2024. Szeptember 23. - 19:25:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429487 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Március 12. - 18:54:37
Válasz #90
Nem elérhető

Cressler


A Winstrol egy nagyon régi szteroid. Egész a misztikus középkorig nyúlik vissza az eredete. Az akkori feljegyzések szerint az Ogrék és Trollok közti háborúig vezethető vissza. Az egykori Las Vegas területén élő két horda egy napon békés K1 mérkőzést szerevezett de mindekettő fél előnyre akart szert tenni,ezért egymásnak a már akkor is létező tapírherét adták. A győztes a Trollok segergéből került ki...és a tapírhere kivonatot ekkor kezdték a győztes után WinsTroll-nak hívni.

NA ezt senki nem tudta ugye? Ez OFF  ˝=/ ;D

Azt tudtátok hogy a winni bársonyossá teszi a bőrt? Jobb minőségű lesz a struktúrája. Ez ON.  8-}
Persze azt már nem teszed hozzá, hogy a meccs után a felbőszült Ogrék egyszerűen megették a trollokat... >:D
én úgy tanultam töriből ,hogy a wadás gnómok várbörtönbe vetették a trollokat ezután  :-OO
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 12. - 18:59:00
Válasz #91
Nem elérhető

George


A Winstrol egy nagyon régi szteroid. Egész a misztikus középkorig nyúlik vissza az eredete. Az akkori feljegyzések szerint az Ogrék és Trollok közti háborúig vezethető vissza. Az egykori Las Vegas területén élő két horda egy napon békés K1 mérkőzést szerevezett de mindekettő fél előnyre akart szert tenni,ezért egymásnak a már akkor is létező tapírherét adták. A győztes a Trollok segergéből került ki...és a tapírhere kivonatot ekkor kezdték a győztes után WinsTroll-nak hívni.

NA ezt senki nem tudta ugye? Ez OFF  ˝=/ ;D

Azt tudtátok hogy a winni bársonyossá teszi a bőrt? Jobb minőségű lesz a struktúrája. Ez ON.  8-}
Persze azt már nem teszed hozzá, hogy a meccs után a felbőszült Ogrék egyszerűen megették a trollokat... >:D
én úgy tanultam töriből ,hogy a wadás gnómok várbörtönbe vetették a trollokat ezután  :-OO
Igen, de a gnómok királya, I. Hólyag Főpuffancs, az Ogréktől való félelmében inkább kiszolgáltatta azt a rettenetes hordának, akik 21G-s nyárson sütötték meg a tályogos trollpicsákat.

2008. Március 12. - 21:39:44
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen, de a gnómok királya, I. Hólyag Főpuffancs

Ki beszél itt rólam??!  !+"%  :-O  --)

2008. Március 13. - 10:22:04
Válasz #93
Nem elérhető

palkocsaba



2008. Március 28. - 22:13:09
Válasz #94
Nem elérhető

DEPOT


Łł= Łł= Łł= ;D ;D ;D

A DESMA Spanyol cég terméke nem szerepelt a felsorolásban. Ez azt jelenti, hogy ez is hamisítvány? A dobozon van hologramos matrica...

2008. Május 15. - 10:23:53
Válasz #95
Nem elérhető

dávidka


Hello  srácok most regisztráltam ide most irok ide elősször és lenne egy kérdésem jöböhéten jön a winstrol nekem és elkezdeném nyomni(szuri)kéne egy kis info hogy hova kelll nyomni és hogy most ne oltsatok le lécy válaszoljatok mert nem tudom:-D köszi a választ előre is

jó gyurást!

2008. Május 15. - 13:37:24
Válasz #96
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Łł= Łł= Łł= ;D ;D ;D

A DESMA Spanyol cég terméke nem szerepelt a felsorolásban. Ez azt jelenti, hogy ez is hamisítvány?
Nem. Sőt!

 :-}

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 15. - 13:40:25
Válasz #97
Nem elérhető

endre66


Jön a nyár, és mindenki a vinsztrolt keresi...melyik versenyre készültök?  :--:

2008. Május 15. - 13:41:27
Válasz #98
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello  srácok most regisztráltam ide most irok ide elősször és lenne egy kérdésem jöböhéten jön a winstrol nekem és elkezdeném nyomni(szuri)kéne egy kis info hogy hova kelll nyomni és hogy most ne oltsatok le lécy válaszoljatok mert nem tudom:-D köszi a választ előre is

jó gyurást!
A fő kérdés az, hogy ivóampullát veszel (winstrol oralicus beveragus) vagy simát (winstrol intramuscularus agentus)...  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 15. - 13:43:25
Válasz #99
Nem elérhető

L


Jön a nyár, és mindenki a vinsztrolt keresi...melyik versenyre készültök?  :--:

Helyesebben: melyik strandra?! ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 15. - 14:00:54
Válasz #100
Nem elérhető

izomboy


jöböhéten jön a winstrol nekem és elkezdeném nyomni(szuri)kéne egy kis info hogy hova kelll nyomni és hogy most ne oltsatok le lécy válaszoljatok mert nem tudom:-D köszi a választ előre is

jó gyurást!

Még nem állsz készen a használatra... a kérdéseid olyan szinten bagatelek hogy ráérzésre veszélyes vagy saját magadra.
Sajnos itt nem fognak neked válaszolni mert a kérdés túl nagy témakőrt taglal.

 ?:-) Winstrol depot
http://body.builder.hu/ana_inject.htm4

2008. Május 15. - 19:09:03
Válasz #101
Nem elérhető

vadászmester


Dávidka!

Beírod a keresőbe, hogy "intramuszkuláris injekció"....... szerintem.

Egyébként meg saját magadnak is be tudod adni a comb külső negyedébe egy tenyérnyivel a comb felső része alatt.

A winihez bőven elég a 22G-s tű. (0.8-as)

De az a legjobb ha van egy nővérke ismerősöd és az megmutatja. Utána viszont (ha a hölgy is úgy gondolja) célszerű közösülni is vele és ha jó leszel neki, legközelebb is beadja. Meg Te is neki......

2008. Május 15. - 20:30:45
Válasz #102
Nem elérhető

Milo


Dávidka szerintem is szóljál vkinek aki ért hozzá,hogy adja be .Veszélyes 1.-re egyedül megpróbálni
Riceman

2008. Május 15. - 21:51:58
Válasz #103
Nem elérhető

Flex01


Ez a növérkés dolog nem is hangzik rosszúl  Łł=
Úgy gondolom Dávid ha másért nem legalább ezért megéri koxolni  ;D

2008. Május 15. - 22:02:16
Válasz #104
Nem elérhető

Raymond


Dávidka!

Beírod a keresőbe, hogy "intramuszkuláris injekció"....... szerintem.

Egyébként meg saját magadnak is be tudod adni a comb külső negyedébe egy tenyérnyivel a comb felső része alatt.

A winihez bőven elég a 22G-s tű. (0.8-as)

De az a legjobb ha van egy nővérke ismerősöd és az megmutatja. Utána viszont (ha a hölgy is úgy gondolja) célszerű közösülni is vele és ha jó leszel neki, legközelebb is beadja. Meg Te is neki......

 ;-oo-; Łł= Łł=