2024. Szeptember 22. - 01:28:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429061 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Május 19. - 18:53:11
Válasz #810
Nem elérhető

Kicsibors


Ne haragudj töki 23, de már az első mondatodból kiderül, hogy mennyire sokat olvashattál róla!...  ::)

2010. Május 19. - 22:18:30
Válasz #811
Nem elérhető

miki_nrg


szevasztok  most kezdeném a kúrát stanazol 5mg  kék   mit lehet várni tőle  kell mellé még szedni valamit  napi hány szemet vegyek  össz visz van 300  ez csak vízhajtó izmot nem hoz ? aki fel tudna világosítani ebből annak meg köszönném mert már  anyi mindent olvastam rollá én nem igazán tudom eldönteni hogy mi van :



Mutasd meg egy nyelvésznek, az első mondatod és kérd meg, hogy elemezze. Tudod! Alany, állítmány, tárgy stb.

2010. Május 19. - 22:44:03
Válasz #812
Nem elérhető

Pity


szevasztok  most kezdeném a kúrát stanazol 5mg  kék   mit lehet várni tőle  kell mellé még szedni valamit  napi hány szemet vegyek  össz visz van 300  ez csak vízhajtó izmot nem hoz ? aki fel tudna világosítani ebből annak meg köszönném mert már  anyi mindent olvastam rollá én nem igazán tudom eldönteni hogy mi van :
Miért akarod ezt szedni?

2010. Május 19. - 23:13:27
Válasz #813
Nem elérhető

Maszat


szevasztok  most kezdeném a kúrát stanazol 5mg  kék   mit lehet várni tőle  kell mellé még szedni valamit  napi hány szemet vegyek  össz visz van 300  ez csak vízhajtó izmot nem hoz ? aki fel tudna világosítani ebből annak meg köszönném mert már  anyi mindent olvastam rollá én nem igazán tudom eldönteni hogy mi van :
Miért akarod ezt szedni?

mert hajtja a vizet   8-}   !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 19. - 23:23:56
Válasz #814
Nem elérhető

Kicsibors


szevasztok  most kezdeném a kúrát stanazol 5mg  kék   mit lehet várni tőle  kell mellé még szedni valamit  napi hány szemet vegyek  össz visz van 300  ez csak vízhajtó izmot nem hoz ? aki fel tudna világosítani ebből annak meg köszönném mert már  anyi mindent olvastam rollá én nem igazán tudom eldönteni hogy mi van :
Miért akarod ezt szedni?

mert hajtja a vizet   8-}   !+"%

Akkor egyen kovászos uborkát + igyon tejet és napraforgó olajat... Az is kihajtja... a vizet... csak olcsóbban...  ***)))  :-/]  ;D ;D ;D

Na jó, befogom!  :-X ***)))) ;D

2010. Május 21. - 22:33:59
Válasz #815
Nem elérhető

Zolaa


Hy!
Winstrol után 3héttel..DHEA-t kezdenék..? ?:-/  Vmi infó róla?
Köszi

2010. Május 23. - 15:18:04
Válasz #816
Nem elérhető

kemi


LA Pharmas stana (szuti) fasza, legalább is a vérem gecire felhigította ^3

2010. Május 23. - 15:42:41
Válasz #817
Nem elérhető

kemi




span ezt vette, nemhallottam még róla
jó lehet?

2010. Május 28. - 09:44:30
Válasz #818
Nem elérhető

Breaker



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

2010. Május 28. - 09:53:56
Válasz #819
Nem elérhető

NM



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Saját tapasztalatból én a Clenbuterolt ajánlanám (ef+cof helyett), de végülis ez mindegy. A stanozolol diéta alatt inkább az izommegtartás miatt lesz jó (egyébként sem egy tömeget hozó szteroid). Legalon mehet mellette, bár egy kúra nem igazán fogja különösebben bántani a májad (a hatását is gyengíti némiképp).

2010. Május 28. - 11:10:01
Válasz #820
Nem elérhető

Breaker



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Saját tapasztalatból én a Clenbuterolt ajánlanám (ef+cof helyett), de végülis ez mindegy. A stanozolol diéta alatt inkább az izommegtartás miatt lesz jó (egyébként sem egy tömeget hozó szteroid). Legalon mehet mellette, bár egy kúra nem igazán fogja különösebben bántani a májad (a hatását is gyengíti némiképp).


Köszönöm,
 a Legalonra mondták már, hogy túlparázom a dolgot és felesleges, de 40 év felett több hektoliter alkohol után már vigyázni akarok a májamra...

2010. Május 28. - 11:40:27
Válasz #821
Nem elérhető

God Vazzeg



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Egy magasak vagyunk, és egy súlyban is vagyunk  ;-oo-;

2010. Május 28. - 15:09:14
Válasz #822
Nem elérhető

Breaker



Egy magasak vagyunk, és egy súlyban is vagyunk  ;-oo-;
[/quote]


ÜDV! ..a sört most elhagyom  egy kis időre  =/+'

2010. Május 28. - 21:02:35
Válasz #823
Nem elérhető

player



Egy magasak vagyunk, és egy súlyban is vagyunk  ;-oo-;


ÜDV! ..a sört most elhagyom  egy kis időre  =/+'
[/quote]
Nehogy!Az a király aki "sörözősen" is jó formát mutat  ;D

2010. Május 30. - 17:06:11
Válasz #824
Nem elérhető

C.J.


Sziasztok!Én még új vagyok itt a fórumon.23 éves vagyok 6éve edzek 183cm vagyok és 98kg.Sajnos van némi zsír rajtam,de zsírégetőt nem szeretnék szedni,mert koffeintartalmuk miatt nekem nem igazán előnyös mivel magas a vérnyomásom egy kicsit:145/80.Doki azt mondta h amugy is nagy a szívem meg a testem és nem ír fel semmit.A kérdésem a következő.Szeretnék szteroidhoz nyúlni,hosszas gondolkodás után.Sokaknak utána néztem és nekem a winstrol depot tűnik a legszimpatikusabbnak mivel nem vizesednék tőle így nem növel vérnyomást.Természetesen mellé szednék fehérjét,glutamint és karnitint.Ha jól értelmeztem a hozzászólásokat akkor kétnaponta kell 50mg winit szurizni a comba a medence csontól egy tenyérrel lejjebb 22g-s tűvel.Sajnos ilyen szerhez folyamodom mivel nem látok fejlődést magamon régóta.Bár nem nagy az edzés múltam de aggódom.Kérem szíves segítségeteket.Előre is köszönöm!
C.J.