2024. Szeptember 21. - 19:50:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429018 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 27. - 18:40:48
Válasz #945
Nem elérhető

miketyson



2010. Július 28. - 08:09:40
Válasz #946
Nem elérhető

miketyson


sziasztok
winstrolt szeretnék szedni 81kg vagyok 173 magas 1éve edzek, csak nem tudom hogyan kell csinálni én ugy csinálnám hogy minden második nap szurnám egyszer a balba ,egyszer a jobba és szednék mellé fehérjét ez igy jo ??
de jo lenne ha ti leirnátok hogy ti hogy csinálnátok jah és nem akarok mellé szedni semmi mást csak winstrol magába.
meg még az hogy hogyan kell levezetni mit szedjek utána .
előre is kösz a válaszotokat és kérlek segitsetek

2010. Július 28. - 12:03:51
Válasz #947
Nem elérhető

kiskopasz


-  Mit gondoltok a stanazolol és a spiropent együttes szedésével? (napi 300g ch, 250g fehérje)
Végig olvasva a topicot, kérdeznék olyat, hogy úgye bár páran írták, h
- felvesleges szedni 200szemes kúra mellet (vagy után??? ) proviront, májvédőként, mivel így csökkent a hatása..
Inkább ezt többnyire utána érdemes lenne szedni a provi nolva duot?

hisz "Proviron a tesztoszteron ösztrogénné alakulását gátolja meg, a Nolvadex pedig megóv attól, hogy a már keringő túl sok ösztrogén kifejtse "káros" hatását"

Amúgy 3éve edzek, naturálban, 103kg /192cm fehérje, ch-ra oda figyelve

2010. Augusztus 01. - 11:28:56
Válasz #948
Nem elérhető

pufibá


Sziasztok

Egy olyan kérséem lenne hogy kb másfél hete szedem a vinyót szuri plusz tabi! Az LAPHARMA vinyoját szúrom! Az első négy inyjekciótól nem volt semmi! MIndig felváltva nyomták, jobb-bal fenék! De az ötödik beadásánál éreztem, hogy fájt egy picit( ez volt a 3. a jobb fenékbe ) és csípett! És már v agy 3 napja az az oldali fenekem van egy kemény gumó és fáj is amikor leülök! ez azt jelentené, hogy begyulladt, mert rossz helyre adták! Ilyenkor mit érdemes csinálni? Köszönöm a segítségeteket!

2010. Augusztus 04. - 00:47:49
Válasz #949
Nem elérhető

dino


-  Mit gondoltok a stanazolol és a spiropent együttes szedésével? (napi 300g ch, 250g fehérje)
Végig olvasva a topicot, kérdeznék olyat, hogy úgye bár páran írták, h
- felvesleges szedni 200szemes kúra mellet (vagy után??? ) proviront, májvédőként, mivel így csökkent a hatása..
Inkább ezt többnyire utána érdemes lenne szedni a provi nolva duot?

hisz "Proviron a tesztoszteron ösztrogénné alakulását gátolja meg, a Nolvadex pedig megóv attól, hogy a már keringő túl sok ösztrogén kifejtse "káros" hatását"

Amúgy 3éve edzek, naturálban, 103kg /192cm fehérje, ch-ra oda figyelve
minek hozzá provi meg nolva? proviron májvédő  :o  ????...  tesztoszteron  ????...  ????... mivaaan?????  :o  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 00:48:58
Válasz #950
Nem elérhető

dino


Sziasztok

Egy olyan kérséem lenne hogy kb másfél hete szedem a vinyót szuri plusz tabi! Az LAPHARMA vinyoját szúrom! Az első négy inyjekciótól nem volt semmi! MIndig felváltva nyomták, jobb-bal fenék! De az ötödik beadásánál éreztem, hogy fájt egy picit( ez volt a 3. a jobb fenékbe ) és csípett! És már v agy 3 napja az az oldali fenekem van egy kemény gumó és fáj is amikor leülök! ez azt jelentené, hogy begyulladt, mert rossz helyre adták! Ilyenkor mit érdemes csinálni? Köszönöm a segítségeteket!
maszírozd, lehet h ez volt az első eredeti a kúrádban, de a gumonak akkor sem kellene ott lennie
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 06:49:42
Válasz #951
Nem elérhető

Norbert002


Maszírozás meg aloe veras krém nekem ez segített....

2010. Augusztus 04. - 21:31:04
Válasz #952
Nem elérhető

miki_nrg


-  Mit gondoltok a stanazolol és a spiropent együttes szedésével? (napi 300g ch, 250g fehérje)
Végig olvasva a topicot, kérdeznék olyat, hogy úgye bár páran írták, h
- felvesleges szedni 200szemes kúra mellet (vagy után??? ) proviront, májvédőként, mivel így csökkent a hatása..
Inkább ezt többnyire utána érdemes lenne szedni a provi nolva duot?

hisz "Proviron a tesztoszteron ösztrogénné alakulását gátolja meg, a Nolvadex pedig megóv attól, hogy a már keringő túl sok ösztrogén kifejtse "káros" hatását"

Amúgy 3éve edzek, naturálban, 103kg /192cm fehérje, ch-ra oda figyelve

gondolom azért akarod spiroval szedni mert zsírt akarsz égetni...
Zsírt nem vesztesz a szemes stanazollal az biztos. Max az izmaid kerekednek ki... Annyira pont mint az Aplodantól  ;D
Proviront nem kell szedni. Ilyenek után. Sztem olvass utánna kicsit jobban mert álltalában az ilyen kérdésekért rohadtúl kifiguráznak majd itt. Most is csak azért nem mert sztem belefáradtak már a többiek, vagy épp nyaralnak :)
Májvédőt persze szedhetsz ha már elkezdted tolni a stanát. De az ne proviron legyen  ;D Mert az nem májvédő.

2010. Augusztus 05. - 06:33:30
Válasz #953
Nem elérhető

mugen


Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy hány hétig érdemes (szabad) szedni a szemes stanazolt, és hogy napi hány szemig lehet felvinni.
100kg vagyok 2. hete szedek már  napi 2x4-et, most rendeltem még egy 200-as kiszerelést ami még 4 hétig elég, így összesen 9 hétig szedem majd egy huzamban.
Ez így jó?

Köszi a válaszokat

2010. Augusztus 05. - 10:30:50
Válasz #954
Nem elérhető

pobimobi123


Tisztelet Ámbörök!

Gyakorlatban hogyan kell alkalmazni a winstrol szurit NŐK-nél. A szakirodalom 5-10 mg-ot ajánl 3-4 naponta. (én 3 naponta 25-re gondoltam). Lehet-e a winstrollal egy időben spirot is szedni? 1 szemtől 3-4 ig mennénk fel, 3 naponta növelve, majd vissza by efitmester :-){
Még egy kérdés: melyik most a piacon lévő megbízható wini?(tudom orosz rulett)

2010. Augusztus 07. - 08:06:31
Válasz #955
Nem elérhető

pufibá


Nem is tudom, hogy a gumó miért lehet ott! Ugyanazok a szurik és érzem a hatás fellépését lassan! A bal oldalon már 3-4 is volt most egymás után addig felváltva adták! De már több mint egy hete ott egy nagy kemény rész ami fel van dagadva és piros! Elkezdtem kenni krémmel és fáj is ha ülök! Olyan mintha visszább ment volna de most ismét fáj! Szerintetek addig menyjen tovább a balba és addig ezt kenegessem?

2010. Augusztus 09. - 11:23:35
Válasz #956
Nem elérhető

pobimobi123


Szerintem, legalábbis nekem segített: szedj sumetrolim tablettát, kend be Fastum géllel vagy valami más sportkrémmel! Jegeld! És imádkozz nehogy betokosodjon! Mert azt csak egy dottore fogja kivágni! @-o

2010. Augusztus 09. - 12:36:33
Válasz #957
Nem elérhető

Milo


Nem ismerek senkit akinek tályoga lett volna ,de az tuti nem normális ,hogy több mint egy hét alatt nem múlt el,és ráadásul piros. Lázad nincs?
Riceman

2010. Augusztus 09. - 12:44:19
Válasz #958
Nem elérhető

dino


Nem is tudom, hogy a gumó miért lehet ott! Ugyanazok a szurik és érzem a hatás fellépését lassan! A bal oldalon már 3-4 is volt most egymás után addig felváltva adták! De már több mint egy hete ott egy nagy kemény rész ami fel van dagadva és piros! Elkezdtem kenni krémmel és fáj is ha ülök! Olyan mintha visszább ment volna de most ismét fáj! Szerintetek addig menyjen tovább a balba és addig ezt kenegessem?
menj el orvoshoz ezen a fórumon senki sem távgyógyító, meg a hozzáértés is keveseknek van meg..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 09. - 12:45:02
Válasz #959
Nem elérhető

dino


Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy hány hétig érdemes (szabad) szedni a szemes stanazolt, és hogy napi hány szemig lehet felvinni.
100kg vagyok 2. hete szedek már  napi 2x4-et, most rendeltem még egy 200-as kiszerelést ami még 4 hétig elég, így összesen 9 hétig szedem majd egy huzamban.
Ez így jó?

Köszi a válaszokat
9 óra felezési idővel számolj, ahhoz igazítsd a szedést.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!