2024. Szeptember 23. - 21:17:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429490 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 07. - 15:49:11
Válasz #45
Nem elérhető

Ren




Még nem írtam ezekbe a topikokba, mert nem nagyon érdekel, meg nem is értek hozzá!
De most h egy úriember b.nője kérdezi h milyen cuccot szedjen a pasija... :-O
ez számomra... kész!
Minden képpen azt ajánlom h mondjon le róla, mert nagyon nem jó!  ˝=/
Nem szeretnék senkit megbántani, de  :---- !
Tiszteletben tartom akik nyomják, de aki még nem próbálta ki, az ne is nyúljon hozzá!
Inkább egyen meg minden reggel 2 ananászt( nekem bevállt, jó vízhajtó hatás)   ;D
Szubjektív vélemény!!!!   /:-)

Sajnos nem értettél meg. Nem azt kérdezem,hogy mit nyomjon!!!!  Ő már eldöntötte!!!
A legális kiegészítők közül szerintem mindent próbált már... elég régen edz már!
Én azt kérdezem,hogy mi az ami megóvhatja őt!
Esetleg mire figyeljek oda, vagy mire figyelmeztessem!
Meg egy pár jó tanácsot szeretnék hallani.
Elég hülye haverjai vannak és úgy láttam,hogy itt vannak hozzá értők is.
Ezért fordultam ide segitségért.


Sorry, többször nem szólok bele! 8)

2008. Március 07. - 15:50:07
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! májusban szeretnék nyomni egy winstrol kúrát úgy 6hetesre tervezem.Tudom hogy 1.sorban nem tömegnövelésre van, de még natural vagyok és szerintem ez is hozna minőségitömeget.Tudnátok abban segíteni hogy 1héten hányszor,mennyit szúrjak?97kg vagyok ,átlagos testzsírral. A másik kérdésem hogy milyen kiegészítőket szedjek a mellékhatások,izomvesztés elkerülése végett? nolvadex xt stb...

Sziasztok!
Az én barátom is winstrollt szeretne szúrni.
27éves 177cm magas és 86kg. Már 6éve edz rendszeresen.
Sohasem elégedett magával  :-\ pedig nekem tetszik.
Sehol sem találok elegendő információt erről a termékről...

Mi az amit ti tudtok róla?
Hallottam,hogy a szteroidok nem jók és megpróbáltam lebeszélni,de nem lehet.
Rendesen étkezik. Mindig csirkemell filét eszik meg rízst meg ilyesmit.

Ha ő ezt használja,mit ér el vele?
Én mit tudok tenni,hogy ne legyen baja?

vendégként már olvasgattam itt,és láttam,hogy sok mindent kibeszéltek itt.
De ez a winstroll téma egyáltalán nem lett kitárgyalva.
Pedig elvileg ez egy sláger koksz.  ?:-/

A dianabolt is kitárgyaltátok,pedig az rosszabb nem?
Légyszives ehhez is szóljatok hozzá érdemben.



Szia

Felénk nagyon régen nincs már eredeti szúrható winstrol, csak kamu. De én nem vagyok "közel a tűzhöz", szóval csak annyi, hogy nézzétek meg mit vesztek, mert iszonyat sok a hamisítvány  :-)->

2008. Március 07. - 16:16:26
Válasz #47
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Felénk nagyon régen nincs már eredeti szúrható winstrol, csak kamu. De én nem vagyok "közel a tűzhöz", szóval csak annyi, hogy nézzétek meg mit vesztek, mert iszonyat sok a hamisítvány  :-)->
Van eredeti is... :-}
De valóban rengeteg a kamu.  :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 07. - 17:58:24
Válasz #48
Nem elérhető

Lalika85


Ismerem a lányt és a barátját is ;)
Nem a barátnőm.
Én mondtam,hogy írjon,mert itt több mindent megtudhat.
A barátnőm is regisztrálva van itt.
Eszti vagy Cseszti néven....

Szerintem itt megtudhat mindent amit szeretne...
Ha itt nem,akkor szerintem sehol sem kapja meg a választ....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 07. - 18:03:09
Válasz #49
Nem elérhető

sasa


Most valóban van megint jó Wini az országban. Sok a gagyi attól meneküljetek. De azt ne kérdezd, hogy hol lehet kapni, mert arra úgysem kapsz választ. Nézzetek jól körül és találtok. Egyébként nyugodtan tolhatja a barátod, mert sok kárt nem okoz vele, de nagy eredményt se várjon. Annyi mintha fözeléket enne feltét nélkül, de azért nem hal éhen. Kezdésnek elég, de ennél ne is menjen messzebb ha nincsenek a sportal kapcsolatban nagy tervei. Bár én is a lassan járj tovább érsz híve vagyok. Csak azért írtam, hogy nyugodtan szúrja, mert ezzel nem csinál nagy kárt magában ha már mindenképp cuccolni akar.

2008. Március 08. - 10:38:32
Válasz #50
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Pont Winstrol? Nagy tömeget nem fog építeni vele max.rontja a jó/rossz koleszterin arányát(HDL/LDL).Azért a 2-3 kilóért meg nem kellene használnia. A Winit csak Stack-ben szokták alkalmazni általában valami androgénebb steroid mellé, így önmagában hm....Inkább nem próbál pl.egy jobb tápkieg kúrát ami a saját tesztotermelésre hat? Lehet többet érne el vele,mint csak a Winstrollal. Anabolic Extreme Mass fx(lassan jön a második kiadása is,én már várom)Hyperdrol 2, Retain 2, megfelelő étkezéssel, sok glutaminnal. Szerintem ez jobb lenne,és több izmot szerezne ezzel a tápkieg kúrával.

Üdvözlettel Csikiisti
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 08. - 18:41:12
Válasz #51
Nem elérhető

palkocsaba


Ti mind olyan okosak vagytok...úgy le tudjátok oltani az embereket...de közben nem tudjátok mi van a háttérben sokaknak!
Aláírom van aki lusta disznó és nem képes türelmesen kivárni azt h nőjön természetesen vagy a turmixoktól,vagy éppen fogalma sincs hogyan kell enni és eddzeni stb...
De mivan azokkal akik nagyjából,ha nem is tökéletesen de jól csinálják a dolgokat és még se nőnek...és eszük ágában se volt koxolni csak nem látnak más módszert? Nekik inkább segiteni kéne nem leoltani őket szerintem...
Ja és igen...én is közéjük tartozok...hiába táplálkozok és pihenek eleget...hiába eddzek keményen...hiába iszom meg vödör számra a turmixokat...alig alig van eredmény...
Február hónapban benyomtam egy vödör myomaxet egy no xplod-al párhuzamosan...mindössze 2-3 kg-t hozott...mára már semmi nincs meg belőle...ugyanott vagyok...pedig se eddzésen se kajálásban semmiben nem változtattam...fogalmam sincs miért nem maradt meg...és azért egy kicsit elkeseritő h 35 ezret kidobtam az ablakon....
Na mind1 csak arra akartam kilyukadni h az akin már van egy szép kis massza és esetleg jó a genetikája könnyen ugatja le a "kisebbeket" ,pedig úgy tudom h ez a fórum azért van h segitsünk egymásnak és megbeszéljük a tapasztalatokat!

2008. Március 08. - 18:44:37
Válasz #52
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ki oltott itt le kit?  ????...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 18:49:58
Válasz #53
Nem elérhető

Lalika85


Efit te honnan tudsz ennyi mindent?
Természetesen tudjuk,hogy te vagy ebben a MESTER  :-){
De hogyan váltál azzá?

A winstrollról miért nem írsz?

Hisz ez a "sláger" a hozzá nem értők körében.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 08. - 18:57:42
Válasz #54
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lalika, a winstrolról szerintem majdnem minden le lett írva ebben a topikban, amit tudni kell. Nem sok mindent lehet hozzátenni és még egy kis dráma is volt ebben a témában, ami elengedhetetlen kelléke a fórumoknak.  :D
Sokkal érdekesebb és jobb kiegészítők vannak ma már a winstrolnál testépítőknek. Csak a mi áruházunkban, jelen pillanatban 2-300 féle termék van. Aki azt mondja, hogy már mindent próbált, szerintem érdemes lenne megerőltetnie magát egy kicsit jobban és érdemes lenne ráébrednie, hogy még szinte semmit sem próbált a legálisan elérhető, hatékony kiegek közül.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 19:03:59
Válasz #55
Nem elérhető

Lalika85


 :-){   :-){    :-){
Te is testépítő vagy???

Esetleg kémikus? 

Ajánlasz helyette itt pár terméket amivel hasonló hatást érhetnek el?
(szeretném már lezárni ezt a témát....mert állandóan ezzel zaklatnak engem.... :-Đ)
A másik fa..ság a deka.....azzal is zaklatnak állandóan. És én nem tudok mit mondani.
Mert az hogy nem jó kevés álltalában.

Engem is érdekelt ez régen,de ti lebeszéltetek.
Én Hallgatok rátok.

De ez kevés ahhoz,hogy másokat is meggyőzek és lebeszéljek.

Ha te itt kivesézed rengeteg embernek segítesz szerintem.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 08. - 19:18:46
Válasz #56
Nem elérhető

hopika


Lali!

Sztem jobban kivesézni ezt a dolgot nem kell!
2 út van és mindenki azt választja,amelyiket akarja.

-ha valamire hagyod csak úgy rábeszélni magad,akkor gyenge jellem vagy és könnyen befolyásolható.Ha ugyanezt tényekkel alátámasztott beszélgetés hatására teszed,akkor már bölcsebb vagy.

Ha efit csak és egyedül azt írná le,hogy azok a termékek a leghatásosabbak,legjobbak,sorolhatnám...az sem lenne 100%-ig hiteles,de csakis azért,mert ő az eladó.Ha ezt valamely fórumotársadól hallod,akkor viszont van benne valami...egy kicsit el kellene ezen gondolkodni szerintem.

Nekem például(és asszem ezt le is írtam a tesztben-vagy csak akartam) a karácsonyi Muscletech teszt produkált olyan erőnövekedést hirtelen,mint egy gyenge kúra.

Költeni kell rá,de tényleg nagyon jók ezek az új generációs tápkiegek!

Jöhetnek a minuszok...
 /:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 08. - 19:21:41
Válasz #57
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Se kémikus nem vagyok(bár elég gyorsan lediplomáznék  :D), se testépítő, inkább azt mondhatnám csak, hogy ha van időm, akkor edzegetek. Viszont megvan a megfelelő tudásom ahhoz a területhez, amiben dolgozom és eléggé képzett vagyok a saját területeimen, amikkel foglalkozom. 38 évesen ez jobb ha így van.  :D Ennyi.
Ezen a fórumon rengeteg termékről van javaslat és beszámoló hetente, naponta, folyamatos élő tesztekkel. Ha valakinek ez nem tud segíteni, akkor hidd el annak senki nem tud segíteni.

A tudás mindenki számára elérhető ma már, de nem mindenki képes és hajlandó képezni magát. Azt gondolom, hogy ezen a fórumon nagyon sok ember nagyon segítőkész és ha tudnak akkor segítenek, de senki nem fog 24 órában csak egy ember hirtelen jött problémájával foglalkozni, csak azért mert ő most éppen idejött pár kattintással erre a fórumra és követeli a segítséget. Ráadásul úgy, hogy képtelen elolvasni és felfogni az eddig leírtakat itt.  

Ráadásul a képzett emberek ideje általában elég drága ahhoz, hogy pocsékolják...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 19:22:12
Válasz #58
Nem elérhető

kamugirl


Látom elkezdtétek kitárgyalni  ;D
Az én drágám tényleg sokmindent kipróbált már és régóta edz.


2008. Március 08. - 19:22:12
Válasz #59
Nem elérhető

Milo


Én is egy winstrol kúrát szeretnék csinálni.98kg vagyok most tömegelés vége felé.Én is afelől érdeklődök hogy mennyit szúrjak belőle.kúrát csak 6hétre tervezem (még nem kokszoltam) ,kombinálni egyenlőre nem szeretném kezdésnek szerintem ez is hozna izmot.illetve milyen útókúrát ajánlotok (nolvadex xt,retain,anabolich pct )stb.
Riceman