2024. Szeptember 22. - 06:38:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429107 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Május 06. - 17:35:25
Válasz #765
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Kérdés:

Nálad mi a fake és mi a real?

nekem az igazi az hogy az a hatóanyag van benne aminek lennie kell. stanazolol és nem valami sz*r ócska utánzat amitől kitudja mi lesz veled.. tehát az van benne ami a dobozára írva és úgy ahogy annak lennie kell
a kamu pedig az ha például methyl van bene.

Nem értem ez a kérdésed hogy jön ide, én csak annyit kérdeztem hogy aki találkozott már ilyennel vagy szedett belőle ugyan ilyet vagy valami más sb labos cuccot akkor az írja már le a tapasztalatait hogy jó volt-e? vagy pedig kamu cucc és sz*r.
[/quote]

A kérdésem azért tettem fel, mert mivel UGL gyártóról van szó...soha nem fogod megtudni pontosan mi van benne, mennyi van benne, hol készült, mennyire steril körülmények közt...stb. Vagy beméreted, ami nem olcsó mulatság. És akkor még mindig nem biztos, hogy a köv. szériában is az van, és annyi, mint az előzőben.

2010. Május 06. - 18:03:32
Válasz #766
Nem elérhető

frotto


értem balu, azthiszem megveszem aztán lesz ami lesz

2010. Május 06. - 18:24:47
Válasz #767
Nem elérhető

Maszat


értem balu, azthiszem megveszem aztán lesz ami lesz

ne szarjál, mindenki így van vele  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 06. - 18:47:14
Válasz #768
Nem elérhető

NM


értem balu, azthiszem megveszem aztán lesz ami lesz
orosz rulett  ;D ;D

Az a metabol. Ez taiwani rulett.  ;D

2010. Május 06. - 19:06:06
Válasz #769
Nem elérhető

sterol


Ha jól emlékszem talán a 2008-as X-files-ban láttam ezt az SB labos Stanát, ott jónak írták. Haverom szedte verseny előtt, azt mondta, hogy jól működött neki, csak az izületei lettek nagyon "szárazak" és térdfájdalmai voltak, valamint napi 10-12 szemnél szúró hatást érzett az oldalában.

2010. Május 06. - 20:27:43
Válasz #770
Nem elérhető

miki_nrg


Én ezt a fajtát használtam az Sb labs-tól. És kamu cucc. Vagyis nem ér semmit. Fogyni meg biztos nem lehet tőle   **:))))*

2010. Május 06. - 20:56:19
Válasz #771
Nem elérhető

pmiller06


én eddig két fajtát láttam...hologramos és hologram nélküli. a hologramos fajtát sokan dicsérték!

2010. Május 06. - 21:24:23
Válasz #772
Nem elérhető

miki_nrg



2010. Május 06. - 21:25:01
Válasz #773
Nem elérhető

miki_nrg


Ha jól emlékszem talán a 2008-as X-files-ban láttam ezt az SB labos Stanát, ott jónak írták. Haverom szedte verseny előtt, azt mondta, hogy jól működött neki, csak az izületei lettek nagyon "szárazak" és térdfájdalmai voltak, valamint napi 10-12 szemnél szúró hatást érzett az oldalában.

10-12szem? huha

2010. Május 06. - 21:45:08
Válasz #774
Nem elérhető

supchh


Ha jól emlékszem talán a 2008-as X-files-ban láttam ezt az SB labos Stanát, ott jónak írták. Haverom szedte verseny előtt, azt mondta, hogy jól működött neki, csak az izületei lettek nagyon "szárazak" és térdfájdalmai voltak, valamint napi 10-12 szemnél szúró hatást érzett az oldalában.

Ha jól emlékszem ebben a topicban is többen dícsérték  ????...

2010. Május 06. - 21:45:08
Válasz #775
Nem elérhető

frotto


Én ezt a fajtát használtam az Sb labs-tól. És kamu cucc. Vagyis nem ér semmit. Fogyni meg biztos nem lehet tőle   **:))))*

már miért ne lehetne tőle? rásegít..

2010. Május 07. - 07:48:02
Válasz #776
Nem elérhető

Koxi


Szerintem:
Ez fake(kb. 20ft/db nálunk)!Mennyiért vetted?
Akkor kellene, kb 50 dobozzal, mert legrosszabb esetben is dupla áron el tudom adni. A legrosszabb esetben is dupla áron.  ;)
No de Yeti  ***))))  ;D
Ha Koxi tényleg kb 20ft/db áron tudja, akkor az csak FAKE lehet! Neten is 50 - 60 dolcsi körül mozog az ára, annak, amelyiknek a képe be lett szúrva.

Havernak hoztam ilyenből 500db-ot de semmit sem ért.Van most helyette más(és ez frankón működik)  ***)))
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Május 07. - 08:47:41
Válasz #777
Nem elérhető

haven


Ez az igazi :-)!,nem az a szemes huncutság :-)->
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Május 07. - 09:30:50
Válasz #778
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez az igazi :-)!,nem az a szemes huncutság :-)->

Desma az igazi?  :-)!

2010. Május 07. - 10:32:38
Válasz #779
Nem elérhető

haven


Nekem az SB Labs 5mg-os volt hologrammos,elég jó áron lett beszerezve 6000/doboz. Volt egy jó kemény 4 hónapos diétám naturálban,(vízhajtás,nátrium-ürítés,szénhidrát-ürítés) utána terveztem egy kúrát a következő módon. 4 naponta 250mg enantát,együtt 175mg decával,két ilyen 4 napos stacket követett egy 500 I.U. HCG. Minden nap ment 2 szem ebből a " remek " stanából és 2 szem Gaspari Novedex XT. Ugye itt a stana arra lett volna hivatott,hogy a deca csúnya dolgait kivédje,tehát fokozott szerepe volt! A diétám utolsó napján kezdtem el a kúrát,bement az enantát+deca és a 2 szem stana. Egy nappal a diéta után 7 kilóval voltam nehezebb,ez ugye a szuperkompenzáció,teljesen természetes. Viszont a rákövetkező egy héten 8 kiló jött még fel úgy,hogy nem is zabáltam szét magam. Iszonyat bevizesedtem,állandó izomfeszülés,teltség,jött erő is,pattanás az arcon,nagyon zsíros bőr. Ugye ekkor még csak alig 2 hete ment az enantát+deca,ezeket kizárnám az okokból. Hagytam 4 hétig futni még a " stanát ",majd szépen abbahagytam. A víz lejjebb ment,a bőröm már nem annyira zsíros. Eddig 20kg-val vagyok nehezebb a diéta abbahagyása óta és most kezd el hatni az enantát+deca. A mellékhatások alapján én arra tippelek,hogy a Danabol hatóanyagával megegyező cucc volt. Tanulság: te tervezel vele,erre a dílered végez veled
" all those moments will be lost in time like tears in rain "