztetnék Lindával, hogy elenged-e úgy strandra, hogy nőkkel a hátadon érsz haza @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mi az hogy a hátamon...?  ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 07. - 19:12:51
Válasz #142
Nem elérhető

sasa


Lady!
Nem tudtad, hogy Steve elől hordja a fegyvert?

2008. Június 07. - 19:26:44
Válasz #143
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Winstrol kuka,Hyperdrol2,Stimulant-x,Glutamin,fehérje,kis diéta,kardió,aztán láss csodát,lement a bél.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 07. - 19:34:18
Válasz #144

B1ll4

Vendég
Csikó István vazze miért beszélsz butaságokat , az új fajta winstrolban van ilyen agy-izom kapcsolat , te tudod szabályozni a fogyás mértékét ... Lemész a partra ha nem is vagy csúcsformában elbújsz valamelyik fánál , beszúrsz pár adaggal és erősen koncentrálni kell akár Uri Gellertől is el lehet sajátítatni a dolgot , fontos továbbá a felszívódás érdekében mákos lecsóval és lekváros pacallal leöblíteni mert tovább tart a felszívódása , de ha már nem tetszik a szuri verzió a tabira meg finnyás az illető akkor van már orális folyadék is , boleroval nyáron ajánlott ice teással belekevered egy kis vízbe és jöhet hozzá a wini , felcsapod a kupakot beleborítod , ráz , iszik ... nincs benne cukor hellóóóóóóóóóó !

2008. Június 07. - 19:36:36
Válasz #145
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csikó István vazze miért beszélsz butaságokat , az új fajta winstrolban van ilyen agy-izom kapcsolat , te tudod szabályozni a fogyás mértékét ... Lemész a partra ha nem is vagy csúcsformában elbújsz valamelyik fánál , beszúrsz pár adaggal és erősen koncentrálni kell akár Uri Gellertől is el lehet sajátítatni a dolgot , fontos továbbá a felszívódás érdekében mákos lecsóval és lekváros pacallal leöblíteni mert tovább tart a felszívódása , de ha már nem tetszik a szuri verzió a tabira meg finnyás az illető akkor van már orális folyadék is , boleroval nyáron ajánlott ice teással belekevered egy kis vízbe és jöhet hozzá a wini , felcsapod a kupakot beleborítod , ráz , iszik ... nincs benne cukor hellóóóóóóóóóó !
:-O

Ezt nem tudtam,akkor Wini-t akarok én is gyorsan......most,most,most....... ;D ;D ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 07. - 19:39:04
Válasz #146
Nem elérhető

FirstLady


Hát Steve, én a helyedben azért egyeztetnék Lindával, hogy elenged-e úgy strandra, hogy nőkkel a hátadon érsz haza @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mi az hogy a hátamon...?  ::) ;D
Hát én a többire nem is mertem gondolni ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
...főleg úgy nem, hogy Linda beleegyezne ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Billának igaza van, tényleg így kell, semmi kardió, meg ien fasságok, azt csak a versenyzők találták ki, hogy asziggyük nehéz dolguk van @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 19:47:41
Válasz #147
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
... nincs benne cukor hellóóóóóóóóóó !

 Łł= +

2008. Június 09. - 23:09:14
Válasz #148
Nem elérhető

mohunt


Hello

Tiszteletem mindenkinek akki segiteni akkar a testem átformállásásban!
Közbben én is jóbban útána jártam a dolgoknak és arra jútóttam hogy nem koxolok!!!
A diéta valamelyest müködik már mert oktoberben még 105 kg voltam tegnap meg 91 allat!
ugy döntöttem folytatom igy tovább natural the brutal leszek :D ez csak vicc mielött kifikázná valaki!
Most viszon új téma a sportal kapcsolatban : mit szoltok ahoz hogy edzés ellöt 1dl fóró kacsazsirt kell inni és olyan eröt ad amilyet 1 kox sem :D na jó ez is csak poén de ki tudja lehet müködik! :D :D :-O

2008. Június 10. - 09:03:56
Válasz #149
Nem elérhető

Axel


én a jegesmedvemájat javasolnám  (:-)