2024. Szeptember 23. - 21:18:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429492 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Március 09. - 15:44:08
Válasz #75
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Palkocsaba!Csicska 35ezer? ????...Nem tudom,én pl azért elég sokat dolgozom,hogy megkeressem.De ha "csak"35ezred van tápkiegre és nem "több",miből gondolod hogy koxollnod kell,hogy nőni tudj?Mivel szted nem világosított fel innen senki(bár ahogy figyeltem folyamatosan elláttak info-val,sőt még szakkönyvből is írtak be szó szerinti idézeteket a mit-miért-hogyanról),ezért én megteszem.Attól hogy bekoxolsz és esetleg a legolcsóbb szart veszed(bár a Winstrol tudtommal nem tartozik a legolcsóbbak közé) ugyanúgy kell(sőt még szisztematikusabban) használnod tápkieget.Tehát ha koxolni akarsz azzal csak kibővíted a ráfordítási repertoárt,tehát még plusz lesz vmi,amire költhetsz.Akkor végül is már abból a "csicska" pénzből tuti nem jössz ki.Az meg hogy akár koxolsz,akár csak jó tápkieg kúrát folytatsz megtartani nem lehet pusztán edzéssel.Ahogy írták kajából lesz az izom.A tápkieg is kaja-a kaja is tápkieg,tehát ha izmot akarsz megtartani,ill.tömeget növelni mindenképpen kell mindkettő a jó eredményhez.Ez egy ilyen sport.Rögtön látszik a testi változás.Egy futó is a csúcsformája eléréséhez szisztematikusan táplálkozik,csak ha ezt ő abbhagyja ,mondjuk rá 2 hónapra szembe jön veled az utcán,róla nem fogod megmondeni,hogy most is lefutná e azt az időt,mint amit előtte produkált.
Ha tanácsra van szükséged sztem nézegesd és tedd fel a kérdéseidet az ÁLTALÁNOS SEGÍTSÉG topikban,ahol a bodybuilding.hu csapattagok szívesen válaszolnak és segítenek ha elakadsz valamiben  =/+'Üdv !
[/quote]
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 09. - 15:57:52
Válasz #76
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én tényleg csak segíteni akartam a hozzászólásommal,nem okoskodni,de most nekem is eldurrant az agyam,hozzászólok egy témához,le akarom beszélni a koxról,(helyette ajánlok megfelelő tápkigeket)erre én vagyok a fax,még a végén kiderül.
Egy hobbigyúrós ne használjon szteroidokat,főleg ne Wini-t magában,mert csapnivaló táplálkozással sz@rt sem fog érni.Ha meg nem lennél hobbigyúrós(amit kötve hiszek),akkor nem használnád magában ezt az egy anyagot,és felvilágosultabb lennél a témáról.35000 Ft,ok,Hyperdrol2+Aplodan,ezek,megfelelő kajálással többet fognak mind erőben,mind tömegben hozni mint a Winstrol,és 22-es tűvel sem kell szúrkálnod magad,mert az egyébként is olyan jó.
Most úgy felhúztam magam,hogy megyek megölöm a szomszéd kiskutyáját ;D.Na jó nincs is a szomszédnak kiskutyája.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 09. - 16:29:11
Válasz #77
Nem elérhető

hopika


.Na jó nincs is a szomszédnak kiskutyája.

...mert már megölted... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 09. - 22:00:04
Válasz #78
Nem elérhető

Suncity


azért imádom ezt a sportot mert itt a KAJA A LEGJOBB BARÁTOD :)

2008. Március 11. - 01:11:05
Válasz #79
Nem elérhető

palkocsaba


efitmaster,fastor,God Vazzeg,George,Lalika85,Lantos Johnny

Nagyon köszönöm nektek...de most komolyan...én nem sértődtem be rajtatok vagy amit irtatok,látom az írásaitokon h képben vagytok és segitőkészek is ha arról van szó!!! Nem is kívánom ragozni a dolgot...nem is akartam winit nyomni...meg még semmilyen koxot,csak azért irtam le ebben a topicban amit irtam, mert számomra nem teccett az első oldalon az az egy két oltás amit egy srác kapott! De nem is nekem szólt,annyi h én is irhattam volna! Én csak eljátszadoztam a gondolattal hogy kox, de tisztában vok vele h megfelelő útbaigazitás mellett megy anélkül is még egy jó darabig! És tényleg nem volt sértődés mert nekem egy rossz szót nem irt senki,nem is nektek szántam amit irtam hanem annak aki oltogatta a másikat nem pedig segitőkészen válaszolt a kérdésére,de nem az én dolgom,részemről le is van zárva...én pedig megfogadom a ti tanácsotokat és olvasgatok zabálok és eddzek...és ha 35 ezer akkor annyi...ha több ha kevesebb akkor meg annyit költök kieg-re,majd alakul!

Csikó István------Nem tartom magam hobbigyúrósnak és nem is vagyok az! Amennyire csak tudok tudatosan eszek pihenek eddzek és amennyire csak kitelik az időmből igyekszem új ismeretekre szert tenni(különben nem lennék itt)...de tény és ezt mindenki levághatta h van még mit tanulnom...de azért nem kéne már hülyének nézni a másikat-köszi ;)

Mégegyszer köszi és én tényleg nem akartam kötekedni...csak nem teccett és kifejeztem! Remélem ezzel nem vágtam el magam és ha kérdezek majd a későbbiekben azért segitetek...

2008. Március 11. - 16:09:02
Válasz #80
Nem elérhető

palkocsaba


Basszus most már értem miért jött le ilyen hülyén az egész amit irtam...végigolvastam az egész topicot az elejétől! Az én beírásom pont Csikó Istváné után következik,és pont bele voltatok merülve a témába...én meg nem irtam oda hogy kinek szántam ezért vette magára akinek nem kellett volna! Szóval bocsi...én a legelső oldalon írtakra reagáltam így...nem a tiedre Isti és máséra....sorry!!! !+"%

2008. Március 11. - 19:19:17
Válasz #81
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ok,OK persze hogy nincs harag,meg remélem senki sem feleslegesen okoskodni akar,hanem ténylegesen segíteni a másiknak.Meg egy kicsit tényleg félreértettük egymást,de talán ha munka után nem lennék ennyire fáradt lehet lejött volna nekem is hamarabb kinek címzed a dolgokat. ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 12. - 01:38:24
Válasz #82
Nem elérhető

palkocsaba


Ennek örülök h igy gondolod...tényleg nem beszólogatni akartam...remélem a többiek így gondolják...köszi!

2008. Március 12. - 15:26:57
Válasz #83
Nem elérhető

God Vazzeg


Így gondoljuk! Nincs harag  ;-oo-;

2008. Március 12. - 15:38:58
Válasz #84
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Winstrol egy nagyon régi szteroid. Egész a misztikus középkorig nyúlik vissza az eredete. Az akkori feljegyzések szerint az Ogrék és Trollok közti háborúig vezethető vissza. Az egykori Las Vegas területén élő két horda egy napon békés K1 mérkőzést szerevezett de mindekettő fél előnyre akart szert tenni,ezért egymásnak a már akkor is létező tapírherét adták. A győztes a Trollok segergéből került ki...és a tapírhere kivonatot ekkor kezdték a győztes után WinsTroll-nak hívni.

NA ezt senki nem tudta ugye? Ez OFF  ˝=/ ;D

Azt tudtátok hogy a winni bársonyossá teszi a bőrt? Jobb minőségű lesz a struktúrája. Ez ON.  8-}

2008. Március 12. - 17:10:08
Válasz #85
Nem elérhető

Jordan


A Winstrol egy nagyon régi szteroid. Egész a misztikus középkorig nyúlik vissza az eredete. Az akkori feljegyzések szerint az Ogrék és Trollok közti háborúig vezethető vissza. Az egykori Las Vegas területén élő két horda egy napon békés K1 mérkőzést szerevezett de mindekettő fél előnyre akart szert tenni,ezért egymásnak a már akkor is létező tapírherét adták. A győztes a Trollok segergéből került ki...és a tapírhere kivonatot ekkor kezdték a győztes után WinsTroll-nak hívni.

NA ezt senki nem tudta ugye? Ez OFF  ˝=/ ;D

Azt tudtátok hogy a winni bársonyossá teszi a bőrt? Jobb minőségű lesz a struktúrája. Ez ON.  8-}

Te jó ég!  Łł=
Ezek amúgy most honnan jönnek???
A szénhidrátmegvonás álltal okozott halucinációk az oka???
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 12. - 18:16:06
Válasz #86
Nem elérhető

szocsa


na végre rájöttem, hogy miért ilyen bársonyos a bőröm ;D

2008. Március 12. - 18:18:40
Válasz #87
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem fel kell kenni és nem meg kell inni arra ügyelj!  !+"% ;D

2008. Március 12. - 18:25:25
Válasz #88
Nem elérhető

Gabore



2008. Március 12. - 18:43:08
Válasz #89
Nem elérhető

George


A Winstrol egy nagyon régi szteroid. Egész a misztikus középkorig nyúlik vissza az eredete. Az akkori feljegyzések szerint az Ogrék és Trollok közti háborúig vezethető vissza. Az egykori Las Vegas területén élő két horda egy napon békés K1 mérkőzést szerevezett de mindekettő fél előnyre akart szert tenni,ezért egymásnak a már akkor is létező tapírherét adták. A győztes a Trollok segergéből került ki...és a tapírhere kivonatot ekkor kezdték a győztes után WinsTroll-nak hívni.

NA ezt senki nem tudta ugye? Ez OFF  ˝=/ ;D

Azt tudtátok hogy a winni bársonyossá teszi a bőrt? Jobb minőségű lesz a struktúrája. Ez ON.  8-}
Persze azt már nem teszed hozzá, hogy a meccs után a felbőszült Ogrék egyszerűen megették a trollokat... >:D