2024. Szeptember 21. - 12:40:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 428974 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Augusztus 24. - 17:47:12
Válasz #1020
Nem elérhető

George


Töröljetek vazze, itt a világvége ;D

2010. Augusztus 24. - 17:48:11
Válasz #1021
Nem elérhető

George



nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  
Vendég  17:46:31 Egy témát olvas: Metiltesztó

Nézd, azért valaki már el is kezdte tervezni a metiltesztó kúrát ;D

2010. Augusztus 24. - 17:50:39
Válasz #1022
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 17:56:33
Válasz #1023
Nem elérhető

dino


ez kész  ;D

nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  ;D  és mindenki ránézésre ki analitikázza mi van az ampullákban 100%-os pontossággal.

Dino pl azt is meg szokta mondani,h 1 bizonyos anyag helyett milyen észterrel ellátott tesztoszteron van az ampullában, sőt mg-ot is mond. (nem is tom már mire írta,h 100mg enantát)  :D

van fél lityi "boldenonom". küldök valakinek 1 milit, nézettek már rá az ampullára és akkor nem kell 100eurókat kiadnom,h bevizsgálják  ;D

nem mondom,h nem lehet igazatok, de ebben a témában nem lehet ilyen pontosan kijelenteni SEMMIT!
nem véletlenül mondtam mg-ot.. 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 24. - 18:03:59
Válasz #1024
Nem elérhető

Maszat


ez kész  ;D

nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  ;D  és mindenki ránézésre ki analitikázza mi van az ampullákban 100%-os pontossággal.

Dino pl azt is meg szokta mondani,h 1 bizonyos anyag helyett milyen észterrel ellátott tesztoszteron van az ampullában, sőt mg-ot is mond. (nem is tom már mire írta,h 100mg enantát)  :D

van fél lityi "boldenonom". küldök valakinek 1 milit, nézettek már rá az ampullára és akkor nem kell 100eurókat kiadnom,h bevizsgálják  ;D

nem mondom,h nem lehet igazatok, de ebben a témában nem lehet ilyen pontosan kijelenteni SEMMIT!
nem véletlenül mondtam mg-ot.. 

...sztem abba a csodaszerbe 100 mg/ml enanthate van. sztem  ;)  :-){

ez nekem találgatásnak tünt. De ezek szerint pontos, megbízható infód van.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 20:38:41
Válasz #1025
Nem elérhető

Jordan



nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  
Vendég  17:46:31 Egy témát olvas: Metiltesztó

Nézd, azért valaki már el is kezdte tervezni a metiltesztó kúrát ;D

De akkor a metiltesztoban mi van?  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 24. - 20:41:42
Válasz #1026
Nem elérhető

Maszat



nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  
Vendég  17:46:31 Egy témát olvas: Metiltesztó

Nézd, azért valaki már el is kezdte tervezni a metiltesztó kúrát ;D

De akkor a metiltesztoban mi van?  ::)

NINCS eredeti metil, azt hamisítják. abban semmi nincs, minden másban viszont metil van.  :-}  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 20:48:18
Válasz #1027
Nem elérhető

Jordan



nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  
Vendég  17:46:31 Egy témát olvas: Metiltesztó

Nézd, azért valaki már el is kezdte tervezni a metiltesztó kúrát ;D

De akkor a metiltesztoban mi van?  ::)

NINCS eredeti metil, azt hamisítják. abban semmi nincs, minden másban viszont metil van.  :-}  ;D

De most akkor mit kellene vasarolnom, ha teszem fel trenbolont akarok hasznalni?  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 24. - 20:57:09
Válasz #1028
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gyerekek! Maradjunk annyiban hogy senki nemtud semmit! Az egyik találgat,a másik vagy elhiszi vagy nem. Továbbadja hogy "biztos forrásból" tudja.....stb stb stb.  :-}

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #1029
Nem elérhető

imi78


Marhahormont egy szarvasmarhatelepről  ;D

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #1030
Nem elérhető

kicsilui20


Nálunk itt írországban sokmindent be lehet szerezni :)Csak drágább mint Magyarban.Viszont ha Winstrolt veszel akkor tuti az is van benne.(vagy enantát)  ;D ;D Amúgy mivel érdemesebb párosítani?Decával vagy sustával ?
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 24. - 22:48:19
Válasz #1031
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerekek! Maradjunk annyiban hogy senki nemtud semmit! Az egyik találgat,a másik vagy elhiszi vagy nem. Továbbadja hogy "biztos forrásból" tudja.....stb stb stb.  :-}

Én a saját bőrömön tapasztaltam, de ha egy kicsit visszaolvasol akkor még fotókat is találsz.
Miért olyan nehéz elhinni, hogy hamis és szar az ampullás winstról? klinikailag bizonyított, hogy ez okozta a problémámat...ez elég biztos forrás ;)


2010. Augusztus 24. - 23:00:03
Válasz #1032
Nem elérhető

Maszat


de az 1 desma wini volt. azon belül is csak 1 széria. ki tudja hányan nyomnak ki desmás winit. eleve ugl, és még azt is utánozhatja más ugl gyártó. ezeken kívül számtalan ugl ad ki winit. szóval az túlzás,h abszolute nem lehet kapni. És mondom, Nekem pl jó volt a desmás wini. eleve panaszon nem volt rá, és még olyan változást is tapasztaltam amit szerintem az okozott. pl a ciklus utolsó 4 hetében, amikor is elkezdtem használni.

Lehet,h veszel 30db-ot,abbol 20 tartalmaz hatóanyagot érdemleges mennyiségben 10meg alig, vagy 1általán nem, piszkos szar. Erröl van szó, nem lehet belelátni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 23:15:25
Válasz #1033
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A minap voltam a Johnny Fitness-be és találkoztam egy pár élsportolóval.
Szóba került a wini téma, megmondták nincs jó ampullás wini már vagy 5 éve csak hamisítványokat árulnak.

Persze kinek hogyan reagál a szervezet, de lehet egyszer te is beleszaladsz 1 ilyen szériába Maszat, vagy bárki más  ;)





2010. Augusztus 24. - 23:17:25
Válasz #1034
Nem elérhető

Maszat


persze, sajnos ez benne van. És nem csak a winivel.  :(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26