2024. Szeptember 22. - 01:33:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429064 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2010. Május 31. - 17:40:01
Válasz #855
Nem elérhető

mangela87


Ráhibáztál fiú,mert sajna ez a rohadt Testovis ölég sűrű,de ha tehetném valóban oda adnám!  8-)
És valóban velük alszom és álmodom is,csakhogy mire reggel lesz nagy legyek!!!  ;)  :D  ;D 
De 1 biztos olyan menő sose leszek,hogy 1000mg sustával mossak fogat és speeddel meg öblögessek !!!  &5*     <3! 
Upppppppppppppppppppppszzzz
I
Di-di-dö gennnnn....     /:-)

2010. Május 31. - 17:43:11
Válasz #856
Nem elérhető

Maszat


Rosszabb vagy mint Andrej. :-)!   :-!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 31. - 17:44:13
Válasz #857
Nem elérhető

mangela87


   <3!   <3!  <3!
 :-)->  :-)->  :-)->

2010. Május 31. - 18:11:45
Válasz #858
Nem elérhető

Suncity


Én sem akarok senkit megbántani, de ez a karméret még nagyon messzinek tűnik a naturál potenciál határoktól...
Arról én nem mondok véleményt, hogy hova, miért adjátok be. :)
Az is igaz, de értsd meg, hogy a gyulladás hoz fél centit alkalmanként ;D
ez  lehet a csúcsos bicepsz titka @:-)
el lehet felejteni a kalapács bicepsz gyakorlatot /:-)

2010. Május 31. - 18:24:42
Válasz #859
Nem elérhető

player


Nem kicsi az a tű oda?

2010. Május 31. - 23:47:04
Válasz #860
Nem elérhető

Jordan


Ez a kúra után is megmarad?


Nem, de ezert kell 8hetes kurakat kezdeni, minden masodik honapban...........  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 31. - 23:54:00
Válasz #861
Nem elérhető

Kicsibors


Ez a kúra után is megmarad?


Nem, de ezert kell 8hetes kurakat kezdeni, minden masodik honapban...........  ;D ;D ;D

Te különösen idióta vagy ma, Jordan!  ;D ;D ;D

2010. Június 01. - 10:35:46
Válasz #862
Nem elérhető

DeespoT


MOD.

Mégegyszer bedobod ennek az oldalnak a linkjét, tiltalak.

2010. Június 03. - 14:32:16
Válasz #863
Nem elérhető

sasha


Sziasztok. Már régóta kerülgetem a forró kását de (1-2 éve) most szeretnék belevágni egy Winstrol + ? kúrába adatok :50 kar  178 cm, 125 kg , 35 éves, 10 + éve edzem. Meddig tarthat egy ilyen kúra, milyen időközönként kéne seggbe szúratni magam :) és érdemes csak a Winstrolt magában vagy valamivel kombináljam ? Száraz izmot szeretnék nyerni, minimális  fogyás beleférne. PM is jöhet kíváncsian várom a tanácsokat, de lehetőleg hozzáértő emberke aki már kivitelezett hasonlót :))! ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

2010. Június 03. - 14:32:16
Válasz #864
Nem elérhető

Breaker



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Saját tapasztalatból én a Clenbuterolt ajánlanám (ef+cof helyett), de végülis ez mindegy. A stanozolol diéta alatt inkább az izommegtartás miatt lesz jó (egyébként sem egy tömeget hozó szteroid). Legalon mehet mellette, bár egy kúra nem igazán fogja különösebben bántani a májad (a hatását is gyengíti némiképp).


Több ismerősöm azt mondja csak stanozolol szedése kevés (még a diétában is) és valamilyen tesztoszteront (propi)ajánlanának mellette. Én viszont 40 felett félek ilyen mélyre piszkálni a saját hormonháztartásomba és megijesztenek  a lehetséges mellékhatások, ezért arra gondoltam, hogy középútként megpróbálnék szedni mellé vmilyen "bolti" tesztó fokozót . Kérném az okosabbak véleményét , hogy ez így viccecskés -e vagy ha van értelme akkor melyikkel próbálkozzak.

2010. Június 08. - 00:33:53
Válasz #865
Nem elérhető

Fekete Ádám


Ismeri, esetleg próbálta már valaki a CENTURY STANOX 10mg-os szemes winyot?
 ?:-/

2010. Június 09. - 19:52:47
Válasz #866
Nem elérhető

NM



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Saját tapasztalatból én a Clenbuterolt ajánlanám (ef+cof helyett), de végülis ez mindegy. A stanozolol diéta alatt inkább az izommegtartás miatt lesz jó (egyébként sem egy tömeget hozó szteroid). Legalon mehet mellette, bár egy kúra nem igazán fogja különösebben bántani a májad (a hatását is gyengíti némiképp).


Több ismerősöm azt mondja csak stanozolol szedése kevés (még a diétában is) és valamilyen tesztoszteront (propi)ajánlanának mellette. Én viszont 40 felett félek ilyen mélyre piszkálni a saját hormonháztartásomba és megijesztenek  a lehetséges mellékhatások, ezért arra gondoltam, hogy középútként megpróbálnék szedni mellé vmilyen "bolti" tesztó fokozót . Kérném az okosabbak véleményét , hogy ez így viccecskés -e vagy ha van értelme akkor melyikkel próbálkozzak.

Én nem értek ezzel egyet, diétában stanozolol mellé biztosan nem tesztót szúrnék, szednék, stb....de hát én nem tudhatom, mert nem élek ilyenekkel  :D

2010. Június 09. - 20:08:13
Válasz #867
Nem elérhető

Maszat


pedig milyen jó is a tesztó a wini mellé, sőt szinte kötelező.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 09. - 20:09:33
Válasz #868
Nem elérhető

God Vazzeg



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Saját tapasztalatból én a Clenbuterolt ajánlanám (ef+cof helyett), de végülis ez mindegy. A stanozolol diéta alatt inkább az izommegtartás miatt lesz jó (egyébként sem egy tömeget hozó szteroid). Legalon mehet mellette, bár egy kúra nem igazán fogja különösebben bántani a májad (a hatását is gyengíti némiképp).


Több ismerősöm azt mondja csak stanozolol szedése kevés (még a diétában is) és valamilyen tesztoszteront (propi)ajánlanának mellette. Én viszont 40 felett félek ilyen mélyre piszkálni a saját hormonháztartásomba és megijesztenek  a lehetséges mellékhatások, ezért arra gondoltam, hogy középútként megpróbálnék szedni mellé vmilyen "bolti" tesztó fokozót . Kérném az okosabbak véleményét , hogy ez így viccecskés -e vagy ha van értelme akkor melyikkel próbálkozzak.

Én nem értek ezzel egyet, diétában stanozolol mellé biztosan nem tesztót szúrnék, szednék, stb....de hát én nem tudhatom, mert nem élek ilyenekkel  :D

Nincs is jobb mint magas teszto szint alacsony ösztrogénnel diétához  ;D

2010. Június 09. - 20:48:22
Válasz #869
Nem elérhető

NM


Na mondom én, hogy nem tudhatom. Én clenBUTArol vagyok  ;D