2024. Szeptember 21. - 14:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 428986 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Augusztus 13. - 10:36:00
Válasz #990
Nem elérhető

dino


Tudom ,hogy hülye kérdés de azér felteszem:a hamis injekciós winstrolokba mi a fenét tehetnek?
mindent amit el tudsz képzelni, meg olyat is amit nem. :D agovirin, metil-koffein keverék stb... javítsatok ki ha tévedtem!
agovirint fel lehet ismerni.még a 22g-s tűben is megszorúl.2 szezon is végig ment desmással.semmi baja.

Dino sztem csak úgy általánosan a vizes tesztóra saccolt!
Vagy tévedek ?
Pisti,létezik még jó Agovirin ???
:-)))
nem tévedsz.. 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 14. - 07:26:32
Válasz #991
Nem elérhető

jenei pisti


Prod.azok a pöttyök bármitől lehetnek.pl.ilyen a tinea corpora.(bőrgomba)izzadságtól,nedves közegben terjed.

2010. Augusztus 14. - 07:26:32
Válasz #992
Nem elérhető

jenei pisti


 illetve tinea corporis. ;)

2010. Augusztus 14. - 07:26:32
Válasz #993
Nem elérhető

jenei pisti


egyébként a tesztótól is van akit ellepnek a pattanások és van akit nem.bőrtípusfüggő.bocs a bőrgombáért,de az pont így néz ki.persze lehet más is.

2010. Augusztus 14. - 07:38:11
Válasz #994
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod.azok a pöttyök bármitől lehetnek.pl.ilyen a tinea corpora.(bőrgomba)izzadságtól,nedves közegben terjed.

Természetesen az volt az első, hogy elmentem egy magánklinikai bőrgyógyászhoz.
Nem bőrgomba és nem is ételallergia. Majd teljes kivizsgálás és bevizsgálás. Nem hagyott nyugodni a dolog mert soha nem volt ilyen problémám.
Sajnos el kell mondjam tele volt szeméttel a szervezetem.

Számomra is hihetetlen, de valóban ez okozta a problémát.

2010. Augusztus 14. - 07:38:22
Válasz #995
Nem elérhető

Milito


Én genesises stanozololt nyomtam. A szuri nekem is becsomósodott és úgy fájt h már menni is alig tudtam, de aztán áttértem tabisra, az jó volt. ;D

2010. Augusztus 14. - 10:04:04
Válasz #996
Nem elérhető

Milo


A genesis winstrolról látatlanba megmondja sztem mindenki ,hogy hamis
Riceman

2010. Augusztus 14. - 10:07:03
Válasz #997
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A genesis winstrolról látatlanba megmondja sztem mindenki ,hogy hamis

Mint bármelyik más  ;)

2010. Augusztus 14. - 10:25:44
Válasz #998
Nem elérhető

dino


A genesis winstrolról látatlanba megmondja sztem mindenki ,hogy hamis

Mint bármelyik más  ;)

jaja. winstrolt el kell felejteni egy időre. sztem  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 14. - 10:35:00
Válasz #999
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

jaja. winstrolt el kell felejteni egy időre. sztem  :-}


Ez így van dino!


Én őszintén felvállaltam és leírtam mi történt, de tudom, hogy mások is küzdenek hasonló vagy súlyosabb problémákkal, csak nem merik leírni.




2010. Augusztus 16. - 00:16:24
Válasz #1000
Nem elérhető

dino


az élversenyzőket is érinti ez a helyzet?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 18. - 08:48:35
Válasz #1001
Nem elérhető

pufibá


Sziasztok

Nah úgy nézett ki ez az egész, hogy a 6-ik inyjekciót amit a jobb oldalra kaptam mikor beszúrták nagyon fájt és nagyon csípett míg a többi ehhez képest nem! És ez másnapra egyre rosszabb lett! Alig tudtam menni! Aztán közben kaptam 3-at a bal oldalra ami rendesen fel is szívódott! Egy nagy kemény hely volt a fenekem és néha izzott ott és piros és néha kicsit barnás volt! Lázas nem voltam! utána volt egy hét nyaralás és ott nem igazán adta be senki így a tabit szedtem folyamatosan alatta! Kenegettem állandóan! És azóta kaptam már egyet még mindig a balba és szépen felszívódott! A jobb oldalon ez a nagy kemény duzzanat eltűnt már nem piros és nem is fáj ha nyomogatom ott meg semmi se! Szépen eltűnt csak ha nagyon erősen maszírozom olyan mintha nagyonmélyen egy picit keményebb lenne egy kis helyen! Szerintetek mitől lehetett?? És oda is menyjen tovább vagy a balba már csak?

2010. Augusztus 18. - 10:09:26
Válasz #1002
Nem elérhető

Milo


pufibá!
melyik fajta (injekciós)winstrolt használtad?
Riceman

2010. Augusztus 18. - 10:12:45
Válasz #1003
Nem elérhető

George


Sziasztok

Nah úgy nézett ki ez az egész, hogy a 6-ik inyjekciót amit a jobb oldalra kaptam mikor beszúrták nagyon fájt és nagyon csípett míg a többi ehhez képest nem! És ez másnapra egyre rosszabb lett! Alig tudtam menni! Aztán közben kaptam 3-at a bal oldalra ami rendesen fel is szívódott! Egy nagy kemény hely volt a fenekem és néha izzott ott és piros és néha kicsit barnás volt! Lázas nem voltam! utána volt egy hét nyaralás és ott nem igazán adta be senki így a tabit szedtem folyamatosan alatta! Kenegettem állandóan! És azóta kaptam már egyet még mindig a balba és szépen felszívódott! A jobb oldalon ez a nagy kemény duzzanat eltűnt már nem piros és nem is fáj ha nyomogatom ott meg semmi se! Szépen eltűnt csak ha nagyon erősen maszírozom olyan mintha nagyonmélyen egy picit keményebb lenne egy kis helyen! Szerintetek mitől lehetett?? És oda is menyjen tovább vagy a balba már csak?
Több verzió is lehetséges - nem volt steril a beadás, nem volt steril az anyag(ez szinte biztos), nem az volt benne aminek lennie kellett volna(ez is tuti), eltaláltatok valamilyen eret, ami egy kis vérzést okozott, stb...Én biztos nem piszkálnám azt az oldalt legalább egy hónapig.

2010. Augusztus 18. - 15:38:31
Válasz #1004
Nem elérhető

pufibá


Oksa akkor igazad van! Nem is piszkálom! Megvárom még nagyon mélyen azt a kis keménységet is hogy elmúljun! Bár ha fekszek és úgy nézem úgy nem is lehet már észrevenni! a LA PHARMA vinyót használom! Pedig a többitől másabb volt! De mondtam is hogy beadásnál jó lassan nyomja hogy szétoszolhasson jobban a szövetek közt!