2024. Szeptember 21. - 14:51:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 428994 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Augusztus 20. - 11:32:49
Válasz #1005
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok

Nah úgy nézett ki ez az egész, hogy a 6-ik inyjekciót amit a jobb oldalra kaptam mikor beszúrták nagyon fájt és nagyon csípett míg a többi ehhez képest nem! És ez másnapra egyre rosszabb lett! Alig tudtam menni! Aztán közben kaptam 3-at a bal oldalra ami rendesen fel is szívódott! Egy nagy kemény hely volt a fenekem és néha izzott ott és piros és néha kicsit barnás volt! Lázas nem voltam! utána volt egy hét nyaralás és ott nem igazán adta be senki így a tabit szedtem folyamatosan alatta! Kenegettem állandóan! És azóta kaptam már egyet még mindig a balba és szépen felszívódott! A jobb oldalon ez a nagy kemény duzzanat eltűnt már nem piros és nem is fáj ha nyomogatom ott meg semmi se! Szépen eltűnt csak ha nagyon erősen maszírozom olyan mintha nagyonmélyen egy picit keményebb lenne egy kis helyen! Szerintetek mitől lehetett?? És oda is menyjen tovább vagy a balba már csak?

ha a beszúrás pillanatában erős csípés jelentkezik akkor álltalában 1 "nagyobb" eret szúr át a tű. Nekem amikor nagy csípés van akkor kihúzás után ömlik a vér a lyukból és van,h mandula nagyságú vér gyűlik össze a bőr alatt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 23. - 15:48:02
Válasz #1006
Nem elérhető

openeye


sziasztok! Kinézetre mi a különbség a hamis és az eredeti tablettás winstrol között? magyarán hogyan tudom az igazit megkülönböztetni a hamistól? előre is köszi a választ! csocsi

2010. Augusztus 23. - 16:01:13
Válasz #1007
Nem elérhető

George


sziasztok! Kinézetre mi a különbség a hamis és az eredeti tablettás winstrol között? magyarán hogyan tudom az igazit megkülönböztetni a hamistól? előre is köszi a választ! csocsi
Semmi különbség nincs ::) Magadon látod majd a változást - bár sokan még örülnek is a hirtelen jött tömegnek, csak utána szar, mikor elmegy minden, meg végülis fogalmad sincs, hogy mi az amit beszedtél, mennyit vittél be abból a valamiből, és hogyan is kellene levezetni azt, amiről fogalmad sincs, hogy mi lehetett :D

2010. Augusztus 23. - 18:13:41
Válasz #1008
Nem elérhető

Suncity


 :-}
ez depot pl, bevált haveromnak


2010. Augusztus 23. - 18:48:31
Válasz #1009
Nem elérhető

imi78


Ezt én is ismerem,az lehet,hogy működik(elmúlt nyáron jó volt),de nem igazán vannak meg a mennyiségek(kb 8ml van az üvegben)

2010. Augusztus 23. - 19:01:13
Válasz #1010
Nem elérhető

dino


akkor miről beszélünk? :) bele kell törődni gyrekek.. nincs wini. úgy járt mint a deca. kihamisították a piacról. azt meg valahogy nem hiszem el, hogy én nem jutok hozzá jóhoz, más meg igen (nem az élversenyzőkről beszélek)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 23. - 19:17:02
Válasz #1011
Nem elérhető

Maszat


nekem pl jó volt a zambonos wini. legalábbis én vettem észre magamon olyan változást ami nem hiszem,h a testoszterontol lett volna. pl olyan helyen jelentek meg erek a ciklus végére(pedig közel sem volt tiszta a kajám, sőt nasi 1000el) amiket eddig nem láttam, és kibaszottul kemények voltak az izmaim. igaz ehhez nem 2 naponta hanem naponta ment 50mg(ezt nem azért írom mert sok lenne, csak eddig nem használtam napi 50mg-ot), mondjuk a ciklus háromnegyedéig boldenon is ment, ami megintcsak a "száraz" tömeget segít növelni.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 23. - 19:57:46
Válasz #1012
Nem elérhető

Suncity


Ezt én is ismerem,az lehet,hogy működik(elmúlt nyáron jó volt),de nem igazán vannak meg a mennyiségek(kb 8ml van az üvegben)

jaja, ez is tavalyi vétel volt...

2010. Augusztus 23. - 23:20:08
Válasz #1013
Nem elérhető

Fekete Ádám


:-}
ez depot pl, bevált haveromnak



A likas winibe methylteszto van.

2010. Augusztus 23. - 23:22:23
Válasz #1014
Nem elérhető

Maszat


lassan már a csapbol is metil fog folyni. metilfóbok vagytok  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 12:10:53
Válasz #1015
Nem elérhető

lucy01


:-}
ez depot pl, bevált haveromnak



A likas winibe methylteszto van.


hi, havernak ugyan ez volt neki is jó volt de testóval ment! elvileg 100mg/ml benne a hatóanyag ha nemtévedek
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 24. - 12:58:14
Válasz #1016
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
akkor miről beszélünk? :) bele kell törődni gyrekek.. nincs wini. úgy járt mint a deca. kihamisították a piacról. azt meg valahogy nem hiszem el, hogy én nem jutok hozzá jóhoz, más meg igen (nem az élversenyzőkről beszélek)


Nincs bizony  ;)

2010. Augusztus 24. - 17:41:52
Válasz #1017
Nem elérhető

Maszat


ez kész  ;D

nincs wini, nincs nandrolon, mindenben metiltesztoszteron van!  ;D  és mindenki ránézésre ki analitikázza mi van az ampullákban 100%-os pontossággal.

Dino pl azt is meg szokta mondani,h 1 bizonyos anyag helyett milyen észterrel ellátott tesztoszteron van az ampullában, sőt mg-ot is mond. (nem is tom már mire írta,h 100mg enantát)  :D

van fél lityi "boldenonom". küldök valakinek 1 milit, nézettek már rá az ampullára és akkor nem kell 100eurókat kiadnom,h bevizsgálják  ;D

nem mondom,h nem lehet igazatok, de ebben a témában nem lehet ilyen pontosan kijelenteni SEMMIT!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 17:45:24
Válasz #1018
Nem elérhető

George


Jááájj egyet kell értsek !+"% ;D

2010. Augusztus 24. - 17:45:57
Válasz #1019
Nem elérhető

Maszat


na neeee. ezt nem gondolod komolyan!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26